Dzisiaj jest piątek, 19 października 2018 roku

Drugi oddech na finiszu

Grójczanie wygrali pewnie w Kazanowie z Iłżanką 4:0 (2:0), i dzięki temu zniwelowali stratę do lidera z Radomia do zaledwie jednego punktu. W sobotę bezpośrednie starcie obu ekip na zakończenie rundy jesiennej.

Podopieczni Tomasza Sokołowskiego od pierwszej do ostatniej minuty byli w Kazanowie zespołem zdecydowanie lepszym. O ile do przerwy gospodarze zdołali wypracować sobie dwie niezłe okazje po stałych fragmentach gry, to w drugiej odsłonie na boisku rządzili i dzielili futboliści z Grójca.

Wynik meczu otworzył już w 17.minucie Mikołaj Nojek, który dopadł do odbitej piłki i posłał ją do siatki tuż przy słupku.

Na 2:0 wynik tuż przed przerwą podwyższył Michał Orłowski, który dobił po strzale Pawła Grodzkiego.

Kolejna bramka padła dwadzieścia pięć minut po przerwie, i była ozdobą całych zawodów. Po zespołowej, składnej akcji dośrodkowanie Daniela Złocha piętą wykończył Michał Orłowski.

W 68.minucie wynik spotkania na 4:0 dla Mazowsza ustalił Rafał Sobczak, który wykorzystał dogranie od Daniela Nojka.

Dzięki niedzielnemu zwycięstwu, przy jednoczesnej porażce rezerw Radomiaka, piłkarze z Grójca zbliżyli się do lidera na zaledwie jeden punkt. W sobotę o godzinie 13.00 bezpośredni pojedynek lidera i wicelidera na stadion przy ulicy Laskowej. Obu drużynom po piętach depczą KS Warka (tyle samo punktów co Mazowsze) i Proch Pionki (jedno oczko mniej).

Iłżanka Kazanów – Mazowsze Grójec 0:4 (0:2)
Gole: Orłowski (44., 60.), Nojek M. (17.), Sobczak (68.)
Skład Mazowsza: Erden – Gałka, Złoch, Nojek D. (65. Wysocki), Lisiecki, Nojek M. (70. Gotlib), Grodzki (60. Rogoziński), Sobczak (80. Dąbrowski), Orłowski (80. Zieliński), Derewicz, Małecki (46. Czerepok)

autor: MazowszeGrojec.pl
dodane: 12 listopada 2017 r. (17:47)