Dzisiaj jest środa, 24 kwietnia 2024 roku

Mazowsze rozgromiło Iłżankę

Prawdziwy trening strzelecki urządzili sobie w sobotnie popołudnie piłkarze grójeckiego Mazowsza, którzy rozgromili przed własną publicznością Iłżankę Kazanów aż 8:1.

Podopieczni Tomasza Sokołowskiego dominowali nad rywalami od pierwszej do ostatniej minuty meczu.

Wynik już w 6.minucie po szybkim kontrataku otworzył Rafał Sobczak, który „zatańczył” nad futbolówką i posłał piłkę do siatki tuż przy słupku.

Siedem minut później na rajd środkiem boiska zdecydował się Dariusz Cackowski, który minął czterech rywali i wyłożył piłkę Andrzejowi Rogozińskiemu, a ten dopełnił formalności. Jeszcze przed przerwą na 3:0 podwyższył Jakub Derewicz.

Prawdziwy festiwal strzelecki kibice obejrzeli po przerwie. Hattricka skompletował Rafał Sobczak, dwie bramki zdobył rezerwowy Paweł Grodzki a jedną inny zmienik, Dominik Dąbrowski. Dla gości honorową bramkę strzelił Piotr Krześniak.

MAZOWSZE GRÓJEC – Iłżanka Kazanów 8:1 (2:0)
Gole: Sobczak (6., 55. rzut karny, 57.), Rogoziński (13.), Derewicz (44.,) Dąbrowski (70.), Grodzki (77., 85.) - Krześniak (87.)
Skład Mazowsza: Erden - D. Nojek, Cackowski, Gotlib (46. Małecki), Derewicz (60. Zieliński), Złoch, Czerepok (60. Grodzki), Karls (60. Dąbrowski), M. Nojek, Sobczak, Rogoziński

dodane: 4 czerwca 2017 r. (20:15)