Dzisiaj jest piątek, 19 kwietnia 2024 roku

Mazowsze wyrywa zwycięstwo Jodle

Gol z rzutu karnego Rafała Sobczaka z 75.minuty meczu zadecydował o zwycięstwie Mazowsze 3:2 (0:1) nad Jodłą Jedlnia-Letnisko.

Nie było to wielkie widowisko, ponieważ stan boiska w Kolonce pozostawiał wiele do życzenia. W pierwszej połowie lepiej prezentowali się gospodarze, którzy wyszli na prowadzenie już w 7.minucie po trafieniu Krajewskiego.

Gorąco było w szatni Mazowsza w przerwie. Ostra reprymenda trenera Główki i pojawienie się na boisku Kasperka oraz Jaskólskiego zmieniły obraz gry. Chwilę po wznowieniu gry bezpośrednio z rzutu wolnego wyrównał Damian Karls (faul przed polem karnym na Jaskólskim). W 67.minucie podanie od Dąbrowskiego wykorzstał Sobczak. Gospodarze odpowiedzieli trzy minuty później. Z rzutu karnego po faulu Lisieckiego wykorzystał Sobkowiak. Ostatnie słowo należało jednak do grójczan. O losach meczu zadecydował znów stały fragment gry, a dokładniej rzut karny po faulu na Jaskólskim. Jedenastkę na gola zamienił Sobczak, ustalając wynik meczu na 3:2 dla Mazowsza.

Kolejny mecz już w sobotę. Mazowsze na Laskowej podejmie o godz. 16.00 zespół Plonu Garbatka.

Jodła Jedlnia-Letnisko - Mazowsze Grójec 2:3 (1:0)

Gole: Krajewski (7.), Sobkowiak (70.) - Karls (48.), Sobczak (67., 70.)

Skład Mazowsza: Przybylski - Kalinowski, Lisiecki, Dusiński, Karls, Nojek M., Derewicz (46. Kasperek), Złoch, Dąbrowski (88. Gotlib), Wierzbicki (46. Jaskólski), Sobczak

dodane: 2 września 2015 r. (19:09)