Dzisiaj jest wtorek, 17 października 2017 roku

Orliki 2005/2006

Sezon 2015/2016 - I Radomska Liga Okręgowa Orlików U-11 (runda wiosenna)

KADRA
1. Ksawery Andziak 13-08-2006 wychowanek
2. Mateusz Bzowski 09-01-2006 wychowanek
3. Maciej Czubaszek 21-01-2006 UMKS Piaseczno
4. Marcel Czubaszek 12-07-2006 wychowanek
5. Wiktor Dusza 04-02-2006 wychowanek
6. Mateusz Kłoda 17-07-2006 wychowanek
7. Marcel Łącki 10-05-2006 wychowanek
8. Jan Okopień 01-10-2006 wychowanek
9. Bartosz Ostrowski 19-10-2006 wychowanek
10. Filip Poradzki 17-04-2006 wychowanek
11. Dominik Pruś 12-05-2006 wychowanek
12. Kacper Ślusarczyk 15-06-2006 wychowanek
13. Marcel Wróbel 05-10-2006 wychowanek
14. Kacper Brzozowski 07-06-2005 wychowanek
15. Mikołaj Cieślak 14-08-2005 wychowanek
16. Filip Dmochowski 25-09-2005 wychowanek
17. Aleksander Dulemba 09-07-2005 wychowanek
18. Filip Górecki 24-03-2005 wychowanek
19. Jakub Hawrus 09-09-2005 wychowanek
20. Mikołaj Jabłoński 14-09-2005 wychowanek
21. Wiktor Kacprzak 15-01-2005 wychowanek
22. Paweł Kielas 18-04-2005 wychowanek
23. Tomek Kierszniewski 28-12-2005 wychowanek
24. Piotr Kiliańczyk 15-03-2005 wychowanek
25. Jan Kozłowski 11-06-2005 wychowanek
26. Jakub Łukasiak 22-07-2005 wychowanek
27. Aleksander Otulak 01-03-2005 wychowanek
28. Jan Przybylski 23-06-2005 wychowanek
29. Kacper Skarżyński 29-01-2005 wychowanek
30. Sebastian Stański 02-08-2005 wychowanek
31. Tomasz Szczęsny 04-04-2005 wychowanek
32. Karol Sztubiński 28-11-2008 wychowanek
33. Wojciech Wyleziński 25-12-2005 wychowanek
34. Maciej Zieja 13-06-2005 wychowanek

Trener: Konrad Główka (tel. 503-332-009)

Oznaczenie drużyny UEFA: E1      


TABELA

Runda jesienna (I Radomska Liga Okręgowa Orlików)

Lp. DRUŻYNA MECZE PUNKTY ZW RM PO BRAMKI
1 Mazowsze Grójec 10 30 10 0 0 64:18
2 MSPN Radomiak 1910 Radom I 10 24 8 0 2 47:15
3 Młodzik-18 10 18 6 0 4 48:44
4 LIPIE 10 10 3 1 6 26:37
5 Potworów 10 7 2 1 7 33:61
6 Legion Radom 10 0 0 0 10 15:58

Runda wiosenna (I Radomska Liga Okręgowa Orlików)

Lp. DRUŻYNA MECZE PUNKTY ZW RM PO BRAMKI
1 AJAX RADOM 10 26 8 2 0 81:17
2 Mazowsze Grójec 10 18 5 3 2 46:22
3 Jastrząb Głowaczów 10 18 6 0 4 28:32
4 JUNIOR Radom I 10 13 4 1 5 23:35
5 MSPN Radomiak 1910 I 10 10 3 1 6 39:49
6 Zwolenianka Zwoleń 10 1 0 1 9 17:79


TERMINARZ

Runda jesienna (I Radomska Liga Okręgowa Orlików)

Orlik-14 - Mazowsze Grójec 0:0 05-09-2015 15:00

AS RADOMIAK I - Mazowsze Grójec 2:4 12-09-2015 09:00

Mazowsze Grójec - Energia Kozienice 6:1 20-09-2015 11:00

Warka - Mazowsze Grójec 0:6 27-09-2015 10:00

Mazowsze Grójec - Proch Pionki 6:2 04-10-2015 11:00

Mazowsze Grójec - Orlik-14 3:1 10-10-2015 11:00

Mazowsze Grójec - AS RADOMIAK I 2:2 17-10-2015 10:00
 
Energia Kozienice - Mazowsze Grójec 1:1 24-10-2015 10:00

Mazowsze Grójec - Warka 7:0 07-11-2015 10:00

Proch Pionki - Mazowsze Grójec 0:4 15-11-2015 11:00


Runda wiosenna (I Radomska Liga Okręgowa Orlików)

Mazowsze Grójec - JUNIOR Radom I 3:1

Jastrząb Głowaczów - Mazowsze Grójec 1:7

Mazowsze Grójec - Zwolenianka Zwoleń 12:3

MSPN Radomiak 1910 I - Mazowsze Grójec 1:10

Mazowsze Grójec - AJAX RADOM 2:2

JUNIOR Radom I - Mazowsze Grójec 3:1

Mazowsze Grójec - Jastrząb Głowaczów 1:3

Zwolenianka Zwoleń - Mazowsze Grójec 2:4

Mazowsze Grójec - MSPN Radomiak 1910 I 3:3

AJAX RADOM - Mazowsze Grójec 3:3


Wspierają nas





Urodziny


Dzisiaj urodziny:
Jakub Adamczyk
Życzymy wszystkiego najlepszego!

Tabela

1. Radomiak II Radom 11 35:10 28
2. Mazowsze Grójec 11 37:10 26
3. Orzeł Wierzbica 11 28:18 25
4. KS Warka 11 23:8 24
5. Jodła Jedlnia 11 16:10 23
6. Proch Pionki 11 15:6 20
7. Iłżanka Kazanów 10 25:19 18
8. Zamłynie Radom 11 19:13 18
9. Centrum Radom 11 23:17 16
10. Pilica NMN 11 17:15 16

Ostatni mecz


Mazowsze - Proch
0:0

12.kolejka Radomskiej Ligi Okręgowej
14.10.2017 15:00

Najlepsi strzelcy

1. Paweł Grodzki
2. Rafał Sobczak
3. Michał Czerepok
4. Kamil Zieliński
5. Daniel Złoch

Wkrótce

sobota, 14 października

Juniorzy starsi: Mazowsze 1999 Grójec - Młodzik Radom 10.00

Młodzicy: Szydłowianka Szydłowiec - Mazowsze 2005 Grójec 10.00

Orliki: Centrum Radom - Mazowsze 2007 Grójec 10.00

Juniorzy młodsi: Mazowsze 2000 Grójec - Iskra Gózd 12.00

Seniorzy: Mazowsze Grójec - Proch Pionki 15.00

niedziela, 15 października

Trampkarze: Mazowsze 2004 Grójec - SEMP Ursynów 11.00

Sonda

Czy Mazowsza wygra ligę okręgową i wróci do IV ligi?
Tak
Nie

[zobacz wyniki]