Dzisiaj jest sobota, 27 kwietnia 2024 roku

Jedna bramka to za mało

Podopieczni Roberta Radońskiego rozpoczęli rundę rewanżową od wyjazdowej porażki 1:2 (0:1) z UKS Łady. Jedyną bramkę dla „żółto-niebieskich” zdobył, wracający do gry po półrocznej przerwie, Rafał Kochański.

W pierwszej połowie to gospodarze byli stroną dominującą i mogli prowadzić do przerwy różnicą trzech bramek. Skończyło się na jednej, którą w 38.minucie głową zdobył głową Skalski.

Po przerwie obudzili się piłkarze Radońskiego, ale prawdziwych cudów w bramce dokonywał golkiper miejscowych. W 56.minucie Łady podwyższyły po kontrowersyjnym rzucie karnym. W 68.minucie przepięknym uderzeniem z ponad 40 metrów popisał się, wracający po półrocznej przerwie, Rafał Kochański.

Do końca spotkanie Mazowsze dążyło do zdobycia gola wyrównującego, ale brakowało szczęścia.

UKS ŁADY - MAZOWSZE GRÓJEC 2:1 (1:0)
Gole: Skalski (.38), Mazurkiewicz (.56) - Kochański (.68)
Mazowsze Grójec: Osiński - Kuklewski, Białecki, Bloch, Kościelniak, Dębiński (46. Karls), Jaskólski, Sobczak (65. Kochański), Zawadzki (85. Lepa), Romański, Kołakowski
dodane: 20 marca 2011 r. (22:09)