Dzisiaj jest środa, 24 kwietnia 2024 roku

Mazowsze kończy przygotowania remisem z Pilicą

Mimo sporej przewagi wyżej notowanej Pilicy Białobrzegi sobotni mecz towarzyski, kończący przygotowania piłkarzy Mazowsza do nowego sezonu zakończył się remisem 1:1.

Goście, którzy przez praktycznie całe spotkanie byli drużyną wyraźnie lepszą, na prowadzenie wyszli już w 9.minucie gry. Po faulu w polu karnym testowanego obrońcy Mazowsza, gola z rzutu karnego zobył Marcin Rawski.

Grójczanom szczęście dopisało w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry. Po firmowym rzucie z autu i zamieszaniu w polu karnym z bliska piłkę do siatki wepchnął testowany defensor, który tym samym zrehabilitował się za sprokurowany rzut karny z początku meczu.

Był to ostatni mecz towarzyski przed rozpoczęciem sezonu. W przyszłą niedzielę podopieczni Konrada Główki pojadą na mecz pierwszej rundy Pucharu Polski na szczeblu ROZPN do Starej Błotnicy. Początek spotkania o godzinie 17.00.

MAZOWSZE GRÓJEC – Pilica Białobrzegi 1:1 (0:1)
Gole: zawodnik testowany (90.) – Rawski (9.)
Skład Mazowsza: Przybylski – Wierzbicki, Lisiecki, zawodnik testowany, Kalinowski, Złoch, Gałka, Gotlib, zawodnik testowany, Zieliński, zawodnik testowany
Grali także: Nojek D., Sygnarek, Czerepok, Derewicz, Dąbrowski

dodane: 30 lipca 2016 r. (16:39)