Dzisiaj jest sobota, 23 czerwca 2018 roku

Młodzicy 2004

Sezon 2015/2016 - I Radomska Liga Okręgowa Młodzików U-12 (runda wiosenna)

KADRA
1. Nikodem Hamulczuk 30-05-2004 wychowanek
2. Stanisław Andziak 05-12-2004 wychowanek
3. Dominik Banach 15-03-2004 wychowanek
4. Jakub Biedrzycki 09-10-2004 wychowanek
5. Kacper Brzozowski 07-06-2005 wychowanek
6. Mikołaj Cieślak 14-08-2005 wychowanek
7. Marcel Dąbkowski 26-03-2004 wychowanek
8. Filip Dmochowski 25-09-2005 wychowanek
9. Aleksander Dulemba 09-07-2005 wychowanek
10. Filip Górecki 24-03-2005 wychowanek
11. Kacper Gostowski 19-03-2004 wychowanek
12. Piotr Gwardjak 17-05-2004 wychowanek
13. Jakub Hawrus 09-09-2005 wychowanek
14. Mikołaj Jabłoński 14-09-2005 wychowanek
15. Wiktor Kacprzak 15-01-2005 wychowanek
16. Norbert Kaliciński 07-05-2004 wychowanek
17. Cezary Kaźmierski 05-06-2004 wychowanek
18. Paweł Kielas 18-04-2005 wychowanek
19. Tomek Kierszniewski 28-12-2005 wychowanek
20. Piotr Kiliańczyk 15-03-2005 wychowanek
21. Jan Kozłowski 11-06-2005 wychowanek
22. Jakub Łukasiak 22-07-2005 wychowanek
23. Mikołaj Matusik 11-05-2004 wychowanek
24. Krzysztof Mazurek 29-01-2004 wychowanek
25. Grzegorz Orlik 20-07-2004 wychowanek
26. Aleksander Otulak 01-03-2005 wychowanek
27. Igor Podgórski 28-10-2004 wychowanek
28. Kacper Pryt 03-05-2004 wychowanek
29. Filip Przybylski 19-01-2004 wychowanek
30. Jan Przybylski 23-06-2005 wychowanek
31. Dominik Sadowski 21-01-2004 wychowanek
32. Kacper Skarżyński 29-01-2005 wychowanek
33. Norbert Soboń 10-08-2004 wychowanek
34. Sebastian Stański 02-08-2005 wychowanek
35. Nikodem Świderski 12-08-2004 wychowanek
36. Tomasz Szczęsny 04-04-2005 wychowanek
37. Karol Sztubiński 28-11-2008 wychowanek
38. Igor Wojas 20-11-2004 wychowanek
39. Wojciech Wyleziński 25-12-2005 wychowanek
40. Kacper Zbytniewski 19-04-2004 wychowanek
41. Maciej Zieja 13-06-2005 wychowanek
42. Karol Zieliński 11-09-2004 wychowanek

Trener: Konrad Główka (tel. 503-332-009)

Oznaczenie drużyny UEFA: D2       


TABELA

Runda jesienna (I Radomska Liga Okręgowa Młodzików)

Lp. DRUŻYNA MECZE PUNKTY ZW RM PO BRAMKI
1 Mazowsze Grójec 10 24 7 3 0 39:9
2 AS RADOMIAK I 10 16 5 1 4 30:19
3 Energia Kozienice 10 14 3 5 2 21:23
4 Proch Pionki 10 14 4 2 4 20:28
5 Orlik-14 10 14 4 2 4 16:18
6 Warka 10 1 0 1 9 6:35

Runda wiosenna (I Radomska Liga Okręgowa Młodzików)


Lp. DRUŻYNA MECZE PUNKTY ZW RM PO BRAMKI
1 MSPN Radomiak 1910 14 30 10 0 4 38:16
2 Mazowsze Grójec 14 30 9 3 2 32:9
3 Broń Radom I 14 29 9 2 3 39:12
4 Energia Kozienice 14 20 6 2 6 21:33
5 POWAŁA TACZÓW 14 17 5 2 7 27:21
6 AS RADOMIAK I 14 17 5 2 7 21:36
7 Proch Pionki 14 16 5 1 8 27:35
8 Młodzik-18 14 3 1 0 13 11:54


TERMINARZ

Runda jesienna (I Radomska Liga Okręgowa Młodzików)

Orlik-14 - Mazowsze Grójec 0:0

AS RADOMIAK I - Mazowsze Grójec 2:4 12-09-2015 09:00

Mazowsze Grójec - Energia Kozienice 6:1 20-09-2015 11:00

Warka - Mazowsze Grójec 0:6 27-09-2015 10:00

Mazowsze Grójec - Proch Pionki 6:2 04-10-2015 11:00

Mazowsze Grójec - Orlik-14 3:1 10-10-2015 11:00

Mazowsze Grójec - AS RADOMIAK I 2:2 17-10-2015 10:00

Energia Kozienice - Mazowsze Grójec 1:1 24-10-2015 10:00

Mazowsze Grójec - Warka 7:0 07-11-2015 10:00

Proch Pionki - Mazowsze Grójec 0:4 15-11-2015 11:00


Runda wiosenna (I Radomska Liga Okręgowa Młodzików)

Młodzik-18 - Mazowsze Grójec 0:4

AS RADOMIAK I - Mazowsze Grójec 1:5  

Mazowsze Grójec - Energia Kozienice 3:0

Broń Radom I - Mazowsze Grójec 0:1

Mazowsze Grójec - Proch Pionki 5:3

POWAŁA TACZÓW - Mazowsze Grójec 0:0

Mazowsze Grójec - MSPN Radomiak 1910 2:1

Mazowsze Grójec - Młodzik-18 5:0

Mazowsze Grójec - AS RADOMIAK I 0:0

Energia Kozienice - Mazowsze Grójec 2:1

Mazowsze Grójec - Broń Radom I 0:0

Proch Pionki - Mazowsze Grójec 0:4

Mazowsze Grójec - POWAŁA TACZÓW 2:0

MSPN Radomiak 1910 - Mazowsze Grójec 2:0


Wspierają nas



Urodziny


Dzisiaj urodziny:
Jan Przybylski
Życzymy wszystkiego najlepszego!

Tabela

1. Radomiak II Radom 27 91:28 63
2. Proch Pionki 27 50:13 60
3. Mazowsze Grójec 28 76:27 59
4. Orzeł Wierzbica 27 64:44 53
5. KS Warka 27 56:33 49
6. Powiślanka Lipsko 26 54:37 48
7. Zamłynie Radom 28 52:48 44
8. Jodła Jedlnia 28 41:37 43
9. Centrum Radom 25 47:31 51
10. Pilica NMN 28 44:57 35

Ostatni mecz


Radomiak II - Mazowsze
2:3

33.kolejka Radomskiej Ligi Okręgowej
16.06.2018 17:00

Najlepsi strzelcy

1. Rafał Sobczak
2. Paweł Grodzki
3. Michał Orłowski
4. Michał Czerepok
5. Mikołaj Nojek

Wkrótce

Sobota, 23 czerwca

Od 14.00 - Festiwal Piłkarski na zakończenie sezonu 2017/2018

Poniedziałek, 16 lipca

Seniorzy - pierwszy trening na stadionie przy ulicy Laskowej

Sonda

Czy Mazowsza wygra ligę okręgową i wróci do IV ligi?
Tak
Nie

[zobacz wyniki]