Dzisiaj jest sobota, 26 maja 2018 roku

Terminarz na marzec 2017

Prezentujemy terminarz meczów drużyn GKS Mazowsze Grójec w marcu 2017 roku.

SENIORZY

18 marca, sobota
MAZOWSZE GRÓJEC - Polonia Iłża 15.00

26 marca, niedziela
Zawisza Sienno - MAZOWSZE GRÓJEC 15.00

JUNIORZY STARSI

12 marca, niedziela
MAZOWSZE 98 GRÓJEC - Oskar Przysucha 11.00

19 marca, niedziela
MAZOWSZE 98 GRÓJEC - Czarni Węgrów 12.00

26 marca, niedziela
Mazur Karczew - MAZOWSZE 98 GRÓJEC 13.00

MŁODZICY (D1)

18 marca, sobota
Proch Pionki - MAZOWSZE 2004 GRÓJEC 11.00

26 marca, niedziela
MAZOWSZE 2004 GRÓJEC - Powała Taczów 10.00

MŁODZICY (D2)

19 marca, niedziela
MAZOWSZE 2005 GRÓJEC - Ajax Radom 10.00

26 marca, niedziela
MAZOWSZE GRÓJEC - Iłżanka Kazanów 12.00


autor: MazowszeGrojec.pl
źródło: własne
dodane: 5 marca 2017 r. (12:25)

Komentarze (0)

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Redakcja MazowszeGrojec.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika serwisu obowiązują zasady komentarzy.

Dodaj komentarz

Nickname:
E-mail:
Kod:
Treść:

MazowszeGrojec.pl na Facebooku


Wspierają nas



Tabela

1. Radomiak II Radom 27 91:28 63
2. Proch Pionki 27 50:13 60
3. Mazowsze Grójec 28 76:27 59
4. Orzeł Wierzbica 27 64:44 53
5. KS Warka 27 56:33 49
6. Powiślanka Lipsko 26 54:37 48
7. Zamłynie Radom 28 52:48 44
8. Jodła Jedlnia 28 41:37 43
9. Centrum Radom 25 47:31 51
10. Pilica NMN 28 44:57 35

Transfery

Przyszli:

Paweł Wysocki (Sparta Jazgarzew)

Odeszli:

Dominik Dąbrowski (Mogielanka Mogielnica)

Jarosław Wysocki (Grom Warszawa)

Daniel Wierzbicki (nie wznowił treningów)

Alan Sygnarek (KS Lesznowola)

Oskar Sygnarek (KS Lesznowola)

Kacper Siwiec (KS Lesznowola)

Ostatni mecz


Proch - Mazowsze
5:0

28.kolejka Radomskiej Ligi Okręgowej
19.05.2018 17:30

Następny mecz


Mazowsze - Powiślanka
26 maja 2018 r.
godzina 16:00
Mecz o mistrzostwo Ligi okręgowej

Najlepsi strzelcy

1. Paweł Grodzki
2. Rafał Sobczak
3. Michał Czerepok
4. Michał Orłowski
5. Mikołaj Nojek

Wkrótce

Sobota, 26 maja

Młodziki: Mazowsze 2005 Grójec - Ajax Radom 10.00

Trampkarze: Mazowsze 2004 Grójec - Gracja Tczów 12.15

Orliki: Mazowsze 2009 Grójec - UKS Lipie 14.00

Seniorzy: Mazowsze Grójec - Powiślanka Lipsko 16.00

Juniorzy starsi: Mazowsze 1999 Grójec - Znicz Pruszków 18.15

Niedziela, 27 maja

Juniorzy młodsi: Broń Radom - Mazowsze 2002 Grójec 13.00

Wtorek, 29 maja

Juniorzy młodsi: Mazowsze 2002 Grójec - Gryfia Mirów 18.30

Środa, 30 maja

Seniorzy: Mazowsze Grójec - Szydłowianka Szydłowiec 18.00

Sonda

Czy Mazowsza wygra ligę okręgową i wróci do IV ligi?
Tak
Nie

[zobacz wyniki]