Dzisiaj jest niedziela, 22 kwietnia 2018 roku

Grójecka młodzież poznała rywali na wiosnę 2018

Wydział Szkolenia Radomskiego OZPN dokonał podziału lig młodzieżowych na rundę wiosenną 2018.

Oto z kim przyjdzie się zmierzyć naszym młodym piłkarzom:

B2 U-16 (2002) JUNIOR MŁODSZY
I LIGA

SKARYSZEWIANKA SKARYSZEW
LIDER LIPSKO
ENERGIA KOZIENICE
BROŃ II RADOM
SOKÓŁ PRZYTYK
PILICA BIAŁOBRZEGI
MAZOWSZE GRÓJEC (B)
GRYFIA MIRÓW (B)

C2 U-14 (2004) TRAMPKARZ
I LIGA

MAZOWSZE GRÓJEC (S)
GRACJA TCZÓW
POWAŁA TACZÓW
PILICA NOWE MIASTO
PROCH PIONKI
ORZEŁ WIERZBICA (B)
ENERGIA KOZIENICE (B)
KRASKA JASIENIEC (B)

D1 U-13 (2005) MŁODZIK
I LIGA

MAZOWSZE GRÓJEC
RADOMIAK RADOM
AJAX RADOM
ORLIK 14 RADOM
JASTRZĄB GŁOWACZÓW
BROŃ I RADOM
AS RADOMIAK RADOM (B)
LEGION RADOM (B)

E1 U-11 (2007) ORLIK
II LIGA GRUPA 1

UKS LIPIE
MAZOWSZE GRÓJEC
GKS CHYNÓW
KS WARKA
ENERGIA KOZIENICE
DROGOWIEC JEDLIŃSK

E2 U-10 (2008) ORLIK*

GRUPA 1
KS BŁOTNICA
KS BELSK DUZY
MAZOWSZE GRÓJEC
ENERGIA I KOZIENICE
MŁODZIK II RADOM
BENIAMINEK RADOM

F1 U-9 (2009) ŻAK*

GRUPA 1
UKS LIPIE
MAZOWSZE GRÓJEC
KS GRÓJEC
GKS CHYNÓW
KRASKA JASIENIEC
DROGOWIEC JEDLIŃSK
PILICA BIAŁOBRZEGI

ROZGRYWKI LIGOWE JEDNORUNDOWE (BEZ RELACJI MECZ – REWANŻ).
PROWADZONE SZKOLENIOWO - BEZ PUNKTÓW I TABEL KOŃCOWYCH.


autor: MazowszeGrojec.pl
źródło: rozpn.pl
dodane: 29 stycznia 2018 r. (14:42)

Komentarze (0)

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Redakcja MazowszeGrojec.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika serwisu obowiązują zasady komentarzy.

Dodaj komentarz

Nickname:
E-mail:
Kod:
Treść:

MazowszeGrojec.pl na Facebooku


Wspierają nas



Tabela

1. Mazowsze Grójec 21 64:18 47
2. Radomiak II Radom 20 60:25 44
3. Proch Pionki 20 34:9 43
4. KS Warka 20 45:21 42
5. Orzeł Wierzbica 20 46:31 42
7. Zamłynie Radom 20 40:33 35
7. Jodła Jedlnia 20 34:23 36
8. Powiślanka Lipsko 20 36:31 34
9. Centrum Radom 20 37:25 31
10. Pilica NMN 21 33:44 25

Transfery

Przyszli:

Paweł Wysocki (Sparta Jazgarzew)

Odeszli:

Dominik Dąbrowski (Mogielanka Mogielnica)

Jarosław Wysocki (Grom Warszawa)

Daniel Wierzbicki (nie wznowił treningów)

Alan Sygnarek (KS Lesznowola)

Oskar Sygnarek (KS Lesznowola)

Kacper Siwiec (KS Lesznowola)

Ostatni mecz


Mazowsze - Zwolenianka

23.kolejka Radomskiej Ligi Okręgowej
21.04.2018 17:00

Najlepsi strzelcy

1. Paweł Grodzki
2. Rafał Sobczak
3. Michał Czerepok
4. Michał Orłowski
5. Mikołaj Nojek

Wkrótce

Sobota, 21 kwietnia

Orliki: Mazowsze 2007 Grójec - GKS Chynów 10.00 (boisko Orlik)

Młodziki: Mazowsze 2005 Grójec - Radomiak Radom 11.30

Orliki: Mazowsze 2008 Grójec - GKS Belsk Duży 12.00 (boisko Orlik)

Juniorzy starsi: Znicz Pruszków - Mazowsze 1999 Grójec 14.30

Żaki: Mazowsze 2009 Grójec - Drogowiec Jedlińsk 15.30

Trampkarze: Proch Pionki - Mazowsze 2004 Grójec 16.00

Seniorzy: Mazowsze Grójec - Zwolenianka Zwoleń 17.00

Niedziela, 22 kwietnia

Juniorzy młodsi: Mazowsze 2000 Grójec - Broń Radom 9.30

Żaki: Mazowsze 2010 Grójec - KS Warka 15.45

Sonda

Czy Mazowsza wygra ligę okręgową i wróci do IV ligi?
Tak
Nie

[zobacz wyniki]