Dzisiaj jest czwartek, 2 maja 2024 roku

Towarzysko: Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Mazowsze Grójec 1:0

Po niezwykle wyrównanym i zaciętym pojedynku grójeckie Mazowsze uległo w Grodzisku Mazowieckim 0:1 (0:1) miejscowej Pogoni. Był to pierwszy oficjalny mecz towarzyski podopiecznych Roberta Radońskiego w tym roku.

Gospodarze na prowadzenie wyszli w 10.minucie. Pięć minut później w idealnej sytuacji nie zdołał wyrównać Konrad Romański, który nie trafił do pustej bramki. W meczu błyszczeli zwłaszcza bramkarze, ratując swoje zespoły w zdałoby się beznadziejnych sytuacjach. – Był to typowy mecz walki – podsumował kierownik drużyny, Marian Iwański.

W składzie Mazowsza oprócz Arkadiusza Kościelniaka wystąpiło trzech nowych zawodników. Dwaj z nich to bramkarze: Bartłomiej Kleszcz (Zwolenianka Zwoleń) oraz Jakub Czerwiński (Pilica Białobrzegi). Trzeci – Daniel Bloch – reprezentował „żółto-niebieskie” barwy w rundzie jesiennej ubiegłego sezonu. Dodajmy, iż Jakub Czerwiński jest wychowankiem Mazowsza, ale większość swojej przygody z piłką spędził poza Grójcem, broniąc m.in. dostępu do bramki Mogielanki Mogielnica.

POGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI – MAZOWSZE GRÓJEC 1:0 (1:0)
Gole: ? (.10)
Mazowsze Grójec: Kleszcz (65. Czerwiński) – Kuklewski (46. Baranowski), Białecki (46. Kołecki), Bloch, Kościelniak (46. Kikowski), Wachowicz, Zawadzki, Kotański (46. Lepa), Sobczak (46. Karls), Kulczycki, Romański (75. Sobczak)
źródło: wlasne
dodane: 5 lutego 2011 r. (13:01)