Dzisiaj jest poniedziałek, 29 kwietnia 2024 roku

Przegrana 1:6 z Tomaszowem Mazowieckim

Piłkarze Mazowsza Grójec przegrali w meczu sparingowym 1:6 z Lechią Tomaszów Mazowiecki.

W 7. minucie goście pierwsi zdobyli bramkę za sprawą Zaora. Mazowsze wyrównało 4 minuty później. Gola strzelił Bartek Zawadzki. Grójecki zespół był w stanie jednak nawiązać równorzędną walkę tylko przez pierwsze 15 minut meczu. Z biegiem czasu przeciwnik zaczął zdobywać kolejne gole. W 14. minucie na 1-2 strzelił Szymczak. 12 minut później strzałem sprzed pola karnego popisał się Morgaś i było już 1-3. W 40. minucie swoje drugie trafienie w spotkaniu zaliczył Szymczak.

Następne trafienia nasi przeciwnicy zaliczyli w drugiej odsłonie meczu. W 72 minucie bramkę na 1-5 zdobył Grzegorz Piechna - były król strzelców Ekstraklasy za czasów swojej gry w Koronie Kielce. Wynik spotkania pod koniec meczu ustalił Loncar, który popisał się pięknym strzałem z rzutu wolnego
autor: Blaise.LFC
źródło: Lechia1923.pl
dodane: 2 sierpnia 2012 r. (12:44)