Dzisiaj jest czwartek, 18 października 2018 roku

Juniorzy starsi 1998/1999

Sezon 2016/2017 - I Mazowiecka Liga Juniorów Starszych (U-18) (runda jesienna)

KADRA
1. Maciej Galas 25-03-1999 wychowanek
2. Adrian Gotlib 04-08-1998 wychowanek
3. Karol Induła 01-05-1998 wychowanek
4. Dominik Jędrzejczyk 28-12-1999 wychowanek
5. Artur Kartashyan 01-05-1999 wychowanek
6. Jakub Kowalczyk 23-08-1999 wychowanek
7. Jakub Łukasik 16-07-2000 wychowanek
8. Maciej Małecki 21-09-1998 wychowanek
9. Bartosz Pawlak 08-07-1998 wychowanek
10. Kacper Siwiec 09-10-1998 wychowanek
11. Bartosz Solecki 06-09-1999 wychowanek
12. Alan Sygnarek 21-03-1998 wychowanek
13. Oskar Sygnarek 21-03-1998 wychowanek
14. Kamil Walkiewicz 02-06-1998 wychowanek
15. Rafał Wilk 12-01-1999 wychowanek
16. Cezary Wińsko 21-11-1998 wychowanek
17. Piotr Wacławek 06-06-1999 UKS Tarczyn

Trener: Rafał Sobczyk (tel. 505 973 080)

Oznaczenie drużyny UEFA: A1

Strona drużyny na Facebooku: https://www.facebook.com/GKS-Mazowsze-Gr%C3%B3jec-9798-458284677607021/?fref=ts


TABELA



TERMINARZ

Runda jesienna (I Mazowiecka Liga Juniorów Starszych)

MOSIR MIŃSK MAZ. - GKS Mazowsze Grójec 3:0 28-08-2016 11:00

GKS Mazowsze Grójec - KS Ursus W-wa 04-09-2016 11:00

MKS Piaseczno - GKS Mazowsze Grójec 10-09-2016 17:00

GKS Mazowsze Grójec - KS Orzeł Parysów 17-09-2016

MKS Oskar Przysucha - GKS Mazowsze Grójec 25-09-2016 11:00

GKS Mazowsze Grójec - LKS Mazur Karczew 01-10-2016

GKS Mazowsze Grójec - MOSIR MIŃSK MAZ. 15-10-2016

KS Ursus W-wa - GKS Mazowsze Grójec 22-10-2016

GKS Mazowsze Grójec - MKS Piaseczno 29-10-2016  

KS Orzeł Parysów - GKS Mazowsze Grójec 05-11-2016 13:00

GKS Mazowsze Grójec - MKS Oskar Przysucha 12-11-2016


Wspierają nas


Tabela

1. KS Warka 10 33:12 24
2. Centrum Radom 10 22:7 23
3. Proch Pionki 10 24:13 21
4. Mazowsze Grójec 10 21:14 20
5. Orzeł Wierzbica 10 25:12 19
6. Zamłynie Radom 10 22:15 15
7. Powiślanka Lipsko 10 18:17 14
8. Iłżanka Kazanów 10 19:28 14
9. Jodła Jedlnia-Letnisko 10 19:19 13
10. Pilica Nowe Miasto 10 15:18 12

Transfery

Przyszli:

Paweł Lepa (Mszczonowianka Mszczonów)

Bartosz Wysocki (MKS Piaseczno)

Odeszli:

Michał Orłowski (KS Promna)

Ostatni mecz


Legion - Mazowsze
0:3

11.kolejka Radomskiej Ligi Okręgowej
13.10.2018 14:00

Najlepsi strzelcy

1. Rafał Sobczak
2. Paweł Wysocki
3. Mikołaj Nojek
4. Michał Czerepok
5. Mariusz Lisiecki

Wkrótce


Wtorek, 16 października

Orliki: Pilica Białobrzegi - Mazowsze 2010 Grójec 17.00

Sonda

Czy Mazowsza wygra ligę okręgową i wróci do IV ligi?
Tak
Nie

[zobacz wyniki]