Dzisiaj jest wtorek, 19 marca 2024 roku
1. | Bartłomiej Cania | 28-01-2003 | wychowanek |
2. | Dominik Dąbrowski | 22-12-2002 | wychowanek |
3. | Miłosz Felczak-Morawski | 25-01-2003 | wychowanek |
4. | Nikodem Hamulczuk | 30-05-2004 | wychowanek |
5. | Martyna Jakubowska | 08-03-2002 | wychowanek |
6. | Bartosz Jaworski | 03-04-2002 | wychowanek |
7. | Kewin Klimek | 20-05-2003 | wychowanek |
8. | Jakub Knap | 31-12-2003 | wychowanek |
9. | Alan Malesa | 10-10-2003 | wychowanek |
10. | Oliwia Malesa | 10-10-2003 | wychowanek |
11. | Jan Musiałowski | 27-03-2003 | wychowanek |
12. | Patryk Nguyen | 09-12-2003 | wychowanek |
13. | Iwo Nowakowski | 05-06-2002 | wychowanek |
14. | Krystian Nowiński | 30-07-2002 | wychowanek |
15. | Adam Pękacki | 12-06-2003 | wychowanek |
16. | Jakub Piechal | 15-08-2002 | wychowanek |
17. | Wiktor Płaza | 27-09-2002 | wychowanek |
18. | Dawid Polubiec | 06-01-2003 | wychowanek |
19. | Kacper Poradzki | 08-07-2003 | wychowanek |
20. | Michał Przybyszek | 18-02-2002 | wychowanek |
21. | Kacper Stankiewicz | 13-12-2002 | wychowanek |
22. | Michał Szymczyk | 16-06-2002 | wychowanek |
23. | Dominik Tylski | 09-04-2003 | wychowanek |
24. | Kacper Wróbel | 24-10-2003 | wychowanek |
Trener: Daniel Złoch (tel. 667-478-542)
Oznaczenie drużyny UEFA: C2
Runda jesienna (II Radomska Liga Okręgowa Trampkarzy)
Lp. | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | ZW | RM | PO | BRAMKI |
1 | Strażak Wielogóra | 10 | 20 | 6 | 2 | 2 | 26:20 |
2 | Warka | 10 | 17 | 5 | 2 | 3 | 41:25 |
3 | Pilica Białobrzegi | 10 | 16 | 5 | 1 | 4 | 30:16 |
4 | Mazowsze Grójec | 10 | 15 | 4 | 3 | 3 | 20:19 |
5 | BLASK ODRZYWÓŁ | 10 | 14 | 4 | 2 | 4 | 22:26 |
6 | Sokół Przytyk | 10 | 3 | 1 | 0 | 9 | 11:44 |
Runda wiosenna (II Radomska Liga Okręgowa Trampkarzy)
Lp. | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | ZW | RM | PO | BRAMKI |
1 | Sokół Przytyk | 8 | 24 | 8 | 0 | 0 | 51:4 |
2 | Pilica Białobrzegi | 8 | 15 | 5 | 0 | 3 | 24:16 |
3 | BLASK ODRZYWÓŁ | 8 | 12 | 4 | 0 | 4 | 17:41 |
4 | Mazowsze Grójec | 8 | 6 | 2 | 0 | 6 | 11:23 |
5 | Warka | 8 | 3 | 1 | 0 | 7 | 15:34 |
Runda jesienna (II Radomska Liga Okręgowa Trampkarzy)
Strażak Wielogóra - Mazowsze Grójec 1:1 05-09-2015 10:00
Mazowsze Grójec - Sokół Przytyk 0:1 13-09-2015 15:00
Pilica Białobrzegi - Mazowsze Grójec 2:3 20-09-2015 13:00
BLASK ODRZYWÓŁ - Mazowsze Grójec 3:2 26-09-2015 10:00
Mazowsze Grójec - Warka 3:1 05-10-2015 16:30
Mazowsze Grójec - Strażak Wielogóra 3:2 11-10-2015 10:00
Sokół Przytyk - Mazowsze Grójec 1:4 17-10-2015 10:00
Mazowsze Grójec - Pilica Białobrzegi 1:1 24-10-2015 10:00
Mazowsze Grójec - BLASK ODRZYWÓŁ 2:2 13-11-2015 16:00
Warka - Mazowsze Grójec 5:1 11-11-2015 10:00
Runda wiosenna (II Radomska Liga Okręgowa Trampkarzy)
Pilica Białobrzegi - Mazowsze Grójec 5:0
Mazowsze Grójec - BLASK ODRZYWÓŁ 5:0
Warka - Mazowsze Grójec 4:1
Mazowsze Grójec - Sokół Przytyk 0:7
Mazowsze Grójec - Pilica Białobrzegi 1:2
BLASK ODRZYWÓŁ - Mazowsze Grójec 3:1
Mazowsze Grójec - Warka 3:1
Sokół Przytyk - Mazowsze Grójec 1:0