Dzisiaj jest niedziela, 22 kwietnia 2018 roku

Towarzyski remis z Perłą

W sobotnim meczu towarzyskim Mazowsze Grójec zremisowało 2:2 (2:0) z IV-ligową Perłą Złotokłos. Bramki dla drużyny trenera Tomasza Sokołowskiego zdobyli Daniel Złoch oraz Michał Orłowski.

Z Perłą grójczanie musieli radzić sobie bez dwóch podstawowych zawodników. Z powodu choroby zabrakło Mariusza Lisieckiego, a lekki uraz wyeliminował z gry Rafała Sobczaka.

W pierwszych minutach po piłkarzach z Grójca było widać, iż mają w nogach środowy mecz z juniorami Legii. Brakowało im przede wszystkim dokładności. Z każdą minutą gra żółto-niebieskich jednak się poprawiała, a akcje zaczęły się zazębiać. W 30.minucie sam na sam z bramkarzem rywali wyszedł Daniel Złoch, i pewnym uderzeniem po ziemi otworzył wynik meczu. Trzy minuty później crossowym podaniem popisał się Mikołaj Nojek. Daniel Złoch wbiegł z futbolówką w pole karne i odegrał do Michała Orłowskiego, który z bliska podwyższył wynik na 2:0.

W drugiej połowie częściej do głosu zaczęli dochodzić goście. W końcówce meczu wykorzystali dwie kontry i doprowadzili do wyrównania.

Za tydzień kolejny sprawdzian. Rywalem będzie lider IV ligi Pilica Białobrzegi. Mecz na stadionie przy ul. Laskowej o godz. 12.30.

Mazowsze Grójec – Perła Złotokłos 2:2 (2:0)
Gole: Złoch (30.), Orłowski (33.) – Orzeszak (72.), Ambrozik (82.)
Skład Mazowsza: Erden – Gałka, Derewicz, Wysocki, testowany, Złoch, Nojek M., Gotlib, Czerepok, Orłowski, Grodzki
Grali także: Pawlak, Dąbrowski, Małecki, Zieliński, Nojek D., Rogoziński

autor: MazowszeGrojec.pl
dodane: 4 lutego 2018 r. (10:47)