Dzisiaj jest wtorek, 17 października 2017 roku

Trampkarze 2002/2003

Sezon 2015/2016 - II Radomska Liga Okręgowa Trampkarzy U-14 (runda wiosenna)

KADRA
1. Bartłomiej Cania 28-01-2003 wychowanek
2. Dominik Dąbrowski 22-12-2002 wychowanek
3. Miłosz Felczak-Morawski 25-01-2003 wychowanek
4. Nikodem Hamulczuk 30-05-2004 wychowanek
5. Martyna Jakubowska 08-03-2002 wychowanek
6. Bartosz Jaworski 03-04-2002 wychowanek
7. Kewin Klimek 20-05-2003 wychowanek
8. Jakub Knap 31-12-2003 wychowanek
9. Alan Malesa 10-10-2003 wychowanek
10. Oliwia Malesa 10-10-2003 wychowanek
11. Jan Musiałowski 27-03-2003 wychowanek
12. Patryk Nguyen 09-12-2003 wychowanek
13. Iwo Nowakowski 05-06-2002 wychowanek
14. Krystian Nowiński 30-07-2002 wychowanek
15. Adam Pękacki 12-06-2003 wychowanek
16. Jakub Piechal 15-08-2002 wychowanek
17. Wiktor Płaza 27-09-2002 wychowanek
18. Dawid Polubiec 06-01-2003 wychowanek
19. Kacper Poradzki 08-07-2003 wychowanek
20. Michał Przybyszek 18-02-2002 wychowanek
21. Kacper Stankiewicz 13-12-2002 wychowanek
22. Michał Szymczyk 16-06-2002 wychowanek
23. Dominik Tylski 09-04-2003 wychowanek
24. Kacper Wróbel 24-10-2003 wychowanek

Trener: Daniel Złoch (tel. 667-478-542)

Oznaczenie drużyny UEFA: C2


TABELA

Runda jesienna (II Radomska Liga Okręgowa Trampkarzy)

Lp. DRUŻYNA MECZE PUNKTY ZW RM PO BRAMKI
1 Strażak Wielogóra 10 20 6 2 2 26:20
2 Warka 10 17 5 2 3 41:25
3 Pilica Białobrzegi 10 16 5 1 4 30:16
4 Mazowsze Grójec 10 15 4 3 3 20:19
5 BLASK ODRZYWÓŁ 10 14 4 2 4 22:26
6 Sokół Przytyk 10 3 1 0 9 11:44

Runda wiosenna (II Radomska Liga Okręgowa Trampkarzy)


Lp. DRUŻYNA MECZE PUNKTY ZW RM PO BRAMKI
1 Sokół Przytyk 8 24 8 0 0 51:4
2 Pilica Białobrzegi 8 15 5 0 3 24:16
3 BLASK ODRZYWÓŁ 8 12 4 0 4 17:41
4 Mazowsze Grójec 8 6 2 0 6 11:23
5 Warka 8 3 1 0 7 15:34


TERMINARZ

Runda jesienna (II Radomska Liga Okręgowa Trampkarzy)

Strażak Wielogóra - Mazowsze Grójec 1:1 05-09-2015 10:00

Mazowsze Grójec - Sokół Przytyk 0:1 13-09-2015 15:00

Pilica Białobrzegi - Mazowsze Grójec 2:3 20-09-2015 13:00

BLASK ODRZYWÓŁ - Mazowsze Grójec 3:2 26-09-2015 10:00

Mazowsze Grójec - Warka 3:1 05-10-2015 16:30

Mazowsze Grójec - Strażak Wielogóra 3:2 11-10-2015 10:00

Sokół Przytyk - Mazowsze Grójec 1:4 17-10-2015 10:00

Mazowsze Grójec - Pilica Białobrzegi 1:1 24-10-2015 10:00

Mazowsze Grójec - BLASK ODRZYWÓŁ 2:2 13-11-2015 16:00

Warka - Mazowsze Grójec 5:1 11-11-2015 10:00


Runda wiosenna (II Radomska Liga Okręgowa Trampkarzy)

Pilica Białobrzegi - Mazowsze Grójec 5:0

Mazowsze Grójec - BLASK ODRZYWÓŁ 5:0

Warka - Mazowsze Grójec 4:1

Mazowsze Grójec - Sokół Przytyk 0:7

Mazowsze Grójec - Pilica Białobrzegi 1:2

BLASK ODRZYWÓŁ - Mazowsze Grójec 3:1

Mazowsze Grójec - Warka 3:1

Sokół Przytyk - Mazowsze Grójec 1:0


Wspierają nas





Urodziny


Dzisiaj urodziny:
Jakub Adamczyk
Życzymy wszystkiego najlepszego!

Tabela

1. Radomiak II Radom 11 35:10 28
2. Mazowsze Grójec 11 37:10 26
3. Orzeł Wierzbica 11 28:18 25
4. KS Warka 11 23:8 24
5. Jodła Jedlnia 11 16:10 23
6. Proch Pionki 11 15:6 20
7. Iłżanka Kazanów 10 25:19 18
8. Zamłynie Radom 11 19:13 18
9. Centrum Radom 11 23:17 16
10. Pilica NMN 11 17:15 16

Ostatni mecz


Mazowsze - Proch
0:0

12.kolejka Radomskiej Ligi Okręgowej
14.10.2017 15:00

Najlepsi strzelcy

1. Paweł Grodzki
2. Rafał Sobczak
3. Michał Czerepok
4. Kamil Zieliński
5. Daniel Złoch

Wkrótce

sobota, 14 października

Juniorzy starsi: Mazowsze 1999 Grójec - Młodzik Radom 10.00

Młodzicy: Szydłowianka Szydłowiec - Mazowsze 2005 Grójec 10.00

Orliki: Centrum Radom - Mazowsze 2007 Grójec 10.00

Juniorzy młodsi: Mazowsze 2000 Grójec - Iskra Gózd 12.00

Seniorzy: Mazowsze Grójec - Proch Pionki 15.00

niedziela, 15 października

Trampkarze: Mazowsze 2004 Grójec - SEMP Ursynów 11.00

Sonda

Czy Mazowsza wygra ligę okręgową i wróci do IV ligi?
Tak
Nie

[zobacz wyniki]