Dzisiaj jest środa, 24 kwietnia 2024 roku

Zabójczy kwadrans Mazowsza

Trzy gole zdobyte w pierwszym kwadransie meczu w Kazanowie pozwoliły odnieść grójczanom zwycięstwo nad miejscową Iłżanką 3:1. Na listę strzelców wpisali się Daniel Złoch, Rafał Sobczak (z rzutu karnego) oraz Mikołaj Nojek.

- W pierwszej połowie graliśmy jak z nut – relacjonuje kierownik drużyny Marian Iwański. Swoją przewagę grójczanie udokumentowali w pierwszym kwadransie.

W 7.minucie sytuację sam na sam z golkiperem gospodarzy wykorzystał kapitan Mazowsza Daniel Złoch.

Chwilę później futbolówkę zmierzającą do bramki wybił ręką jeden z zawodników gospodarzy. Sędzia podyktował rzut karny, który na swoją szóstą bramkę w tym sezonie zamienił Rafał Sobczak.

Swoisty piłkarski blitzkrieg zakończył Mikołaj Nojek, wykorzystując podanie Daniela Złocha.

Gospodarze odpowiedzieli piętnaście minut później trafieniem Trojanowskiego.

Po przerwie rywale przeprowadzili kilka zmian, przewaga Mazowsza nieco stopniała, ale ostatecznie mecz zakończył się tryumfem żółto-niebieskich 3:1.

Na trzy kolejki przed końcem rozgrywek grójczanie zajmują siódme miejsce w tabeli, ale różnice punktowe w środkowej strefie są minimalne. Do trzeciego miejsca podopieczni Tomasza Sokołowskiego tracą zaledwie trzy oczka.

Za tydzień, w sobotę o godzinie 12.30 na stadion przy ulicy Laskowej przyjedzie dziewiąta Skaryszewianka Skaryszew.

Iłżanka Kazanów - Mazowsze Grójec 1:3 (1:3)
Gole: Złoch (7.), Sobczak (9.), Nojek M. (12.) - Trojanowski (27.)
Skład Mazowsza: Przybylski - Derewicz, Lisiecki, Gałka, Nojek D. (80. Kowalczyk), Buszta, Rogoziński (88. Łukasik), Złoch, Nojek M., Czerepok (70. Dąbrowski), Sobczak

dodane: 23 pazdziernika 2016 r. (15:55)