Dzisiaj jest niedziela, 28 kwietnia 2024 roku

Mazowsze zwycięża w pierwszym sparingu

Żółto-Niebiescy pokonali 5:1 Pilicę Nowe Miasto w pierwszym spotkaniu towarzyskim w ramach przygotowań do nowego sezonu. Dobry występ zaliczył Paweł Grodzki, który ustrzelił hat-tricka.

W 6. minucie gola zdobył Stolarek.

Później swoje konto bramkowe otworzył Grodzki w 14. minucie.

Na 3:0 podwyższył z rzutu karnego najlepszy strzelec poprzedniego sezonu - Daniel Złoch.

Końcówka pierwszej odsłony meczu należała do Grodzkiego, który dołożył jeszcze 2 trafienia w 34. i 39. minucie.

Goście zdobyli honorową bramkę po przerwie w 52. minucie.

Przez całe spotkanie bardzo dobrze w bramce spisywał się Piotr Prasek, który wybronił kilka groźnych uderzeń.

Podczas meczu testowanych było 2 nowych zawodników - Wargocki z Józefovii Józefów i Daniel Witak z Legionovi Legionowo. Piotr Cudny, który trenował z zespołem nie pojawił się na sparingu.

Na Laskowej zabrakło Rafała Sobczaka, który stara się o angaż w Mszczonowiance Mszczonów

Mazowsze Grójec - Pilica Nowe Miasto 5:1 (5:0)

Gole: Stolarek 6., Grodzki 14., Złoch 20., Grodzki 34., Grodzki 39. - Gol dla gości 52.

Skład w I połowie: Prasek - Kalinowski, Rotuski, Mortka, Mazurkiewicz - Złoch, Mińkowski, Lesisz, Stolarek - Kucharski, Grodzki

II połowa: Prasek, Wargocki, Stolarek, Mortka, M. Nojek - Sobczyk, Witak, Rawa (Złoch), Rotuski - Grodzki (Derewicz), Dabrowski

Zdjęcia ze sparingu można znaleźć tutaj lub pod newsami.

autor: Błażej Korczak
dodane: 19 lipca 2014 r. (13:30)