Dzisiaj jest poniedziałek, 24 września 2018 roku

Terminarz seniorów na wiosnę 2018

Znamy już terminarz spotkań pierwszy drużyny GKS Mazowsze Grójec na rundę wiosenną.

Sobota, 17 marca, godz. 15.00
Mazowsze Grójec – Pilica Nowe Miasto

Sobota, 24 marca, godz. 17.00
Centrum Radom – Mazowsze Grójec

Sobota (Wielkanocna), 31 marca, godz. 11.00
Mazowsze Grójec – Gracja Tczów

Niedziela, 8 kwietnia, godz. 17.00
Mogielanka Mogielnica – Mazowsze Grójec

Sobota, 14 kwietnia, godz. 16.00
Mazowsze Grójec – Legion Głowaczów

Środa, 19 kwietnia
Skaryszewianka Skaryszew – Mazowsze Grójec

Sobota, 21 kwietnia, godz. 17.30
Mazowsze Grójec – Zwolenianka Zwoleń

Jodła Jedlnia-Letnisko – Mazowsze Grójec

Sobota, 5 maja, godz. 16.00
Mazowsze Grójec – Zawisza Sienno

Środa, 9 maja
KS Warka - Mazowsze Grójec

Sobota, 12 maja, godz. 16.00
Mazowsze Grójec – Zamłynie Radom

Sobota, 19 maja, godz. 17.30
Proch Pionki – Mazowsze Grójec

Sobota, 26 maja, godz. 16.00
Mazowsze Grójec – Powiślanka Lipsko

Środa, 30 maja, godz. 18.00
Mazowsze Grójec – Szydłowianka Szydłowiec

2 czerwca
Orzeł Wierzbica – Mazowsze Grójec

Sobota, 9 czerwca, godz. 16.00
Iłżanka Kazanów – Mazowsze Grójec

Sobota, 16 czerwca, godz. 17.00
Radomiak II Radom – Mazowsze Grójec


autor: MazowszeGrojec.pl
źródło: własne
dodane: 7 marca 2018 r. (09:42)

Komentarze (0)

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Redakcja MazowszeGrojec.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika serwisu obowiązują zasady komentarzy.

Dodaj komentarz

Nickname:
E-mail:
Kod:
Treść:

MazowszeGrojec.pl na Facebooku


Wspierają nas



Tabela

1. Centrum Radom 7 18:3 19
2. Orzeł Wierzbica 7 21:9 15
3. KS Warka 7 22:10 15
4. Zamłynie Radom 7 21:11 14
5. Proch Pionki 7 16:11 12
6. Mazowsze Grójec 7 12:10 11
7. Gryf Policzna 7 14:14 11
8. Jodła Jedlnia-Letnisko 7 17:13 10
9. KS Potworów 7 14:16 10
10. Powiślanka Lipsko 7 13:12 10

Transfery

Przyszli:

Paweł Lepa (Mszczonowianka Mszczonów)

Bartosz Wysocki (MKS Piaseczno)

Odeszli:

Michał Orłowski (KS Promna)

Ostatni mecz


Mazowsze - Szydłowianka
3:2

8.kolejka Radomskiej Ligi Okręgowej
22.09.2018 16:00

Najlepsi strzelcy

1. Rafał Sobczak
2. Paweł Wysocki
3. Mikołaj Nojek
4. Paweł Grodzki
5. Jakub Derewicz

Wkrótce

Piątek, 21 września

Żaki: Mazowsze 2011 Grójec - Beniaminek 17.30

Sobota, 22 września

Trampkarze: Mazowsze 2005 Grójec - Orlik 11.00

Orliki: Kozienice - Mazowsze 2008 Grójec 11.00

Żaki: Mazowsze 2010 Grójec - Jastrząb 13.00

Seniorzy: Mazowsze Grójec - Szydłowianka Szydłowiec 16.00

Niedziela, 23 września

Młodziki: Mazowsze 2007 Grójec - Syrenka 10.00

Orliki: Mazowsze 2009 Grójec - Warka 14.30

Poniedziałek, 24 września

Trampkarze: Radomiak - Mazowsze 2004 Grójec 18.00

Sonda

Czy Mazowsza wygra ligę okręgową i wróci do IV ligi?
Tak
Nie

[zobacz wyniki]