Dzisiaj jest poniedziałek, 29 kwietnia 2024 roku

Wywalczony punkt po ciężkich bojach

Mazowsze zremisowało 1:1 w spotkaniu wyjazdowym z Wulkanem Zakrzew w Wieniawie. Do udanych tego meczu nie zaliczy Seweryn Kalinowski, który strzelił samobója w 52. minucie. Dwie minuty później wyrównał Lesisz. Gospodarze kończyli mecz w 10. ponieważ drugą żółtą kartkę otrzymał Turczyk.

Spotkanie z Wulkanem było bardzo zacięte, ponieważ obie drużyny walczą o utrzymanie i w tym meczu dały z siebie wszystko. Już na początku tego pojedynku drużyna z Zakrzewia mogła wyjść na prowadzenie, ale Stanisławski trafił w słupek.

Po przerwie gospodarze mieli znowu dobrą sytuację, ale Turczyk trafił w poprzeczkę. W 52' bramkę samobójczą strzelił Seweryn Kalinowski, ale w 54' wyrównał Lesisz.

Wulkan Zakrzew - Mazowsze Grójec 1:1

Gole: 52' Kalinowski (samobój), 54' Zawadzki

Skład: Studziński - Kalinowski (Dusiński 70'), Wiatrak, Białecki - Rolak, Karls, Rawa, Lesisz - Zawadzki (78' Bawor) - Grodzki (81' Frączek), Sobczak

Żółte kartki: Czachor, Tyczyński, Turczyk - Białecki, Dusiński

Czerwone kartki: Turczyk (2. zółta kartka)

autor: Błażej Korczak
źródło: własne, radomsport.pl
dodane: 25 maja 2013 r. (19:33)