Dzisiaj jest poniedziałek, 24 września 2018 roku

Grójecka młodzież poznała rywali na wiosnę 2018

Wydział Szkolenia Radomskiego OZPN dokonał podziału lig młodzieżowych na rundę wiosenną 2018.

Oto z kim przyjdzie się zmierzyć naszym młodym piłkarzom:

B2 U-16 (2002) JUNIOR MŁODSZY
I LIGA

SKARYSZEWIANKA SKARYSZEW
LIDER LIPSKO
ENERGIA KOZIENICE
BROŃ II RADOM
SOKÓŁ PRZYTYK
PILICA BIAŁOBRZEGI
MAZOWSZE GRÓJEC (B)
GRYFIA MIRÓW (B)

C2 U-14 (2004) TRAMPKARZ
I LIGA

MAZOWSZE GRÓJEC (S)
GRACJA TCZÓW
POWAŁA TACZÓW
PILICA NOWE MIASTO
PROCH PIONKI
ORZEŁ WIERZBICA (B)
ENERGIA KOZIENICE (B)
KRASKA JASIENIEC (B)

D1 U-13 (2005) MŁODZIK
I LIGA

MAZOWSZE GRÓJEC
RADOMIAK RADOM
AJAX RADOM
ORLIK 14 RADOM
JASTRZĄB GŁOWACZÓW
BROŃ I RADOM
AS RADOMIAK RADOM (B)
LEGION RADOM (B)

E1 U-11 (2007) ORLIK
II LIGA GRUPA 1

UKS LIPIE
MAZOWSZE GRÓJEC
GKS CHYNÓW
KS WARKA
ENERGIA KOZIENICE
DROGOWIEC JEDLIŃSK

E2 U-10 (2008) ORLIK*

GRUPA 1
KS BŁOTNICA
KS BELSK DUZY
MAZOWSZE GRÓJEC
ENERGIA I KOZIENICE
MŁODZIK II RADOM
BENIAMINEK RADOM

F1 U-9 (2009) ŻAK*

GRUPA 1
UKS LIPIE
MAZOWSZE GRÓJEC
KS GRÓJEC
GKS CHYNÓW
KRASKA JASIENIEC
DROGOWIEC JEDLIŃSK
PILICA BIAŁOBRZEGI

ROZGRYWKI LIGOWE JEDNORUNDOWE (BEZ RELACJI MECZ – REWANŻ).
PROWADZONE SZKOLENIOWO - BEZ PUNKTÓW I TABEL KOŃCOWYCH.


autor: MazowszeGrojec.pl
źródło: rozpn.pl
dodane: 29 stycznia 2018 r. (14:42)

Komentarze (0)

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Redakcja MazowszeGrojec.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika serwisu obowiązują zasady komentarzy.

Dodaj komentarz

Nickname:
E-mail:
Kod:
Treść:

MazowszeGrojec.pl na Facebooku


Wspierają nas



Tabela

1. Centrum Radom 7 18:3 19
2. Orzeł Wierzbica 7 21:9 15
3. KS Warka 7 22:10 15
4. Zamłynie Radom 7 21:11 14
5. Proch Pionki 7 16:11 12
6. Mazowsze Grójec 7 12:10 11
7. Gryf Policzna 7 14:14 11
8. Jodła Jedlnia-Letnisko 7 17:13 10
9. KS Potworów 7 14:16 10
10. Powiślanka Lipsko 7 13:12 10

Transfery

Przyszli:

Paweł Lepa (Mszczonowianka Mszczonów)

Bartosz Wysocki (MKS Piaseczno)

Odeszli:

Michał Orłowski (KS Promna)

Ostatni mecz


Mazowsze - Szydłowianka
3:2

8.kolejka Radomskiej Ligi Okręgowej
22.09.2018 16:00

Najlepsi strzelcy

1. Rafał Sobczak
2. Paweł Wysocki
3. Mikołaj Nojek
4. Paweł Grodzki
5. Jakub Derewicz

Wkrótce

Piątek, 21 września

Żaki: Mazowsze 2011 Grójec - Beniaminek 17.30

Sobota, 22 września

Trampkarze: Mazowsze 2005 Grójec - Orlik 11.00

Orliki: Kozienice - Mazowsze 2008 Grójec 11.00

Żaki: Mazowsze 2010 Grójec - Jastrząb 13.00

Seniorzy: Mazowsze Grójec - Szydłowianka Szydłowiec 16.00

Niedziela, 23 września

Młodziki: Mazowsze 2007 Grójec - Syrenka 10.00

Orliki: Mazowsze 2009 Grójec - Warka 14.30

Poniedziałek, 24 września

Trampkarze: Radomiak - Mazowsze 2004 Grójec 18.00

Sonda

Czy Mazowsza wygra ligę okręgową i wróci do IV ligi?
Tak
Nie

[zobacz wyniki]