Dzisiaj jest piątek, 29 marca 2024 roku

Udana inauguracja w Kazanowie

Grójeckie Mazowsze rozpoczęło sezon od zwycięstwa w Kazanowie 4:2 (1:2). Dwukrotnie bramkarza rywali pokonał Paweł Wysocki, a po jednym trafieniu dołożyli Rafał Sobczak i Mikołaj Nojek.

Przez całe spotkanie, podobnie jak to miało miejsce w zeszłym sezonie, grę prowadzili piłkarze z Grójca. Gospodarze nastawili się natomiast na grę z kontrataku.

W pierwszej odsłonie najlepsze sytuacje podopieczni Roberta Radońskiego stworzyli sobie po stałych fragmentach gry. To właśnie 21.minucie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego od Daniela Nojka wynik precyzyjnym uderzeniem przy słupku otworzył Paweł Wysocki.

Przed przerwą to jednak miejscowi zdołali objąć prowadzenie. Najpierw po szybkiej kontrze, a następnie po rzucie karnym wykorzystanym przez wychowanka grójeckiego klubu, Damiana Karlsa.

W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie. Mazowsze było jednak zdecydowanie bardziej konkretne. Dwie akcje z prawej strony boiska na bramki zamienili Rafał Sobczak i Michał Orłowski.

Wynik meczu na 4:2 w końcówce ładnym uderzeniem z około 20 metrów ustalił Paweł Wysocki.

Najbliższy mecz już w środę w Potworowie o godzinie 11.00.

Iłżanka Kazanów - Mazowsze Grójec 2:4 (2:1)
Gole: ? (35.), Karls (44.) - Wysocki (21., 89.), Sobczak (53.), Nojek M. (75.)
Skład Mazowsza: Almir Erden - Gałka, Lisiecki, Nojek M., Nojek D. (80. Zieliński), Złoch, Małecki (46. Cieśla), Wysocki, Orłowski (46. Rogoziński), Grodzki, Sobczak

dodane: 12 sierpnia 2018 r. (12:17)