Dzisiaj jest poniedziałek, 11 grudnia 2017 roku

Młodzicy 2004

Sezon 2015/2016 - I Radomska Liga Okręgowa Młodzików U-12 (runda wiosenna)

KADRA
1. Nikodem Hamulczuk 30-05-2004 wychowanek
2. Stanisław Andziak 05-12-2004 wychowanek
3. Dominik Banach 15-03-2004 wychowanek
4. Jakub Biedrzycki 09-10-2004 wychowanek
5. Kacper Brzozowski 07-06-2005 wychowanek
6. Mikołaj Cieślak 14-08-2005 wychowanek
7. Marcel Dąbkowski 26-03-2004 wychowanek
8. Filip Dmochowski 25-09-2005 wychowanek
9. Aleksander Dulemba 09-07-2005 wychowanek
10. Filip Górecki 24-03-2005 wychowanek
11. Kacper Gostowski 19-03-2004 wychowanek
12. Piotr Gwardjak 17-05-2004 wychowanek
13. Jakub Hawrus 09-09-2005 wychowanek
14. Mikołaj Jabłoński 14-09-2005 wychowanek
15. Wiktor Kacprzak 15-01-2005 wychowanek
16. Norbert Kaliciński 07-05-2004 wychowanek
17. Cezary Kaźmierski 05-06-2004 wychowanek
18. Paweł Kielas 18-04-2005 wychowanek
19. Tomek Kierszniewski 28-12-2005 wychowanek
20. Piotr Kiliańczyk 15-03-2005 wychowanek
21. Jan Kozłowski 11-06-2005 wychowanek
22. Jakub Łukasiak 22-07-2005 wychowanek
23. Mikołaj Matusik 11-05-2004 wychowanek
24. Krzysztof Mazurek 29-01-2004 wychowanek
25. Grzegorz Orlik 20-07-2004 wychowanek
26. Aleksander Otulak 01-03-2005 wychowanek
27. Igor Podgórski 28-10-2004 wychowanek
28. Kacper Pryt 03-05-2004 wychowanek
29. Filip Przybylski 19-01-2004 wychowanek
30. Jan Przybylski 23-06-2005 wychowanek
31. Dominik Sadowski 21-01-2004 wychowanek
32. Kacper Skarżyński 29-01-2005 wychowanek
33. Norbert Soboń 10-08-2004 wychowanek
34. Sebastian Stański 02-08-2005 wychowanek
35. Nikodem Świderski 12-08-2004 wychowanek
36. Tomasz Szczęsny 04-04-2005 wychowanek
37. Karol Sztubiński 28-11-2008 wychowanek
38. Igor Wojas 20-11-2004 wychowanek
39. Wojciech Wyleziński 25-12-2005 wychowanek
40. Kacper Zbytniewski 19-04-2004 wychowanek
41. Maciej Zieja 13-06-2005 wychowanek
42. Karol Zieliński 11-09-2004 wychowanek

Trener: Konrad Główka (tel. 503-332-009)

Oznaczenie drużyny UEFA: D2       


TABELA

Runda jesienna (I Radomska Liga Okręgowa Młodzików)

Lp. DRUŻYNA MECZE PUNKTY ZW RM PO BRAMKI
1 Mazowsze Grójec 10 24 7 3 0 39:9
2 AS RADOMIAK I 10 16 5 1 4 30:19
3 Energia Kozienice 10 14 3 5 2 21:23
4 Proch Pionki 10 14 4 2 4 20:28
5 Orlik-14 10 14 4 2 4 16:18
6 Warka 10 1 0 1 9 6:35

Runda wiosenna (I Radomska Liga Okręgowa Młodzików)


Lp. DRUŻYNA MECZE PUNKTY ZW RM PO BRAMKI
1 MSPN Radomiak 1910 14 30 10 0 4 38:16
2 Mazowsze Grójec 14 30 9 3 2 32:9
3 Broń Radom I 14 29 9 2 3 39:12
4 Energia Kozienice 14 20 6 2 6 21:33
5 POWAŁA TACZÓW 14 17 5 2 7 27:21
6 AS RADOMIAK I 14 17 5 2 7 21:36
7 Proch Pionki 14 16 5 1 8 27:35
8 Młodzik-18 14 3 1 0 13 11:54


TERMINARZ

Runda jesienna (I Radomska Liga Okręgowa Młodzików)

Orlik-14 - Mazowsze Grójec 0:0

AS RADOMIAK I - Mazowsze Grójec 2:4 12-09-2015 09:00

Mazowsze Grójec - Energia Kozienice 6:1 20-09-2015 11:00

Warka - Mazowsze Grójec 0:6 27-09-2015 10:00

Mazowsze Grójec - Proch Pionki 6:2 04-10-2015 11:00

Mazowsze Grójec - Orlik-14 3:1 10-10-2015 11:00

Mazowsze Grójec - AS RADOMIAK I 2:2 17-10-2015 10:00

Energia Kozienice - Mazowsze Grójec 1:1 24-10-2015 10:00

Mazowsze Grójec - Warka 7:0 07-11-2015 10:00

Proch Pionki - Mazowsze Grójec 0:4 15-11-2015 11:00


Runda wiosenna (I Radomska Liga Okręgowa Młodzików)

Młodzik-18 - Mazowsze Grójec 0:4

AS RADOMIAK I - Mazowsze Grójec 1:5  

Mazowsze Grójec - Energia Kozienice 3:0

Broń Radom I - Mazowsze Grójec 0:1

Mazowsze Grójec - Proch Pionki 5:3

POWAŁA TACZÓW - Mazowsze Grójec 0:0

Mazowsze Grójec - MSPN Radomiak 1910 2:1

Mazowsze Grójec - Młodzik-18 5:0

Mazowsze Grójec - AS RADOMIAK I 0:0

Energia Kozienice - Mazowsze Grójec 2:1

Mazowsze Grójec - Broń Radom I 0:0

Proch Pionki - Mazowsze Grójec 0:4

Mazowsze Grójec - POWAŁA TACZÓW 2:0

MSPN Radomiak 1910 - Mazowsze Grójec 2:0


Wspierają nas





Tabela

1. Mazowsze Grójec 17 50:15 37
2. KS Warka 17 39:17 37
3. Radomiak II Radom 17 49:21 35
4. Proch Pionki 17 26:8 34
5. Orzeł Wierzbica 17 38:28 33
6. Jodła Jedlnia 17 29:17 32
7. Zamłynie Radom 17 32:27 29
8. Centrum Radom 17 31:19 28
9. Powiślanka Lipsko 17 28:29 21
10. Iłżanka Kazanów 17 31:37 21

Ostatni mecz


MKS Piaseczno - Mazowsze

Mecz towarzyski
22.11.2017 18:00

Najlepsi strzelcy

1. Paweł Grodzki
2. Rafał Sobczak
3. Michał Czerepok
4. Mikołaj Nojek
5. Mariusz Lisiecki

Wkrótce

poniedziałek, 15 stycznia 2018

Pierwszy trening na stadionie przy ul. Laskowej

sobota, 20 stycznia 2018

Mecz towarzyski: Mazowsze Grójec - Burza Pilawa 12.30

sobota, 27 stycznia 2018

Mecz towarzyski: Mazowsze Grójec - Oskar Przysucha 12.30

Sonda

Czy Mazowsza wygra ligę okręgową i wróci do IV ligi?
Tak
Nie

[zobacz wyniki]