Dzisiaj jest środa, 24 kwietnia 2024 roku

Ostre strzelanie z Rozwojem

Mazowsze pewnie i wysoko pokonało w sobotę B-klasy Rozwój Warszawa 7:0 (4:0). Czterema trafieniami popisał się Rafał Sobczak, a po jednym golu dołożyli Daniel Złoch, Paweł Grodzki oraz Bartosz Pawlak.

Sobotni sparing był przedostatnim w cyklu gier kontrolnych przed rundą rewanżową. Tym razem trener Tomasz Sokołowski mógł desygnować praktycznie najmocniejszy skład. Zabrakło jedynie narzekającego na uraz doświadczonego Dariusza Cackowskiego.

Od pierwszej do ostatniej minuty grójczanie dominowali nad niżej notowanymi rywalami.

Strzelanie zaczął już w 8.minucie Daniel Złoch. Kapitan Mazowsza wykorzystał nieporozumienie obrońców i bramkarza gości.

Nie minęło 60 sekund a po rzucie rożnym na dwa razy golkipera rywali pokonał Rafał Sobczak.

Kilka minut później najlepszy snajper wykorzystał podanie od Andrzeja Rogozińskiego, wszedł w pole karne, minął obrońcę i podwyższył na 3:0.

Najlepszy snajper Mazowsza jeszcze przed przerwą skompletował hattricka. Po długim podaniu od Mariusza Lisieckiego wyszedł sam na sam, i silnym uderzeniem nie dał szans bramkorzowi rywali.

Sobczak zaczął też strzelanie po przerwie, chociaż pomogło mu szczęście. Próbował dośrodkowywać spod linii bocznej, a futbolówka zaskoczyła bramkarza i wpadła do siatki.

W 53.minucie po akcji na lewej flance Złocha i Sobczaka z bliska bramkę zdobył nowy-stary napastnik Mazowsza, Paweł Grodzki.

Wynik meczu w 68.minucie ustalił zawodnik drużyny juniorów, Bartosz Pawlak.

Warto wspomnieć, iż w drużynie Rozwoju wystąpił wychowanek Mazowsza, Daniel Jakubik.

Ostatni mecz przed ligą za tydzień. Rywalem będzie LKS Chlebnia.

Mazowsze Grójec – Rozwój Warszawa 7:0 (4:0)
Gole: Sobczak (4), Złoch, Grodzki, Pawlak
Skład Mazowsza: Przybylski – Gałka, Wierzbicki, Lisiecki, Derewicz, Zieliński, Złoch, Buszta, Nojek M., Rogoziński, Sobczak
Grali także: Erden, Dąbrowski, Kowalczyk, Grodzki, Pawlak

dodane: 4 marca 2017 r. (14:59)