Dzisiaj jest wtorek, 7 maja 2024 roku

Mazowsze gromi Mazovię

Wysokim zwycięstwem 7:2 (2:1) zakończyło się środowe spotkanie z towarzyskie z Mazovią Rawa Mazowiecka. Po dwa razy na listę strzelców wpisali się Daniel Złoch i Maciej Lesisz, a po jednym trafieniu dołożyli Dąbrowski, Pełka i Stanisławski.

W czwartym meczu towarzyskim piłkarze Mazowsza odnieśli trzecie zwycięstwo. Rywale z Rawy Mazowieckiej dotrzymywali im kroku tylko do przerwy. W drugiej części meczu podopieczni Bolesława Strzemińskiego aż pięciokrotnie pokonywali bramkarza rywali.

W składzie grójeckiego zabrakło dwóch podstawowych graczy: Tomasza Jaskólskiego (wyjazd na wakacje) i Przemysława Rawy (sprawy osobiste). Szkoleniowiec "żółto-niebieskich" przyglądał się kilku testowanym zawodnikom, jednym z nich był Tomasz Janiszewski z wycofanego dzisiaj z rozgrywek IV-ligi Sokoła Przytyk.

Kolejny mecz towarzyski Mazowsze rozegra w piątek. O godzinie 18.30 podejmie w Grójcu III-ligową Pilicę Białobrzegi. W tym meczu trener Bolesław Strzemiński ma wystawić skład zbliżony do tego, jakim będzie grało w lidze. Na testy przyjdzie czas podczas sobotniego towarzyskiego turnieju w Skaryszewie. Szkoleniowiec grójczan będzie przyglądał się szczególnie młodzieżowcom, których obecnie w zespole brakuje.

MAZOWSZE GRÓJEC - Mazovia Rawa Mazowiecka 7:2 (2:1)
Bramki: Dąbrowski (2.), Pełka (30.), Lesisz (57.), Stanisławski (71.), Złoch (76.) Złoch (77 z rzutu karnego), Lesisz (90.)

Mazowsze (I połowa): Strzyga - Mazur, Wiatrak, Dńusiński, Tyczyński, Janiszewski, Zięba, Stolarek, Stolarczyk, Pełka, Dąbrowski
II połowa: Studziński - Stolarek (70. Zieliński), Mortka, Wiatrak (70. Dusiński), Mazurkiewicz, Kalinowski, Płaskociński, Złoch, Stanisławski, Grodzki, Lesisz

dodane: 31 lipca 2013 r. (20:22)