Dzisiaj jest poniedziałek, 24 marca 2025 roku

Nowi trenerzy w Akademii Mazowsza

Wzmacniamy sztab szkoleniowy naszej akademii. W lutym dołączyli do nas trenerzy Marcin Skonieczny oraz Mateusz Kalinowski, którzy będą pracować z zespołami młodzieżowymi GKS.

Marcin Skonieczny to były zawodnik Mazowsza, trener z licencją UEFA A oraz nauczyciel wychowania fizycznego z blisko 20-letnim doświadczeniem i instruktor odnowy biologicznej. Swoją wiedzę i umiejętności szkoleniowe doskonalił podczas licznych stażów trenerskich (m.in. Lech Poznań, Legia Warszawa, NEC Nijmegen, Ajax Amsterdam, Feyenoord Rotterdam). Świetnie czuje się w pracy zarówno z seniorami (w ostatnim czasie GPSZ Głuchów i Mogielanka) oraz młodszymi sportowcami (świetne rezultaty z młodzieżą z FC Mundialito). Trener Skonieczny poprowadzi na wiosnę GKS Mazowsze 2007/2008, który grać będzie w I lidze wojewódzkiej MZPN.

Marcin Skonieczny

Mateusz Kalinowski to wychowanek naszego klubu. Może pochwalić się licencją UEFA B. Ten niezwykle zdolny trener wspaniale szlifuje młode talenty (z sukcesami prowadził rocznik 2012 w FC Mundialito - m.in. awans do I ligi), a także "ma rękę" do starszych zawodników, z którymi pracuje obecnie w KS Lesznowola. Z GKS Mazowsze współpracował do niedawna jako trener bramkarzy (w czasie swojej przygody z piłką był golkiperem), a teraz zajmie się rocznikiem 2011/2012.

Mateusz Kalinowski

Witam trenerów w naszym zespole i życzymy powodzenia!

---------------

Zapraszamy serdecznie młodych zawodników, którzy chcieliby dołączyć do naszych drużyn i grać w zespołach GKS Mazowsze. Prowadzimy obecnie nabór uzupełniający we wszystkich rocznikach.

Szczegółowe informacje nt. treningów można uzyskać u trenerów:
GKS 2007-2008 - trener M.Skonieczny - tel. 604711087
GKS 2009-2010 - trener K.Kozłowski - tel. 601675643
GKS 2011-2012 - trener M.Kalinowski - tel. 724735224

Zapewniamy świetne warunki do rozwoju, treningi pod okiem znakomitych szkoleniowców, grę w rozgrywkach ligowych i turniejach, transport na mecze oraz najniższą składkę w regionie, a także obozy szkoleniowe w okresie letnim.

#DołączDoDrużyny #GKSMazowsze #WyGrajmyRazem


autor: MazowszeGrojec.pl
źródło: własne
dodane: 17 lutego 2025 r. (18:11)

MazowszeGrojec.pl na Facebooku

Wspierają nas



Grojec24.net - Grójec i Powiat Grójecki

Mamy zielony certyfikat PZPN


PZPN wyróżnił akademię GKS Mazowsze Grójec „zielonym certyfikatem”, który przyznawany jest klubom prowadzonym według wysokich standardów organizacyjnych i szkoleniowych.



Wkrótce

SOBOTA, 22 MARCA

Liga okręgowa: Mazowsze Grójec - Zodiak Sucha 13.00