Dzisiaj jest wtorek, 17 października 2017 roku

Transfery

ZIMA 2017

Przyszli: Dariusz Cackowski (Mszczonowianka Mszczonów), Paweł Grodzki (MKS Piaseczno), Erden Almir (TKKF Grójec)


Odeszli: Seweryn Kalinowski (Kraska Jasieniec), Michał Dusiński (nie wznowił treningów), Damian Sioćko (nie wznowił treningów)
 

LATO 2016

Przyszli: Krystian Buszta (Mszczonowianka Mszczonów), Andrzej Rogoziński (Kraska Jasieniec), Łukasz Kowalczyk (Sadownik Błędów), Damian Sioćko (Perła Złotokłos)


Odeszli: Tomasz Jaskólski (GKS Belsk Duży, trener), Rafał Sobczyk (nie wznowił treningów, sprawy osobiste), Łukasz Ogonowski (KS Warka), Oskar Kasperek (szuka klubu), Jakub Biedula (szuka klubu)
 

LATO 2015
Przyszli: Mariusz Lisiecki (Perła Złotokłos), Mikołaj Nojek (Korona Góra Kalwaria), Daniel Nojek (Kraska Jasieniec), Seweryn Kalinowski (Kraska Jasieniec, powrót z wypożyczenia), Damian Karls (TKKF Grójec), Daniel Wierzbicki (wznowił treningi), Oskar Kasperek (Broń Radom), Tomasz Jaskólski (GPSZ Głuchów)

Odeszli: Michał Majos, Jakub Czerwiński (Mogielanka Mogielnica), Aleksander Fogler (zrezygnował z gry), Bartłomiej Rotuski, Mateusz Stolarek (LKS Promna), Piotr Cudny (Hutnik Warszawa), Daniel Witak (Huragan Wołomin), Maciej Lesisz (LKS Promna), Kamil Kucharski (Hutnik Warszawa), Guyguy Pierre Ndakiza (Huragan Wołomin), Paweł Grodzki (MKS Piaseczno)

ZIMA 2015
Przyszli: Anatolij Titunin (Broń Radom), Michał Majos (Energia Kozienice), Arkadiusz Gałka (wznowił treningi)

Odeszli: Maciej Joczys (KS Warka), Igor Mińkowski (KS Warka), Piotr Prasek (LKS Promna)

LATO 2014
Przyszli: Rafał Sobczyk (Mogielanka Mogielnica), Daniel Witak (Legionowia Legionowo), Piotr Cudny (Józefovia Józefów), Kamil Kucharski (GKP Targówek), Guyguy Pierre Ndakiza (Huragan Wołomin), Aleksander Fogler (Polonia Warszawa), Maciej Joczys (GLKS Nadarzyn), Mateusz Podgórski (KS Warka), Jakub Czerwiński (TKKF Grójec)

Odeszli: Jakub Sosnowski (Pogoń Grodzisk Mazowiecki, koniec wypożyczenia), Tomasz Jaskólski, Dariusz Mortka (Energia Kozienice), Marcin Wiatrak (Oskar Przysucha), Marcin Mazur (Zamłynie Radom), Bartłomiej Kucharski, Przemysław Rawa (Okęcie Warszawa), Maciej Mazurkiewicz, Seweryn Kalinowski (Kraska Jasieniec)

ZIMA 2014
Przyszli: Rafał Sobczak (Pilica Białobrzegi, powrót z wypożyczenia), Bartłomiej Rotuski (Pilica Białobrzegi), Bartłomiej Kucharski (MKS Polonia Warszawa), Jakub Sosnowski (Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Robert Mazurek (drużyna juniorów)

Odeszli: Tomasz Jaskólski (kontuzja), Patryk Zięba (Oskar Przysucha), Łukasz Pełka (LKS Promna), Arkadiusz Gałka (studia), Mateusz Tietz

LATO 2013
Przyszli: Daniel Złoch (Broń Radom), Tomasz Jaskólski (Mszczonowianka Mszczonów), Igor Mińkowski (Znicz II Pruszków), Maciej Mazurkiewicz (Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Mateusz Tietz (Start Otwock), Patryk Zięba (Wulkan Zakrzew), Dariusz Mortka (Wulkan Zakrzew), Mateusz Stolarek (Wulkan Zakrzew), Łukasz Pełka (Broń Radom), Wojciech Molęda (Wulkan Zakrzew), Piotr Prasek (Polonia Iłża)

Odeszli: Rafał Białecki (Żyrardowianka Żyrardów), Bartosz Zawadzki (Energia Kozienice), Rafał Michalski (Laura Chylice), Rafał Sobczak (Pilica Białobrzegi), Dariusz Rolak (koniec umowy), Bartłomiej Frączek (koniec wypożyczenia), Oskar Bawor (koniec umowy), Artur Ucinek (Kraska Jasieniec), Damian Karls (TKKF Grójec), Hubert Baranowski (TKKF Grójec),  Mikołaj Nojek (Korona Góra Kalwaria), Daniel Nojek (Kraska Jasieniec), Jakub Studziński (kontuzja)

ZIMA 2013
Przyszli: Jakub Studziński (Wulkan Zakrzew), Marcin Wiatrak (Polonia Iłża), Oskar Bawor (Polonia Iłża), Przemysław Rawa (Okęcie Warszawa), Maciej Lesisz (Orzeł Wierzbica), Bartłomiej Frączek (Wulkan Zakrzew), Marcin Mazur (Pilica Białobrzegi), Dariusz Rolak (Pilica Białobrzegi)

Odeszli: Przemysław Łaski, Dawid Łyżwa, Piotr Głodek, Piotr Dębiński (rezerwy), Piotr Madetko (Laura Chylice), Sebastian Malicki, Marcin Pieniążek

LATO 2012
Przyszli: Bartosz Zawadzki (powrót z wypożyczenia), Krzysztof Boroń (Sadownik Błędów), Rafał Michalski (KP Piaseczno), Piotr Madetko (Sparta Jazgarzew), Dawid Łyżwa (UKS Łady), Piotr Głodek (Noteć Łabiszyn), Przemysław Łaski (Mazur Karczew)

Odeszli: Tomasz Jaskólski (Mszczonowianka), Przemysław Kuklewski (Żyrardowianka), Konrad Romański (Mszczonowianka), Jakub Czerwiński (Kosa Konstancin), Mariusz Kulczycki (Skra Konstancin), Stanisław Kulej (KS Promna), Paweł Lepa (Zakończył występy)

ZIMA 2012
Przyszli: Stanisław Kulej (KS Warka), Paweł Grodzki (Skra Konstancin)

Odeszli: Rafał Kochański (wyjazd za granicę), Jakub Wachnicki (powrót do Wilgi Garwolin), Grzegorz Gromadzki (KS Warka), Damian Wojtulewicz (Bug Wyszków), Bartosz Zawadzki (Orzeł Wierzbica)

LATO 2011
Przyszli: Daniel Jakubik (juniorzy), Artur Ucinek (juniorzy), Seweryn Kalinowski (juniorzy), Jakub Wachnicki (Wilga Garwolin), Marcin Pieniążek (Pilica Białobrzegi), Grzegorz Gromadzki (Radomiak Radom)

Odeszli: Arkadiusz Kościelniak (Broń Radom - koniec wypożyczenia), Kamil Kołecki (przerwał treningi), Mariusz Kotański (LKS Pniewy), Daniel Bloch (LKS Pniewy), Mariusz Osiński (Ursus Warszawa), Arnold Kołakowski (Bug Wyszków), Michał Kikowski (Perła Złotokłos)

ZIMA 2011
Przyszli: Arkadiusz Kościelniak (Broń Radom), Piotr Dębiński (Polonia Warszawa ME), Jakub Czerwiński (Pilica Białobrzegi), Daniel Bloch (LKS Pniewy)

Odeszli: Bartłomiej Jałocha (Wulkan Zakrzew), Patryk Wachowicz (KS Warka), Sebastian Malicki (przerwał treningi)

LATO 2010
Przyszli: Mariusz Osiński (KS Piaseczno), Rafał Kochański (Korona Góra Kalwaria), Bartłomiej Jałocha (Sokół Aleksandrów Łódzki), Patryk Wachowicz (KS Warka)

Odeszli: Kamil Molga (Radomiak II Radom), Konrad Tkaczyk (Zwolenianka Zwoleń), Daniel Złoch (KS Piaseczno), Piotr Białek (Józefovia Józefów), Marcin Hrycajewski (Józefovia Józefów), Karol Pluta (?), Piotr Łuszczyk (Orlęta Łuków), Piotr Przepiórka (KS Warka)

ZIMA 2010

Przyszli: Przemysław Kuklewski (KS Piaseczno), Konrad Romański (Mszczonowianka Mszczonów), Konrad Tkaczyk (Radomiak Radom), Kamil Molga (Radomiak Radom), Kamil Kołecki (Mazovia Rawa Mazowiecka)

Odeszli: Łukasz Pakos (Żyrardowianka Żyrardów), Mateusz Żaczek (Żyrardowianka Żyrardów), Paweł Samoraj (Skra Konstancin), Daniel Bloch (przerwał treningi), Marcin Podemski (KS Piaseczno)

LATO 2009

Przyszli: Łukasz Pakos (Żyrardowianka Żyrardów - koniec wypożyczenia), Piotr Przepiórka (Oskar Przysucha), Damian Wojtulewicz (Ursus Warszawa), Paweł Samoraj (KS II Piaseczno), Hubert Baranowski (Tarpan Tarczyn - koniec wypożyczenia), Mariusz Kotański (Tarpan Tarczyn), Arnold Kołakowski (Legionovia Legionowo), Daniel Bloch (Tarpan Tarczyn)

Odeszli: Przemysław Łaski (KS Piaseczno), Łukasz Gałczyński (Żyrardowianka Żyrardów), Marcin Jakóbiak (Żyrardowianka Żyrardów), Maciej Kołacz (przerwał treningi), Michał Kucharski (KS Warka)


Wspierają nas





Urodziny


Dzisiaj urodziny:
Jakub Adamczyk
Życzymy wszystkiego najlepszego!

Tabela

1. Radomiak II Radom 11 35:10 28
2. Mazowsze Grójec 11 37:10 26
3. Orzeł Wierzbica 11 28:18 25
4. KS Warka 11 23:8 24
5. Jodła Jedlnia 11 16:10 23
6. Proch Pionki 11 15:6 20
7. Iłżanka Kazanów 10 25:19 18
8. Zamłynie Radom 11 19:13 18
9. Centrum Radom 11 23:17 16
10. Pilica NMN 11 17:15 16

Ostatni mecz


Mazowsze - Proch
0:0

12.kolejka Radomskiej Ligi Okręgowej
14.10.2017 15:00

Najlepsi strzelcy

1. Paweł Grodzki
2. Rafał Sobczak
3. Michał Czerepok
4. Kamil Zieliński
5. Daniel Złoch

Wkrótce

sobota, 14 października

Juniorzy starsi: Mazowsze 1999 Grójec - Młodzik Radom 10.00

Młodzicy: Szydłowianka Szydłowiec - Mazowsze 2005 Grójec 10.00

Orliki: Centrum Radom - Mazowsze 2007 Grójec 10.00

Juniorzy młodsi: Mazowsze 2000 Grójec - Iskra Gózd 12.00

Seniorzy: Mazowsze Grójec - Proch Pionki 15.00

niedziela, 15 października

Trampkarze: Mazowsze 2004 Grójec - SEMP Ursynów 11.00

Sonda

Czy Mazowsza wygra ligę okręgową i wróci do IV ligi?
Tak
Nie

[zobacz wyniki]