Dzisiaj jest piątek, 29 marca 2024 roku

Rogoziński strzela, Rogoziński asystuje. Mazowsze 4 Chlebnia 0

W środowym meczu towarzyskim grójeckie Mazowsze pewnie 4:0 (1:0) pokonało LKS Chlebnię. Dwie bramki zdobył Andrzej Rogoziński, a po jednym trafieniu dołożyli Paweł Grodzki i Michał Orłowski.

Wynik meczu już w 7.minucie otworzył precyzyjnym uderzeniem przy słupku Paweł Grodzki, który wykorzystał dośrodkowanie Daniela Złocha.

Później przewagę optyczną mieli grójczanie, ale nie ustrzegli się błędu w defensywie. Po jednej z nielicznych ofensywnych akcji gości piłkę z linii bramkowej musiał wybijać jeden z obrońców.

Przed przerwą wynik mógł podwyższyć Złoch, ale piłka po jego lobie z około 35 metrów wylądowała na poprzeczce.

Na drugą połową trener Radoński desygnował do gry zupełnie inną jedenastkę. Ta okazała się niezwykle skuteczna. W 71.minucie po dograniu spod końcowej linii od Kamila Zielińskiego piłkę w bramce głową umieścił Andrzej Rogoziński.

W 82.minucie Rogoziński wcielił się w rolę asystenta, i obsłużył świetnym prostopadłym podaniem Michała Orłowskiego, który strzałem po rękach bramkarza podwyższył na 3:0.

Wynik meczu w samej końcówce ustalił Rogoziński.

Mazowsze Grójec – LKS Chlebnia 4:0 (1:0)
Gole: Grodzki (7.), Rogoziński (71., 86.), Orłowski (82.)
Skład Mazowsza: Erden – Derewicz, zawodnik testowany, Lisiecki, Nojek D., Złoch, Lepa, Wysocki, Czerepok, Nojek M., Grodzki
Grali także: Rogoziński, Sobczak, Orłowski, Zieliński, zawodnik testowany, Jędrzejczyk, zawodnik testowany, Dąbrowski, Gotlib

autor: MazowszeGrojec.pl
dodane: 25 lipca 2018 r. (22:12)