Dzisiaj jest środa, 16 stycznia 2019 roku

Terminarz

[Liga okręgowa] [IV liga] [Puchar Polski] [Towarzyskie]

Mazowsze Grójec - MKS Piaseczno Towarzysko 18.07.2018 18:30 0:2
Mazowsze Grójec - Mszczonowianka Mszczonów Towarzysko 21.07.2018 11:00 0:2
Mazowsze Grójec - LKS Chlebnia Towarzysko 25.07.2018 18:30
Mazowsze Grójec - Perła Złotokłos Towarzysko 28.07.2018 16:00 5:2
KS Błotnica - Mazowsze Grójec Puchar Polski 04.08.2018 17:00 4:4 (k. 4:5)
Iłżanka Kazanów - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 11.08.2018 18:00
KS Potworów - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 15.08.2018 11:00 2:2
Pilica Nowe Miasto - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 19.08.2018 17:00 1:0
Mazowsze Grójec - Skaryszewianka Skaryszew Liga okręgowa 26.08.2018 11:00 2:1
Centrum Radom - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 02.09.2018 13:00 2:0
GKS Belsk Duży - Mazowsze Grójec Puchar Polski 05.09.2018 17:00 6:1
Mazowsze Grójec - Zamłynie Radom Liga okręgowa 08.09.2018 16:00 2:2
Zawisza Sienno - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 16.09.2018 16:00 0:2
Mazowsze Grójec - LKS Promna Puchar Polski 19.09.2018 16:30 3:2
Mazowsze Grójec - Szydłowianka Szydłowiec Liga okręgowa 22.09.2018 16:00 3:2
Gryf Policzna - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 30.09.2018 15:00 1:3
Zodiak Sucha - Mazowsze Grójec Puchar Polski 03.10.2018 16:00 1:1 (k. 1:4)
Mazowsze Grójec - Powiślanka Lipsko Liga okręgowa 06.10.2018 15:00 3:1
Mazowsze Grójec - Energia Kozienice Puchar Polski 10.10.2018 15:30 2:2 (k. 6:7)
Legion Głowaczów - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 13.10.2018 14:00 0:3
Mazowsze Grójec - Orzeł Wierzbica Liga okręgowa 20.10.2018 15:00
KS Warka - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 28.10.2018 14:00 0:1
Mazowsze Grójec - Proch Pionki Liga okręgowa 03.11.2018 13:00 0:1
Jodła Jedlnia-Letnisko - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 10.11.2018 13:00 3:1

Sezony:


Wspierają nas


Tabela

1. KS Warka 15 42:14 34
2. Centrum Radom 15 29:10 33
3. Proch Pionki 15 33:16 33
4. Mazowsze Grójec 15 29:21 26
5. Orzeł Wierzbica 15 32:23 25
6. Powiślanka Lipsko 15 22:23 23
7. Zamłynie Radom 15 32:23 23
8. Gryf Policzna 15 28:29 21
9. Jodła Jedlnia-Letnisko 15 29:27 20
10. Szydłowianka Szydłowiec 15 26:31 18

Transfery

Przyszli:

Paweł Lepa (Mszczonowianka Mszczonów)

Bartosz Wysocki (MKS Piaseczno)

Odeszli:

Michał Orłowski (KS Promna)

Ostatni mecz


Jodła - Mazowsze
3:1

15.kolejka Radomskiej Ligi Okręgowej
10.11.2018 13:00

Najlepsi strzelcy

1. Rafał Sobczak
2. Mikołaj Nojek
3. Paweł Wysocki
4. Daniel Złoch
5. Michał Czerepok

Wkrótce

Sobota, 19 stycznia 2019

Pierwszy trening drużyny seniorów

Środa, 23 stycznia 2019

Mecz towarzyski: MKS Piaseczno - Mazowsze Grójec 18.30

Sonda

Czy Mazowsza wygra ligę okręgową i wróci do IV ligi?
Tak
Nie

[zobacz wyniki]