Dzisiaj jest niedziela, 22 kwietnia 2018 roku

Tabela

1. Pilica Białobrzegi 30 86 : 25 21-6-3 69
2. Żyrardowianka 30 45 : 18 20-5-5 65
3. Victoria Sulejówek 30 83 : 35 18-7-5 61
4. Mszczonowianka 30 50 : 36 16-8-6 56
5. Sparta Jazgarzew 30 56 : 46 13-7-10 46
6. Wilga Garwolin 30 55 : 51 12-6-12 42
7. Szydłowianka Szydłowiec 30 35 : 55 12-3-15 39
8. Energia Kozienice 30 38 : 41 9-11-10 38
9. Mazowsze Grójec 30 43 : 47 9-11-10 38
10. Józefovia Józefów 30 52 : 53 11-5-14 38
11. Pogoń II Siedlce 30 53 : 57 10-6-14 36
13. UKS Łady 30 30 : 50 9-4-17 31
14. Okęcie Warszawa 30 36 : 64 7-8-15 29
15. Polonia Iłża 30 39 : 71 7-3-20 24
16. Wulkan Zakrzew 30 21 : 56 5-7-18 22
30. Znicz II Pruszków 30 47 : 64 10-5-15 35

Sezony:


Wspierają nas



Tabela

1. Mazowsze Grójec 21 64:18 47
2. Radomiak II Radom 20 60:25 44
3. Proch Pionki 20 34:9 43
4. KS Warka 20 45:21 42
5. Orzeł Wierzbica 20 46:31 42
7. Zamłynie Radom 20 40:33 35
7. Jodła Jedlnia 20 34:23 36
8. Powiślanka Lipsko 20 36:31 34
9. Centrum Radom 20 37:25 31
10. Pilica NMN 21 33:44 25

Transfery

Przyszli:

Paweł Wysocki (Sparta Jazgarzew)

Odeszli:

Dominik Dąbrowski (Mogielanka Mogielnica)

Jarosław Wysocki (Grom Warszawa)

Daniel Wierzbicki (nie wznowił treningów)

Alan Sygnarek (KS Lesznowola)

Oskar Sygnarek (KS Lesznowola)

Kacper Siwiec (KS Lesznowola)

Ostatni mecz


Mazowsze - Zwolenianka

23.kolejka Radomskiej Ligi Okręgowej
21.04.2018 17:00

Najlepsi strzelcy

1. Paweł Grodzki
2. Rafał Sobczak
3. Michał Czerepok
4. Michał Orłowski
5. Mikołaj Nojek

Wkrótce

Sobota, 21 kwietnia

Orliki: Mazowsze 2007 Grójec - GKS Chynów 10.00 (boisko Orlik)

Młodziki: Mazowsze 2005 Grójec - Radomiak Radom 11.30

Orliki: Mazowsze 2008 Grójec - GKS Belsk Duży 12.00 (boisko Orlik)

Juniorzy starsi: Znicz Pruszków - Mazowsze 1999 Grójec 14.30

Żaki: Mazowsze 2009 Grójec - Drogowiec Jedlińsk 15.30

Trampkarze: Proch Pionki - Mazowsze 2004 Grójec 16.00

Seniorzy: Mazowsze Grójec - Zwolenianka Zwoleń 17.00

Niedziela, 22 kwietnia

Juniorzy młodsi: Mazowsze 2000 Grójec - Broń Radom 9.30

Żaki: Mazowsze 2010 Grójec - KS Warka 15.45

Sonda

Czy Mazowsza wygra ligę okręgową i wróci do IV ligi?
Tak
Nie

[zobacz wyniki]