Dzisiaj jest poniedziałek, 29 kwietnia 2024 roku

Mazowsze rozbiło Skrę

Po jednostronnym widowisku Mazowsze pokonało w Grójcu 4:1 (1:0) Skrę Konstancin. Wynik spotkania tuż przed przerwą otworzył bardzo ładnym uderzeniem Mariusz Kotański. W drugiej połowie na listę strzelców wpisali się Konrad Romański, Arnold Kołakowski oraz Hubert Baranowski. Dla gości jedynego gola zdobył Stęszewski.

Przez całe sobotnie zawody dominacja zespołu z Grójca nie podlegała żadnym wątpliwością. Na otwarcie wyniku kibice na Laskowej musieli czekać aż do ostatniej minuty pierwszej połowy, kiedy piłkę na połowie rywali przejął Mariusz Kotański, który chwilę później po odegraniu Damiana Karsla pięknym strzałem dał Mazowszu prowadzenie.

Dziesięć minut po przerwie do prostopadłego podania dochodzi Konrad Romański i podwyższa na 2:0. Prowadzenie niepotrzebnie rozluźnia piłkarzy Mazowsza. Wykorzystuje to w 65.minucie Jakub Stęszewski, który nie daje szans Mariuszowi Osińskiemu.

Gości nadziei na odrobienie strat pozbawia w 71.minucie Arnold Kołakowski, który dochodzi do bezpańskiej piłki, i ze stoickim spokojem umieszcza futbolówkę w bramce rywali.

Wynik spotkania na 4:1 w 88.minucie po rajdzie Arnolda Kołakowskiego ustala Hubert Baranowski.

Po kilku słabszych meczach „żółto-niebiescy” zagrali nareszcie tak, jak oczekiwali od nich zgromadzeni na Laskowej fani. Na pochwałę zasługują praktycznie wszyscy piłkarze Mazowsza, poczynając od świetnie spisującego się na linii bramkowej Mariusza Osińskiego, ofensywnie usposobionego obrońcy Pawła Lepy poprzez rządzących drugą linią Damiana Karlsa i Bartosza Zawadzkiego aż po siejącego co chwilę niepokój pod bramką rywali Rafała Sobczaka.

MAZOWSZE GRÓJEC - Skra Konstancin 4:1 (1:0)
Gole: Kotański (45.), Romański (55.), Kołakowski (71.), Baranowski (88.) - Stęszewski (65.)
Mazowsze Grójec: Osiński - Kuklewski, Bloch, Kikowski, Lepa, Karls, Nojek M. (68. Kołakowski), Zawadzki (75. Baranowski), Sobczak, Romański (90. Kulczycki), Kotański
Skra Konstancin: Zgódka - Stęszwski, Kucicki, Kamiński, Baran, Komosa, Szewczyk M., Kulczyk, Radomski, Milewski, Szewczyk A.
dodane: 4 czerwca 2011 r. (18:26)