Dzisiaj jest wtorek, 17 października 2017 roku

Terminarz

[Liga okręgowa] [IV liga] [Puchar Polski] [Towarzyskie]

Mazowsze Grójec - Perła Złotokłos Towarzysko 15.07.2017 16:00 6:0
Oskar Przysucha - Mazowsze Grójec Towarzysko 22.07.2017 11:30 4:2
Mazowsze Grójec - Mszczonowianka Mszczonów Towarzysko 29.07.2017 14:00 0:1
Mazowsze Grójec - Radomiak Radom Towarzysko 01.08.2017 18:30 0:2
Iskra Zbrosza Duża - Mazowsze Grójec Puchar Polski 06.08.2017 17:00 0:6
Pilica Nowe Miasto - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 12.08.2017 17:00 1:3
Zodiak Sucha - Mazowsze Grójec Puchar Polski 15.08.2017 16:00 2:3
Mazowsze Grójec - Centrum Radom Liga okręgowa 19.08.2017 17:00 3:0
Młodzik Radom - Mazowsze Grójec Puchar Polski 23.08.2017 17:30
Gracja Tczów - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 27.08.2017 17:00 0:7
Mazowsze Grójec - Mogielanka Mogielnica Liga okręgowa 30.08.2017 17:00 6:1
Legion Głowaczów - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 02.09.2017 15:00
Mazowsze Grójec - Skaryszewianka Skaryszew Liga okręgowa 10.09.2017 11:00 6:0
Zwolenianka Zwoleń - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 13.09.2017 17:00 2:5
Mazowsze Grójec - Jodła Jedlnia-Letnisko Liga okręgowa 16.09.2017 16:00 1:2
Zawisza - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 24.09.2017 16:00
Mazowsze Grójec - KS Warka Liga okręgowa 30.09.2017 16:00 0:0
Zamłynie Radom - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 07.10.2017 15:00 1:1
Mazowsze Grójec - Proch Pionki Liga okręgowa 14.10.2017 15:00 0:0

Sezony:


Wspierają nas





Urodziny


Dzisiaj urodziny:
Jakub Adamczyk
Życzymy wszystkiego najlepszego!

Tabela

1. Radomiak II Radom 11 35:10 28
2. Mazowsze Grójec 11 37:10 26
3. Orzeł Wierzbica 11 28:18 25
4. KS Warka 11 23:8 24
5. Jodła Jedlnia 11 16:10 23
6. Proch Pionki 11 15:6 20
7. Iłżanka Kazanów 10 25:19 18
8. Zamłynie Radom 11 19:13 18
9. Centrum Radom 11 23:17 16
10. Pilica NMN 11 17:15 16

Ostatni mecz


Mazowsze - Proch
0:0

12.kolejka Radomskiej Ligi Okręgowej
14.10.2017 15:00

Najlepsi strzelcy

1. Paweł Grodzki
2. Rafał Sobczak
3. Michał Czerepok
4. Kamil Zieliński
5. Daniel Złoch

Wkrótce

sobota, 14 października

Juniorzy starsi: Mazowsze 1999 Grójec - Młodzik Radom 10.00

Młodzicy: Szydłowianka Szydłowiec - Mazowsze 2005 Grójec 10.00

Orliki: Centrum Radom - Mazowsze 2007 Grójec 10.00

Juniorzy młodsi: Mazowsze 2000 Grójec - Iskra Gózd 12.00

Seniorzy: Mazowsze Grójec - Proch Pionki 15.00

niedziela, 15 października

Trampkarze: Mazowsze 2004 Grójec - SEMP Ursynów 11.00

Sonda

Czy Mazowsza wygra ligę okręgową i wróci do IV ligi?
Tak
Nie

[zobacz wyniki]