Dzisiaj jest wtorek, 19 marca 2024 roku

Śnieżyca i hokejowy wynik na zakończenie

W ostatnim meczu kontrolnym przed zimową przerwą podopieczni Tomasza Sokołowskiego musieli uznać wyższość Mszczonowianki Mszczonów.

Na mecz z IV-ligowcem grójczanie wyszli w osłabionym składzie. Zabrakło kapitana Daniela Złocha oraz najlepszego strzelca Rafała Sobczaka. Na boisku pojawiło się natomiast dwóch testowanych zawodników.

W pierwszej odsłonie mecz toczył się w przyzwoitych warunkach atmosferycznych. Niestety, po przerwie zaczął obficie padać śnieg, który momentami przeradzał się w prawdziwą burzę śnieżną.

Ostatecznie pojedynek zakończył się zwycięstwem gości z Mszczonowa 5:3. Warto jednak podkreślić, iż jedną z bramek dla Mazowsza strzelił 16-letni Jakub Łukasik. Swoich piłkarzy na boisku po raz drugi zdecydował się wesprzeć trener Tomasz Sokołowski.

Był to ostatni mecz żółto-niebieskich przed zimową przerwą. Piłkarze udali się na urlopy. Do treningów wrócą w styczniu.

Mazowsze Grójec – Mszczonowianka Mszczonów 3:5 (1:3)
Gole dla Mazowsza: zawodnik testowany, Łukasik, Karls
Skład Mazowsza: Przybylski – Derewicz, Gałka, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Nojek M., Buszta, Czerepok, Dąbrowski, Sygnarek, Rogoziński
II połowa: Solecki, Kowalczyk, Lisiecki, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Karls, Sokołowski, Wierzbicki, Derewicz, Nojek M., Sygnarek
Grał także: Łukasik

dodane: 1 grudnia 2016 r. (13:39)