Dzisiaj jest wtorek, 22 sierpnia 2017 roku

Terminarz na maj 2017

Prezentujemy terminarz meczów drużyn GKS Mazowsze Grójec w maju 2017 roku.

SENIORZY

13 maja, sobota
Jodła Jedlnia-Letnisko - MAZOWSZE GRÓJEC 15.00

20 maja, sobota
MAZOWSZE GRÓJEC - Powiślanka Lipsko 16.00

27 maja, sobota
Drogowiec Jedlińsk - MAZOWSZE GRÓJEC 17.00

JUNIORZY STARSI

13 maja, sobota
Czarni Węgrów - MAZOWSZE 1998 GRÓJEC 17.00

21 maja, niedziela
MAZOWSZE 1998 GRÓJEC - Mazur Karczew 12.00

28 maja, niedziela
Ursus Warszawa - MAZOWSZE 1998 GRÓJEC 14.30

JUNIORZY MŁODSI

14 maja, niedziela
MAZOWSZE 2000 GRÓJEC - Ruszcovia Borkowice 11.00

20 maja, sobota
Pilica Białobrzegi - MAZOWSZE 2000 GRÓJEC 12.30

TRAMPKARZE

14 maja, niedziela
Broń Radom - MAZOWSZE 2002 GRÓJEC 15.00

21 maja, niedziela
MAZOWSZE 2002 GRÓJEC - Blask Odrzywół 10.00

26 maja, piątek
KS Potworów - MAZOWSZE 2002 GRÓJEC 17.30

MŁODZICY 2004

10 maja, środa
MAZOWSZE 2004 GRÓJEC - Powała Taczów 16.00

13 maja, sobota
MAZOWSZE 2004 GRÓJEC - Proch Pionki 12.00

28 maja, niedziela
MAZOWSZE 2004 GRÓJEC - Pilica Nowe Miasto 10.00

MŁODZICY 2005

14 maja, niedziela
Ajax Radom - MAZOWSZE 2005 GRÓJEC 10.00

20-21 maja
Iłżanka Kazanów - MAZOWSZE 2005 GRÓJEC

28 maja, niedziela
Beniaminek Radom - MAZOWSZE 2005 GRÓJEC 17.00

ORLIKI 2007

13 maja, sobota
MAZOWSZE 2007 GRÓJEC - KS Warka 10.00

20 maja, sobota
UKS Lipie - MAZOWSZE 2007 GRÓJEC 13.00

ŻAKI 2008

20-21 maja
Młodzik Radom - MAZOWSZE 2008 GRÓJEC

27 maja, sobota
MAZOWSZE 2007 GRÓJEC - Radomiak 11.00

ŻAKI 2009

13 maja, sobota
MAZOWSZE 2009 GRÓJEC - Junior Radom 14.00


autor: MazowszeGrojec.pl
źródło: własne
dodane: 10 maja 2017 r. (14:29)

Komentarze (0)

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Redakcja MazowszeGrojec.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika serwisu obowiązują zasady komentarzy.

Dodaj komentarz

Nickname:
E-mail:
Kod:
Treść:

MazowszeGrojec.pl na Facebooku


Wspierają nas





Tabela

1. Mazowsze Grójec 0 0:0 0
2. Iłżanka Kazanów 0 0:0 0
3. Radomiak II Radom 0 0:0 0
4. Pilica NMN 0 0:0 0
5. Centrum Radom 0 0:0 0
6. Gracja Taczów 0 0:0 0
7. Mogielanka Mogielnica 0 0:0 0
8. Legion Głowaczów 0 0:0 0
9. Skaryszewianka 0 0:0 0
10. Jodła Jedlnia 0 0:0 0

Transfery

Przyszli:

Jarosław Wysocki (Sparta Jazgarzew)

Michał Orłowski (LKS Promna)

Odeszli:

Damian Karls (Iłżanka Kazanów)

Kamil Buszta (nie wznowił treningów)

Łukasz Kowalczyk (nie wznowił treningów)

Ostatni mecz


Mazowsze - Centrum
3:0

2.kolejka Radomskiej Ligi Okręgowej
19.08.2017 17:00

Najlepsi strzelcy

1. Dariusz Cackowski
2. Paweł Grodzki
3. Daniel Złoch
4. Rafał Sobczak
5. Michał Czerepok

Wkrótce

środa, 23 sierpnia 2017

Seniorzy - Puchar Polski: Młodzik Radom - Mazowsze Grójec 17.00

Sonda

Czy Mazowsza wygra ligę okręgową i wróci do IV ligi?
Tak
Nie

[zobacz wyniki]