Dzisiaj jest niedziela, 22 kwietnia 2018 roku

Terminarz na czerwiec 2017

Prezentujemy terminarz meczów drużyn GKS Mazowsze Grójec w czerwcu 2017 roku.

SENIORZY

3 czerwca, sobota
MAZOWSZE GRÓJEC - Iłżanka Kazanów 17.00

11 czerwca, niedziela
Skaryszewianka Skaryszew - MAZOWSZE GRÓJEC 17.00

17 czerwca, sobotoa
MAZOWSZE GRÓJEC - Zwolenianka Zwoleń 16.00

JUNIORZY STARSI

4 czerwca, niedziela
MAZOWSZE 1998 GRÓJEC - Żeliszew 12.00

17-18 czerwca
MKS Piaseczno - MAZOWSZE 1998 GRÓJEC

JUNIORZY MŁODSI

4 czerwca, niedziela
MAZOWSZE 2000 GRÓJEC - Blask Odrzywół 10.00

10 czerwca, sobota
KS Warka - MAZOWSZE 2000 GRÓJEC 10.00

TRAMPKARZE

3 czerwca, sobota
MAZOWSZE 2002 GRÓJEC - Oronka Orońsko 14.00

11 czerwca, niedziela
MAZOWSZE 2002 GRÓJEC - Blask Odrzywół 10.00

MŁODZIKI 2004

3 czerwca, sobota
MAZOWSZE 2004 GRÓJEC - AS Radomiak 10.00

6 czerwca, wtorek
Szydłowianka Szydłowiec - MAZOWSZE 2004 GRÓJEC 17.00

10 czerwca, sobota
Broń Radom - MAZOWSZE 2004 GRÓJEC 9.30

17-18 czerwca
MAZOWSZE 2004 GRÓJEC - Szydłowianka Szydłowiec

25 czerwca, niedziela
Radomiak - MAZOWSZE 2004 GRÓJEC 13.00

MŁODZIKI 2005

11 czerwca, niedziela
Radomiak Radom - MAZOWSZE 2005 GRÓJEC 15.00

14 czerwca, środa
MAZOWSZE 2005 GRÓJEC - Legion 16.00

17-18 czerwca
MAZOWSZE 2005 GRÓJEC - Orlik

24 czerwca, sobota
Głowaczów - MAZOWSZE 2005 GRÓJEC 11.00

ORLIKI 2007

10 czerwca, sobota
MAZOWSZE 2007 GRÓJEC - Broń Radom 10.00

ŻAKI 2008

3 czerwca, sobota
Młodzik - MAZOWSZE 2008 GRÓJEC 10.00

10 czerwca, sobota
MAZOWSZE 2008 GRÓJEC - Radomiak 12.00

ŻAKI 2009

11 czerwca, niedziela
Jastrząb - MAZOWSZE 2009 GRÓJEC 11.00


autor: MazowszeGrojec.pl
źródło: własne
dodane: 31 maja 2017 r. (10:51)

Komentarze (0)

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Redakcja MazowszeGrojec.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika serwisu obowiązują zasady komentarzy.

Dodaj komentarz

Nickname:
E-mail:
Kod:
Treść:

MazowszeGrojec.pl na Facebooku


Wspierają nas



Tabela

1. Mazowsze Grójec 21 64:18 47
2. Radomiak II Radom 20 60:25 44
3. Proch Pionki 20 34:9 43
4. KS Warka 20 45:21 42
5. Orzeł Wierzbica 20 46:31 42
7. Zamłynie Radom 20 40:33 35
7. Jodła Jedlnia 20 34:23 36
8. Powiślanka Lipsko 20 36:31 34
9. Centrum Radom 20 37:25 31
10. Pilica NMN 21 33:44 25

Transfery

Przyszli:

Paweł Wysocki (Sparta Jazgarzew)

Odeszli:

Dominik Dąbrowski (Mogielanka Mogielnica)

Jarosław Wysocki (Grom Warszawa)

Daniel Wierzbicki (nie wznowił treningów)

Alan Sygnarek (KS Lesznowola)

Oskar Sygnarek (KS Lesznowola)

Kacper Siwiec (KS Lesznowola)

Ostatni mecz


Mazowsze - Zwolenianka

23.kolejka Radomskiej Ligi Okręgowej
21.04.2018 17:00

Najlepsi strzelcy

1. Paweł Grodzki
2. Rafał Sobczak
3. Michał Czerepok
4. Michał Orłowski
5. Mikołaj Nojek

Wkrótce

Sobota, 21 kwietnia

Orliki: Mazowsze 2007 Grójec - GKS Chynów 10.00 (boisko Orlik)

Młodziki: Mazowsze 2005 Grójec - Radomiak Radom 11.30

Orliki: Mazowsze 2008 Grójec - GKS Belsk Duży 12.00 (boisko Orlik)

Juniorzy starsi: Znicz Pruszków - Mazowsze 1999 Grójec 14.30

Żaki: Mazowsze 2009 Grójec - Drogowiec Jedlińsk 15.30

Trampkarze: Proch Pionki - Mazowsze 2004 Grójec 16.00

Seniorzy: Mazowsze Grójec - Zwolenianka Zwoleń 17.00

Niedziela, 22 kwietnia

Juniorzy młodsi: Mazowsze 2000 Grójec - Broń Radom 9.30

Żaki: Mazowsze 2010 Grójec - KS Warka 15.45

Sonda

Czy Mazowsza wygra ligę okręgową i wróci do IV ligi?
Tak
Nie

[zobacz wyniki]