Dzisiaj jest niedziela, 24 września 2017 roku

Zapowiedzi

W piątek derby Grójca

11 listopada w Święto Niepodległości odbędą się piłkarskie derby Grójca. Mazowsze zmierzy się z TKKF.

(więcej...) (komentarze: 0)

Po kolejne zwycięstwo do Zwolenia

W sobotę w Zwoleniu podopieczni Tomasza Sokołowskiego powalczą o trzecie z rzędu zwycięstwo w lidze.

(więcej...) (komentarze: 0)

O punkty ze Skaryszewem w Grójcu

Już tylko trzy kolejki pozostały do zakończenia rundy jesiennej Radomskiej Ligi Okręgowej. W najbliższą sobotę podopieczni Tomasza Sokołowskiego podejmą Skaryszewianką Skaryszew.

(więcej...) (komentarze: 0)

Niedziela w Kazanowie

W kolejnym meczu podopieczni Tomasza Sokołowskiego zmierzą się na wyjeździe z Iłżanką Kazanów.

(więcej...) (komentarze: 0)

Przyjeżdża niepokonany lider

W sobotę Mazowsze podejmie na własnym stadionie lidera tabeli Radomskiej Ligi Okręgowej, niepokonany dotąd zespół z Jedlińska.

(więcej...) (komentarze: 0)

Najdalszy wyjazd w sezonie

Przed podopiecznymi Tomasza Sokołowskiego daleki wyjazd do Lipska.

(więcej...) (komentarze: 0)

Zapachnie wielką piłką

W sobotnie przedpołudnie w kolejnym meczu ligowym grójeckie Mazowsze podejmie Jodłę Jedlnia-Letnisko.

(więcej...) (komentarze: 0)

Derby powiatu i debiut Sokołowskiego

Do niedzielnych derbów powiatu grójeckiego z KS Warką piłkarze Mazowsza przystąpią już pod wodzą nowego szkoleniowca, Tomasza Sokołowskiego.

(więcej...) (komentarze: 0)

W sobotę Legion, za tydzień Święto

Dwa najbliższe mecze podopieczni Konrada Główki rozegrają na stadionie przy ulicy Laskowej.

(więcej...) (komentarze: 0)

Środowe emocje w Pucharze Polski

W ramach II rundy Pucharu Polski na szczeblu ROZPN grójeckie Mazowsze podejmie w środę lidera IV ligi, radomską Broń.

(więcej...) (komentarze: 0)


<<< poprzednia -   1  2  3  4  5   - następna >>>

Wspierają nas





Tabela

1. Mazowsze Grójec 7 33:6 21
2. KS Warka 7 15:5 17
3. Radomiak II Radom 6 17:5 16
4. Orzeł Wierzbica 6 20:9 16
5. Jodła Jedlnia 7 10:6 14
6. Proch Pionki 7 12:3 14
7. Iłżanka Kazanów 7 17:14 12
8. Zamłynie Radom 7 11:11 10
9. Powiślanka Lipsko 7 10:12 10
10. Zawisza Sienno 7 12:6 9

Transfery

Przyszli:

Jarosław Wysocki (Sparta Jazgarzew)

Michał Orłowski (LKS Promna)

Odeszli:

Damian Karls (Iłżanka Kazanów)

Kamil Buszta (nie wznowił treningów)

Łukasz Kowalczyk (nie wznowił treningów)

Ostatni mecz


Mazowsze - Jodła

8.kolejka Radomskiej Ligi Okręgowej
16.09.2017 16:00

Najlepsi strzelcy

1. Paweł Grodzki
2. Rafał Sobczak
3. Michał Czerepok
4. Kamil Zieliński
5. Daniel Złoch

Wkrótce

sobota, 16 września 2017

Młodzicy: Mazowsze 2005 Grójec - KS Potworów 10.00

Juniorzy starsi: Mazowsze 1999 Grójec - Jodła Jedlnia-Letnisko 12.00

Żaki: Broń Radom - Mazowsze 2010 Grójec 11.30

Seniorzy: Mazowsze Grójec - Jodła Jedlnia-Letnisko 16.00

Juniorzy młodsi: Radomiak Radom - Mazowsze 2002 Grójec 16.30

niedziela, 17 września 2017

Trampkarze: Mazowsze 2004 Grójec - ZWAR 11.00

Żaki: Mazowsze 2009 Grójec - GKS Chynów 13.00

Orliki: Mazowsze 2007 Grójec - GKS Chynów 15.00

Orliki: Mazowsze 2008 Grójec - Kraska Jasieniec 17.00

Sonda

Czy Mazowsza wygra ligę okręgową i wróci do IV ligi?
Tak
Nie

[zobacz wyniki]