Dzisiaj jest poniedziałek, 29 kwietnia 2024 roku

Mazowsze wreszcie zwycięskie!

Po zaciętym meczu w Garwolinie piłkarze Mazowsza wracają do Grójca z kompletem punktów. Wilga 2. Mazowsze 3.

Lepiej sobotnie spotkanie rozpoczęli podopieczni Pawła Gaika, którzy swoją przewagę udokumentowali w 10.minucie gry bramką Rafała Sobczaka.

Później inicjatywę przejęli gospodarze, a wyrównał rezerwowy Pyra.

Kiedy wydawało się już, że pierwsza połowa zakończy się remisem 1:1, Mazowsze przeprowadziło jedną z nielicznych kontr, po których piłkę we własnym polu karnym dotknął ręką jeden z zawodników Wilgi. Rzut karny na bramkę zamienił Kamil Kucharski (wreszcie!).

Na 3:1 po przerwie podwyższył precyzyjnym uderzeniem z linii pola karnego Paweł Grodzki. Gospodarze zdołali jeszcze zmniejszyć stratę do Mazowsza (znów trafił Pyra), ale to ostatecznie grójczanie cieszyli się z jakże ważnego kompletu punktów, który daje im optymizm i nadzieję na trzy kolejki, które zostają do końca rozgrywek.

Wilga Garwolin – Mazowsze Grójec 2:3 (1:2)
Gole: Pyra (22., 73.) – Sobczak (10.), Kucharski (45.), Grodzki (63.)
Mazowsze: Majos – Fogler (58. Stolarek), Witak, Sobczyk, Fogler – Gałka, Ndakiza, Grodzki, Podgórski, Kucharski (79. Lesisz) – Sobczak (90. Derewicz)

dodane: 1 czerwca 2015 r. (10:03)