Dzisiaj jest sobota, 27 kwietnia 2024 roku

Sparingowy tryumf nad III-ligowcem

W piątkowym meczu towarzyskim Mazowsze pokonało na wyjeździe 3:2 (2:0) III-ligowy OKS Otwock. Na listę strzelców dwukrotnie wpisał się Paweł Grodzki, a jedno trafienie dołożył Artur Ucinek.

Piątkowe spotkanie było toczone w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych. Pierwsza połowa, jedynie poza pierwszym kwadransem, zdecydowanie należała do zespołu z Grójca. Dwukrotnie bramkarza rywali pokonał Paweł Grodzki. Wynik mógł być jeszcze wyższy, ale Marcin Wiatrak nie wykorzystał rzutu karnego.

W drugiej połowie mecz się wyrównał, co zaowocowało dużą ilością okazji podbramkowych z obu stron, m.in. w słupek trafił Maciej Lesisz. Trzecią bramkę zdobył wprowadzony po przerwie Artur Ucinek. Rywale dwa gole zdobyli w samej końcówce. Najpierw III-ligowcy wykorzystali sytuację sam na sam ze Strzygą, a drugą strzelili bezpośrednio z rzutu rożnego.

Miejmy nadzieję, że był to ostatni sparing przed wznowieniem rozgrywek. Jeśli tylko aura pozwoli, Mazowsze zacznie rundę wiosenną od wyjazdowego pojedynku z Mszczonowianką Mszczonów.

OKS Otwock - Mazowsze Grójec 2:3 (0:2)

Gole: Grodzki (21., 39.), Ucinek (75.)

Mazowsze Grójec: Studziński (46. Strzyga) - Kalinowski (46. Bawor), Białecki, Wiatrak, Mazur, Sobczak, Baranowski, Zawadzki, Nojek M. (70. Ucinek), Grodzki (46. Frączek), Lesisz

dodane: 29 marca 2013 r. (21:44)