Dzisiaj jest niedziela, 22 kwietnia 2018 roku

Orliki 2005/2006

Sezon 2015/2016 - I Radomska Liga Okręgowa Orlików U-11 (runda wiosenna)

KADRA
1. Ksawery Andziak 13-08-2006 wychowanek
2. Mateusz Bzowski 09-01-2006 wychowanek
3. Maciej Czubaszek 21-01-2006 UMKS Piaseczno
4. Marcel Czubaszek 12-07-2006 wychowanek
5. Wiktor Dusza 04-02-2006 wychowanek
6. Mateusz Kłoda 17-07-2006 wychowanek
7. Marcel Łącki 10-05-2006 wychowanek
8. Jan Okopień 01-10-2006 wychowanek
9. Bartosz Ostrowski 19-10-2006 wychowanek
10. Filip Poradzki 17-04-2006 wychowanek
11. Dominik Pruś 12-05-2006 wychowanek
12. Kacper Ślusarczyk 15-06-2006 wychowanek
13. Marcel Wróbel 05-10-2006 wychowanek
14. Kacper Brzozowski 07-06-2005 wychowanek
15. Mikołaj Cieślak 14-08-2005 wychowanek
16. Filip Dmochowski 25-09-2005 wychowanek
17. Aleksander Dulemba 09-07-2005 wychowanek
18. Filip Górecki 24-03-2005 wychowanek
19. Jakub Hawrus 09-09-2005 wychowanek
20. Mikołaj Jabłoński 14-09-2005 wychowanek
21. Wiktor Kacprzak 15-01-2005 wychowanek
22. Paweł Kielas 18-04-2005 wychowanek
23. Tomek Kierszniewski 28-12-2005 wychowanek
24. Piotr Kiliańczyk 15-03-2005 wychowanek
25. Jan Kozłowski 11-06-2005 wychowanek
26. Jakub Łukasiak 22-07-2005 wychowanek
27. Aleksander Otulak 01-03-2005 wychowanek
28. Jan Przybylski 23-06-2005 wychowanek
29. Kacper Skarżyński 29-01-2005 wychowanek
30. Sebastian Stański 02-08-2005 wychowanek
31. Tomasz Szczęsny 04-04-2005 wychowanek
32. Karol Sztubiński 28-11-2008 wychowanek
33. Wojciech Wyleziński 25-12-2005 wychowanek
34. Maciej Zieja 13-06-2005 wychowanek

Trener: Konrad Główka (tel. 503-332-009)

Oznaczenie drużyny UEFA: E1      


TABELA

Runda jesienna (I Radomska Liga Okręgowa Orlików)

Lp. DRUŻYNA MECZE PUNKTY ZW RM PO BRAMKI
1 Mazowsze Grójec 10 30 10 0 0 64:18
2 MSPN Radomiak 1910 Radom I 10 24 8 0 2 47:15
3 Młodzik-18 10 18 6 0 4 48:44
4 LIPIE 10 10 3 1 6 26:37
5 Potworów 10 7 2 1 7 33:61
6 Legion Radom 10 0 0 0 10 15:58

Runda wiosenna (I Radomska Liga Okręgowa Orlików)

Lp. DRUŻYNA MECZE PUNKTY ZW RM PO BRAMKI
1 AJAX RADOM 10 26 8 2 0 81:17
2 Mazowsze Grójec 10 18 5 3 2 46:22
3 Jastrząb Głowaczów 10 18 6 0 4 28:32
4 JUNIOR Radom I 10 13 4 1 5 23:35
5 MSPN Radomiak 1910 I 10 10 3 1 6 39:49
6 Zwolenianka Zwoleń 10 1 0 1 9 17:79


TERMINARZ

Runda jesienna (I Radomska Liga Okręgowa Orlików)

Orlik-14 - Mazowsze Grójec 0:0 05-09-2015 15:00

AS RADOMIAK I - Mazowsze Grójec 2:4 12-09-2015 09:00

Mazowsze Grójec - Energia Kozienice 6:1 20-09-2015 11:00

Warka - Mazowsze Grójec 0:6 27-09-2015 10:00

Mazowsze Grójec - Proch Pionki 6:2 04-10-2015 11:00

Mazowsze Grójec - Orlik-14 3:1 10-10-2015 11:00

Mazowsze Grójec - AS RADOMIAK I 2:2 17-10-2015 10:00
 
Energia Kozienice - Mazowsze Grójec 1:1 24-10-2015 10:00

Mazowsze Grójec - Warka 7:0 07-11-2015 10:00

Proch Pionki - Mazowsze Grójec 0:4 15-11-2015 11:00


Runda wiosenna (I Radomska Liga Okręgowa Orlików)

Mazowsze Grójec - JUNIOR Radom I 3:1

Jastrząb Głowaczów - Mazowsze Grójec 1:7

Mazowsze Grójec - Zwolenianka Zwoleń 12:3

MSPN Radomiak 1910 I - Mazowsze Grójec 1:10

Mazowsze Grójec - AJAX RADOM 2:2

JUNIOR Radom I - Mazowsze Grójec 3:1

Mazowsze Grójec - Jastrząb Głowaczów 1:3

Zwolenianka Zwoleń - Mazowsze Grójec 2:4

Mazowsze Grójec - MSPN Radomiak 1910 I 3:3

AJAX RADOM - Mazowsze Grójec 3:3


Wspierają nas



Tabela

1. Mazowsze Grójec 21 64:18 47
2. Radomiak II Radom 20 60:25 44
3. Proch Pionki 20 34:9 43
4. KS Warka 20 45:21 42
5. Orzeł Wierzbica 20 46:31 42
7. Zamłynie Radom 20 40:33 35
7. Jodła Jedlnia 20 34:23 36
8. Powiślanka Lipsko 20 36:31 34
9. Centrum Radom 20 37:25 31
10. Pilica NMN 21 33:44 25

Transfery

Przyszli:

Paweł Wysocki (Sparta Jazgarzew)

Odeszli:

Dominik Dąbrowski (Mogielanka Mogielnica)

Jarosław Wysocki (Grom Warszawa)

Daniel Wierzbicki (nie wznowił treningów)

Alan Sygnarek (KS Lesznowola)

Oskar Sygnarek (KS Lesznowola)

Kacper Siwiec (KS Lesznowola)

Ostatni mecz


Mazowsze - Zwolenianka

23.kolejka Radomskiej Ligi Okręgowej
21.04.2018 17:00

Najlepsi strzelcy

1. Paweł Grodzki
2. Rafał Sobczak
3. Michał Czerepok
4. Michał Orłowski
5. Mikołaj Nojek

Wkrótce

Sobota, 21 kwietnia

Orliki: Mazowsze 2007 Grójec - GKS Chynów 10.00 (boisko Orlik)

Młodziki: Mazowsze 2005 Grójec - Radomiak Radom 11.30

Orliki: Mazowsze 2008 Grójec - GKS Belsk Duży 12.00 (boisko Orlik)

Juniorzy starsi: Znicz Pruszków - Mazowsze 1999 Grójec 14.30

Żaki: Mazowsze 2009 Grójec - Drogowiec Jedlińsk 15.30

Trampkarze: Proch Pionki - Mazowsze 2004 Grójec 16.00

Seniorzy: Mazowsze Grójec - Zwolenianka Zwoleń 17.00

Niedziela, 22 kwietnia

Juniorzy młodsi: Mazowsze 2000 Grójec - Broń Radom 9.30

Żaki: Mazowsze 2010 Grójec - KS Warka 15.45

Sonda

Czy Mazowsza wygra ligę okręgową i wróci do IV ligi?
Tak
Nie

[zobacz wyniki]