Dzisiaj jest środa, 1 maja 2024 roku

Udany finisz przygotowań! Sadownicze derby dla Mazowsza

Nie było już tak ostrego strzelania, jak przed tygodniem z FC Lesznowolą, ale i tak w niezłych nastrojach przygotowania do rundy wiosennej zakończyli piłkarze Mazowsza, którzy pokonali w Grójcu 3:1 (0:1) niżej notowanego Sadownika Błędów.

Do przerwy pachniało niespodzianką, gdyż mimo przewagi grójeckiego zespołu z jednobramkową przewagą do szatni schodzili piłkarze gości. W 18.minucie po kontraktaku do siatki trafił Adrian Krawczyk.

Mazowsze wzięło się do roboty po przerwie. W 58.minucie uderzeniem sprzed pola karnego wyrównał Rafał Sobczyk.

Przewaga grójczan rosła z każdą minutą. Efektem była bramka, dająca prowadzenie na cztery minuty przed końcem. Po rzucie rożnym głową piłkę pod poprzeczką umieścił Mikołaj Nojek.

Nie był to jednak koniec celnego strzelania na Laskowej. Kropkę nad „i” w 90.minucie postawił Rafał Sobczyk, który ładnym lobem ustalił wynik spotkania na 3:1, a sędzia zakończył w tym momencie zawody.

Po meczu futboliści Mazowsza wraz ze sztabem szkoleniowym udali się na sesję fotograficzną, a już za tydzień pierwszy piłkarskiej wiosny. Podopieczni Konrada Główki zainaugurują rundę od domowego spotkania z KS Potworów. Pierwszy gwizdek na stadionie przy ul. Laskowej o godzinie 15.00.

MAZOWSZE GRÓJEC – Sadownik Błędów 3:1 (0:1)
Gole: Sobczyk (58., 90.), Nojek (86.) – Krawczyk (18.)
Skład Mazowsza: Przybylski – Jaskólski, Lisiecki, Nojek D., Ogonowski, Kalinowski, Złoch, Karls, Kasperek, Sobczak, Derewicz
Grali także: Biedula, Nojek M., Dąbrowski, Sobczyk, Czerepok

dodane: 12 marca 2016 r. (16:15)