Dzisiaj jest poniedziałek, 11 grudnia 2017 roku

Grodzki strzela. Mazowsze wygrywa w Siennie

Podopieczni Tomasza Sokołowskiego szybko podnieśli się po pierwszej porażce w tym sezonie (1:2 z Jodłą), i w niedzielę pokonali na wyjeździe 2:1 Zawiszę Sienno. Obie bramki zdobył Paweł Grodzki.

Mecz w Siennie zaczął się po myśli grójczan. Już w 3.minucie akcję rywali przerwał Jarosław Wysocki. Szybko odegrał do Daniela Złocha, a ten do Rafała Sobczaka. Popularny „Mały” wypuścił w uliczkę Pawła Grodzkiego, który dopełnił formalności.

Gospodarze po szybko otrzymanym celnym ciosie zdołali się podnieść. Mogli wyrównać po dość kontrowersyjnym rzucie karnym. W polu karnym poślizgnął się Arkadiusz Gałka, a wykorzystał to piłkarz Zawiszy, wywracając się o jego nogi. Mazowsze od straty bramki uratował jednak słupek.

W 32.minucie grójczanie nie mieli już tyle szczęścia. Po szybkiej kontrze piłkarz rywali w pełnym biegu trafił w okienko bramki Almira Erdena, wyrównując wynik meczu.

Mazowsze rzuciło się do ataku po przerwie. Przyniosło to skutek w 57.minucie, kiedy Daniel Złoch celnym dograniem obsłużył Pawła Grodzkie, a ten uderzeniem przy krótkim słupku zdobył swoją drugą bramkę w tym meczu. Jak się okazało była to bramka zwycięska, chociaż tryumf żółto-niebieskich mógł być jeszcze bardziej okazały. Dobrą zmianę dał Michał Orłowski, który dwukrotnie próbował zaskoczyć bramkarza rywali.

Zawisza Sienno - Mazowsze Grójec 1:2 (1:1)
Gole: Grodzki (3., 57.) - ? (32.)
Skład Mazowsza: Almir - Nojek D., Wysocki, Lisiecki, Gałka (55. Derewicz), Czerepok (55. Orłowski), Gotlib, Nojek M., Złoch (75. Rogoziński), Sobczak, Grodzki

autor: MazowszeGrojec.pl
dodane: 24 września 2017 r. (19:02)