Dzisiaj jest niedziela, 22 kwietnia 2018 roku

Żaki 2007

Sezon 2015/2016 - I Radomska Liga Żaków U-9 (runda wiosenna)

KADRA
1. Bartosz Chuchnowski 17-02-2007 wychowanek
2. Michał Czarnecki 16-07-2007 TKKF Grójec
3. Łukasz Dalba 09-01-2007 wychowanek
4. Mateusz Dębniak 23-09-2007 wychowanek
5. Olaf Dudek 27-12-2008 wychowanek
6. Bartosz Gacparski 08-09-2007 wychowanek
7. Antoni Gaik 14-03-2007 wychowanek
8. Mateusz Gołębiewski 26-06-2008 wychowanek
9. Sebastian Jędrzejczak 07-05-2007 wychowanek
10. Filip Kumaszka 09-05-2008 wychowanek
11. Mikołaj Leśniak 10-12-2007 wychowanek
12. Karol Maliszewski 18-04-2007 wychowanek
13. Stanisław Marczak 15-02-2007 wychowanek
14. Kamil Marzec 22-06-2007 wychowanek
15. Marcin Popkowicz 26-06-2007 wychowanek
16. Oskar Poradzki 04-11-2008 wychowanek
17. Dawid Strojek 20-06-2007 wychowanek
18. Antoni Strulak 02-05-2007 TKKF Grójec
19. Piotr Suchecki 06-05-2008 wychowanek
20. Marcel Szymański 28-12-2007 wychowanek
21. Franciszek Wyrzykowski 11-03-2008 wychowanek

Trener: Daniel Złoch (tel. 667-478-542)

Oznaczenie drużyny UEFA: F1      


TABELA

Runda wiosenna (I Radomska Liga Okręgowa Żaków)

Lp. DRUŻYNA MECZE PUNKTY ZW RM PO BRAMKI
1 Pilica Białobrzegi 5 0 5 0 0 41:17
2 UKS"Orlik-14" Radom I 5 0 3 0 2 37:18
3 Broń Radom II 5 0 3 0 2 27:17
4 MSPN Radomiak 1910 Radom II 5 0 2 0 3 24:35
5 Mazowsze Grójec 5 0 1 0 4 15:30
6 UKS ,,Szkółka Piłkarska Talencik" 5 0 1 0 4 16:43


TERMINARZ

Runda wiosenna (I Radomska Liga Okręgowa Żaków):

Mazowsze Grójec - Broń Radom II 3:8

Mazowsze Grójec - UKS "Orlik-14" Radom I 1:8

Pilica Białobrzegi - Mazowsze Grójec 7:2

Mazowsze Grójec - MSPN Radomiak 1910 Radom II 6:7

UKS "Szkółka Piłkarska Talencik" - Mazowsze Grójec 0:3


Wspierają nas



Tabela

1. Mazowsze Grójec 21 64:18 47
2. Radomiak II Radom 20 60:25 44
3. Proch Pionki 20 34:9 43
4. KS Warka 20 45:21 42
5. Orzeł Wierzbica 20 46:31 42
7. Zamłynie Radom 20 40:33 35
7. Jodła Jedlnia 20 34:23 36
8. Powiślanka Lipsko 20 36:31 34
9. Centrum Radom 20 37:25 31
10. Pilica NMN 21 33:44 25

Transfery

Przyszli:

Paweł Wysocki (Sparta Jazgarzew)

Odeszli:

Dominik Dąbrowski (Mogielanka Mogielnica)

Jarosław Wysocki (Grom Warszawa)

Daniel Wierzbicki (nie wznowił treningów)

Alan Sygnarek (KS Lesznowola)

Oskar Sygnarek (KS Lesznowola)

Kacper Siwiec (KS Lesznowola)

Ostatni mecz


Mazowsze - Zwolenianka

23.kolejka Radomskiej Ligi Okręgowej
21.04.2018 17:00

Najlepsi strzelcy

1. Paweł Grodzki
2. Rafał Sobczak
3. Michał Czerepok
4. Michał Orłowski
5. Mikołaj Nojek

Wkrótce

Sobota, 21 kwietnia

Orliki: Mazowsze 2007 Grójec - GKS Chynów 10.00 (boisko Orlik)

Młodziki: Mazowsze 2005 Grójec - Radomiak Radom 11.30

Orliki: Mazowsze 2008 Grójec - GKS Belsk Duży 12.00 (boisko Orlik)

Juniorzy starsi: Znicz Pruszków - Mazowsze 1999 Grójec 14.30

Żaki: Mazowsze 2009 Grójec - Drogowiec Jedlińsk 15.30

Trampkarze: Proch Pionki - Mazowsze 2004 Grójec 16.00

Seniorzy: Mazowsze Grójec - Zwolenianka Zwoleń 17.00

Niedziela, 22 kwietnia

Juniorzy młodsi: Mazowsze 2000 Grójec - Broń Radom 9.30

Żaki: Mazowsze 2010 Grójec - KS Warka 15.45

Sonda

Czy Mazowsza wygra ligę okręgową i wróci do IV ligi?
Tak
Nie

[zobacz wyniki]