Dzisiaj jest niedziela, 22 kwietnia 2018 roku

Juniorzy starsi 1998/1999

Sezon 2016/2017 - I Mazowiecka Liga Juniorów Starszych (U-18) (runda jesienna)

KADRA
1. Maciej Galas 25-03-1999 wychowanek
2. Adrian Gotlib 04-08-1998 wychowanek
3. Karol Induła 01-05-1998 wychowanek
4. Dominik Jędrzejczyk 28-12-1999 wychowanek
5. Artur Kartashyan 01-05-1999 wychowanek
6. Jakub Kowalczyk 23-08-1999 wychowanek
7. Jakub Łukasik 16-07-2000 wychowanek
8. Maciej Małecki 21-09-1998 wychowanek
9. Bartosz Pawlak 08-07-1998 wychowanek
10. Kacper Siwiec 09-10-1998 wychowanek
11. Bartosz Solecki 06-09-1999 wychowanek
12. Alan Sygnarek 21-03-1998 wychowanek
13. Oskar Sygnarek 21-03-1998 wychowanek
14. Kamil Walkiewicz 02-06-1998 wychowanek
15. Rafał Wilk 12-01-1999 wychowanek
16. Cezary Wińsko 21-11-1998 wychowanek
17. Piotr Wacławek 06-06-1999 UKS Tarczyn

Trener: Rafał Sobczyk (tel. 505 973 080)

Oznaczenie drużyny UEFA: A1

Strona drużyny na Facebooku: https://www.facebook.com/GKS-Mazowsze-Gr%C3%B3jec-9798-458284677607021/?fref=ts


TABELA



TERMINARZ

Runda jesienna (I Mazowiecka Liga Juniorów Starszych)

MOSIR MIŃSK MAZ. - GKS Mazowsze Grójec 3:0 28-08-2016 11:00

GKS Mazowsze Grójec - KS Ursus W-wa 04-09-2016 11:00

MKS Piaseczno - GKS Mazowsze Grójec 10-09-2016 17:00

GKS Mazowsze Grójec - KS Orzeł Parysów 17-09-2016

MKS Oskar Przysucha - GKS Mazowsze Grójec 25-09-2016 11:00

GKS Mazowsze Grójec - LKS Mazur Karczew 01-10-2016

GKS Mazowsze Grójec - MOSIR MIŃSK MAZ. 15-10-2016

KS Ursus W-wa - GKS Mazowsze Grójec 22-10-2016

GKS Mazowsze Grójec - MKS Piaseczno 29-10-2016  

KS Orzeł Parysów - GKS Mazowsze Grójec 05-11-2016 13:00

GKS Mazowsze Grójec - MKS Oskar Przysucha 12-11-2016


Wspierają nas



Tabela

1. Mazowsze Grójec 21 64:18 47
2. Radomiak II Radom 20 60:25 44
3. Proch Pionki 20 34:9 43
4. KS Warka 20 45:21 42
5. Orzeł Wierzbica 20 46:31 42
7. Zamłynie Radom 20 40:33 35
7. Jodła Jedlnia 20 34:23 36
8. Powiślanka Lipsko 20 36:31 34
9. Centrum Radom 20 37:25 31
10. Pilica NMN 21 33:44 25

Transfery

Przyszli:

Paweł Wysocki (Sparta Jazgarzew)

Odeszli:

Dominik Dąbrowski (Mogielanka Mogielnica)

Jarosław Wysocki (Grom Warszawa)

Daniel Wierzbicki (nie wznowił treningów)

Alan Sygnarek (KS Lesznowola)

Oskar Sygnarek (KS Lesznowola)

Kacper Siwiec (KS Lesznowola)

Ostatni mecz


Mazowsze - Zwolenianka

23.kolejka Radomskiej Ligi Okręgowej
21.04.2018 17:00

Najlepsi strzelcy

1. Paweł Grodzki
2. Rafał Sobczak
3. Michał Czerepok
4. Michał Orłowski
5. Mikołaj Nojek

Wkrótce

Sobota, 21 kwietnia

Orliki: Mazowsze 2007 Grójec - GKS Chynów 10.00 (boisko Orlik)

Młodziki: Mazowsze 2005 Grójec - Radomiak Radom 11.30

Orliki: Mazowsze 2008 Grójec - GKS Belsk Duży 12.00 (boisko Orlik)

Juniorzy starsi: Znicz Pruszków - Mazowsze 1999 Grójec 14.30

Żaki: Mazowsze 2009 Grójec - Drogowiec Jedlińsk 15.30

Trampkarze: Proch Pionki - Mazowsze 2004 Grójec 16.00

Seniorzy: Mazowsze Grójec - Zwolenianka Zwoleń 17.00

Niedziela, 22 kwietnia

Juniorzy młodsi: Mazowsze 2000 Grójec - Broń Radom 9.30

Żaki: Mazowsze 2010 Grójec - KS Warka 15.45

Sonda

Czy Mazowsza wygra ligę okręgową i wróci do IV ligi?
Tak
Nie

[zobacz wyniki]