Dzisiaj jest sobota, 20 kwietnia 2024 roku

Przybylski i Derewicz bohaterami w Suchej! Mazowsze w pół-finale

Grójeckie Mazowsze po rzutach karnych pokonało w meczu Pucharu Polski A-klasowego Zodiaka Sucha.

Lepiej środowe zawody rozpoczęli gospodarze, którzy już w 7.minucie objęli prowadzenie. Z czasem inicjatywę zaczęło przejmować Mazowsze, ale nie przekładało się to na sytuacje strzeleckie.

Dopiero w 89.minucie do prostopadłego podania doszedł rezerwowy Jakub Derewicz, i ładnym podcinką umieścił piłkę w siatce.

W rzutach karnych bohaterem grójczan okazał się bramkarz Cezary Przybylski, który dwukrotnie zatrzymał strzały rywali. Jego koledzy – Paweł Wysocki, Mikołaj Nojek, Daniel Złoch i Paweł Lepa – trafiali perfekcyjnie, i ostatecznie grójczanie wygrali konkurs rzutów karnych 4:1.

Do pół-finale podopieczni Roberta Radońskiego zmierzą się z IV-ligową Energią Kozienice, która pokonała 2:1 Proch Pionki.

Niestety, środowy tryumf nad Zodiakiem kontuzjami okupili Bartosz Wysocki i Daniel Nojek, którzy nie dokończyli zawodów.

Zodiak Sucha – Mazowsze Grójec 1:1 (karne 1:4)
Gole: ? (7.) – Derewicz (89.)
Skład Mazowsza: Przybylski – Nojek D., Lisiecki, Wysocki B. (26. Nojek M.), Lepa, Dąbrowski (46. Czerepok), Małecki, Wysocki P., Złoch, Zieliński, Rogoziński (66. Derewicz)

dodane: 3 pazdziernika 2018 r. (19:18)