Dzisiaj jest czwartek, 28 marca 2024 roku

Mazowsze uległo Mszczonowiance. Powrót Pawła Lepy

W drugim meczu towarzyskim podopieczni Roberta Radońskiego przegrali 0:2 (0:1) z IV-ligową Mszczonowianką Mszczonów.

Szkoleniowiec grójczan przyglądał się dwóm testowanym zawodnikom. Na boisku pojawił się też Paweł Lepa. Wychowanek naszego klubu wraca do Mazowsza po kilku latach przerwy. Ostatnio reprezentował barwy sobotniego rywala, IV-ligowej Mszczonowianki.

Pierwsza odsłona meczu należała do przyjezdnych, którzy już w 6.minucie wyszli na prowadzenie. Wyrównać mógł Mariusz Lisiecki, ale minimalnie chybił.

Po przerwie gra się nieco wyrównała. Niezłą okazję miał Złoch, ale zamiast strzelać niepotrzebnie podawał do Orłowskiego, i futbolówka opuściła pole gry.

W samej końcówce stratę jednego z grójeckich obrońców wykorzystał zawodnik Mszczonowianki, który uderzeniem z 20 metrów nie dał szans Erdenowi, i mecz zakończył się zwycięstwem gości 2:0.

Kolejny sparing już w środę. O godz. 18.00 na Laskowej Mazowsze podejmie LKS Chlebnię.

Mazowsze Grójec – Mszczonowianka Mszczonów 0:2 (0:1)
Bramki: 6., 90.
Skład Mazowsza: Przybylski - Nojek D., Wysocki, zawodnik testowany, Cieśla, zawodnik testowany, Lepa, Lisiecki, Czerepok, Grodzki, Orłowski
Grali także: Złoch, Rogoziński, Derewicz, Gotlib, Zieliński, Galas, Erden, Łukasik

autor: MazowszeGrojec.pl
dodane: 22 lipca 2018 r. (18:33)