Dzisiaj jest niedziela, 22 kwietnia 2018 roku

Tabela

1. Energia Kozienice 34 81 : 31 22-9-3 75
2. Oskar Przysucha 34 80 : 37 20-7-7 67
4. Ożarowianka Ożarów 34 67 : 33 18-8-8 62
5. Mazur Karczew 34 60 : 35 19-5-10 62
6. KS Konstancin 34 66 : 38 19-4-11 61
7. Sparta Jazgarzew 34 59 : 43 12-18-4 54
8. Hutnik Warszawa 34 41 : 35 15-6-13 51
9. Mszczonowianka Mszczonów 34 45 : 55 12-9-13 45
10. Wilga Garwolin 34 64 : 63 12-7-15 43
11. Orzeł Wierzbica 34 38 : 53 12-7-15 43
12. Victoria Sulejówek 34 60 : 60 11-8-15 41
13. Żyrardowianka Żyrardów 34 40 : 43 11-8-15 41
14. Znicz II Pruszków 34 65 : 54 10-11-13 41
15. KS Raszyn 34 41 : 63 11-6-17 39
16. Mazowsze Grójec 34 50 : 55 11-5-18 38
17. Zwolenianka Zwoleń 34 35 : 91 6-5-23 23
18. Okęcie Warszawa 34 12 : 148 0-2-32 2
34. Szydłowianka Szydłowiec 34 76 : 43 18-9-7 63

Sezony:


Wspierają nas



Tabela

1. Mazowsze Grójec 21 64:18 47
2. Radomiak II Radom 20 60:25 44
3. Proch Pionki 20 34:9 43
4. KS Warka 20 45:21 42
5. Orzeł Wierzbica 20 46:31 42
7. Zamłynie Radom 20 40:33 35
7. Jodła Jedlnia 20 34:23 36
8. Powiślanka Lipsko 20 36:31 34
9. Centrum Radom 20 37:25 31
10. Pilica NMN 21 33:44 25

Transfery

Przyszli:

Paweł Wysocki (Sparta Jazgarzew)

Odeszli:

Dominik Dąbrowski (Mogielanka Mogielnica)

Jarosław Wysocki (Grom Warszawa)

Daniel Wierzbicki (nie wznowił treningów)

Alan Sygnarek (KS Lesznowola)

Oskar Sygnarek (KS Lesznowola)

Kacper Siwiec (KS Lesznowola)

Ostatni mecz


Mazowsze - Zwolenianka

23.kolejka Radomskiej Ligi Okręgowej
21.04.2018 17:00

Najlepsi strzelcy

1. Paweł Grodzki
2. Rafał Sobczak
3. Michał Czerepok
4. Michał Orłowski
5. Mikołaj Nojek

Wkrótce

Sobota, 21 kwietnia

Orliki: Mazowsze 2007 Grójec - GKS Chynów 10.00 (boisko Orlik)

Młodziki: Mazowsze 2005 Grójec - Radomiak Radom 11.30

Orliki: Mazowsze 2008 Grójec - GKS Belsk Duży 12.00 (boisko Orlik)

Juniorzy starsi: Znicz Pruszków - Mazowsze 1999 Grójec 14.30

Żaki: Mazowsze 2009 Grójec - Drogowiec Jedlińsk 15.30

Trampkarze: Proch Pionki - Mazowsze 2004 Grójec 16.00

Seniorzy: Mazowsze Grójec - Zwolenianka Zwoleń 17.00

Niedziela, 22 kwietnia

Juniorzy młodsi: Mazowsze 2000 Grójec - Broń Radom 9.30

Żaki: Mazowsze 2010 Grójec - KS Warka 15.45

Sonda

Czy Mazowsza wygra ligę okręgową i wróci do IV ligi?
Tak
Nie

[zobacz wyniki]