Dzisiaj jest sobota, 24 czerwca 2017 roku

Tabela

1. Pogoń Grodzisk 32 73 : 14 25-5-2 80
2. Pilica Białobrzegi 32 75 : 29 24-4-4 76
3. Energia Kozienice 32 57 : 28 20-4-8 64
4. Wulkan Zakrzew 32 47 : 25 18-5-9 59
5. Mszczonowianka Mszczonów 32 63 : 28 16-10-6 58
6. Okęcie Warszawa 32 45 : 26 14-8-10 50
7. Mazowsze Grójec 32 55 : 49 14-7-11 49
8. Znicz II Pruszków 32 63 : 57 15-3-14 48
9. Polonia Iłża 32 48 : 37 13-6-13 45
10. Żyrardowianka 32 51 : 44 14-3-15 45
11. Victoria Sulejówek 32 43 : 42 11-8-13 41
12. UKS Łady 32 34 : 46 11-8-13 41
13. KS Warka 32 40 : 46 10-5-17 35
14. GLKS Nadarzyn 32 29 : 68 6-5-21 23
15. Skra Konstancin 32 40 : 74 6-4-22 22
16. Podlasie Sokołów Podlaski 32 25 : 81 4-6-22 18
17. Naprzód Zielonki 32 22 : 116 4-3-25 15

Sezony:


Wspierają nas





Tabela

1. LKS Jedlińsk 23 54:10 58
2. Powiślanka Lipsko 23 48:23 46
3. Mazowsze Grójec 23 48:23 46
4. KS Warka 23 45:28 39
5. Centrum Radom 23 43:24 38
6. Jodła Jedlnia-Letnisko 23 44:35 38
7. Zamłynie Radom 23 40:35 36
8. Iłżanka Kazanów 23 36:47 30
9. Pilica Nowe Miasto 23 35:36 30
10. Skaryszewianka Skaryszew 23 35:46 27

Transfery

Przyszli:

Dariusz Cackowski (Mszczonowianka Mszczonów)

Paweł Grodzki (MKS Piaseczno)

Erden Almir (TKKF Grójec)

Odeszli:

Daniel Nojek (Kraska Jasieniec?)

Seweryn Kalinowski (Kraska Jasieniec?)

Michał Dusiński (nie wznowił treningów)

Damian Sioćko (nie wznowił treningów)

Ostatni mecz


Mazowsze - Zwolenianka
5:2

29.kolejka Radomskiej Ligi Okręgowej
14.06.2017 18:00

Najlepsi strzelcy

1. Rafał Sobczak
2. Andrzej Rogoziński
3. Daniel Złoch
4. Mikołaj Nojek
5. Michał Czerepok

Wkrótce

środa, 14 czerwca

Młodziki: MAZOWSZE 2005 GRÓJEC - Legion Głowaczów 16:00

Seniorzy: MAZOWSZE GRÓJEC - Zwolenianka Zwoleń 18:00

Juniorzy starsi: MKS Piaseczno - MAZOWSZE 1998 GRÓJEC 18.30

piątek, 16 czerwca

Młodziki: MAZOWSZE 2005 GRÓJEC - Orlik Radom 16.00

Młodziki: Szydłowianka Szydłowiec - MAZOWSZE 2004 GRÓJEC 16.00

Sonda

Czy Mazowsza wygra ligę okręgową i wróci do IV ligi?
Tak
Nie

[zobacz wyniki]