Dzisiaj jest piątek, 29 marca 2024 roku

Zwycięska passa trwa. Szydłowianka kończyła w „9”

Grójczanie wygrali trzeci mecz z rzędu. W sobotę okazali się lepsi od Szydłowianki Szydłowiec.

W pierwszej połowie meczu przewagę mieli goście, natomiast Mazowsze było niezwykle skuteczne. Jedną z nielicznych okazji strzeleckich wykorzystał Rafał Sobczak. Szydłowianka wyrównała przed przerwą.

W drugiej odsłonie meczu rolę się odwróciły. To żółto-niebiescy prowadzili grę i stwarzali sobie dobre okazje bramkowe. Przekładało się to na faule zawodników z Szydłowca i kartki. Ostatecznie przyjezdni kończyli mecz w dziewiątkę po czerwonych kartonikach dla Biela (druga żółta) i Wiatraka.

W 65.minucie swoją drugą bramkę zdobył Sobczak, a w końcówce podwyższył Jakub Derewicz. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:2, bowiem piłkę do bramki strzeżonej przez Almira Erdena skierował niefortunnie Arkadiusz Gałka.

Dzięki sobotniemu zwycięstwu podopieczni Roberta Radońskiego przesunęli się z szóstego na piąte miejsce w tabeli Radomskiej Ligi Okręgowej. Za tydzień wyjazd do beniaminka z Policznej.

Mazowsze Grójec – Szydłowianka Szydłowiec 3:2 (1:0)
Gole: Sobczak (6., 65.), Derewicz (86.) - Nogaj (44.), Gałka (sam., 88.)
Skład Mazowsza: Erden - Gałka, Złoch, Lisiecki, M. Nojek, P. Grodzki (5. Czerepok, 90. Zieliński), Sobczak, Derewicz, Lepa (85. Nojek D.), Wysocki B., Wysocki P.

dodane: 22 września 2018 r. (19:23)