Dzisiaj jest środa, 26 września 2018 roku

Terminarz

[Liga okręgowa] [IV liga] [Puchar Polski] [Towarzyskie]

Mazowsze Grójec - Pilica Nowe Miasto Towarzysko 19.07.2014 11:00 5:1
Mazowsze Grójec - Żyrardowianka Żyrardów Towarzysko 23.07.2014 18:30 4:3
KS Paradyż - Mazowsze Grójec Towarzysko 26.07.2014 11:00 3:1
Mazowsze Grójec - Bug Wyszków Towarzysko 30.07.2014 18:30 4:3
Mazowsze Grójec - Hutnik Warszawa Towarzysko 02.08.2014 13:00 1:2
Mazowsze Grójec - Sparta Jazgarzew Towarzysko 05.08.2014 18:30 1:3
Mazowsze Grójec - Energia Kozienice Towarzysko 08.08.2014 18:30 3:5
Hutnik Warszawa - Mazowsze Grójec IV liga 15.08.2014 11:00 0:1
Mazowsze Grójec - Mszczonowianka Mszczonów IV liga 20.08.2014 17:00 4:0
Mazowsze Grójec - Mazur Karczew IV liga 27.08.2014 17:00 1:3
Victoria Sulejówek - Mazowsze Grójec IV liga 30.08.2014 19:00 0:2
Mazowsze Grójec - Żyrardowianka Żyrardów IV liga 06.09.2014 17:00 2:4
KS Raszyn - Mazowsze Grójec IV liga 10.09.2014 17:30 1:4
Mazowsze Grójec - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki IV liga 13.09.2014 16:00 0:1
Okęcie Warszawa - Mazowsze Grójec IV liga 17.09.2014 16:30 0:7
Mazowsze Grójec - Znicz II Pruszków IV liga 20.09.2014 16:00 4:2
Powiślanka Lipsko - Mazowsze Grójec IV liga 24.09.2014 16:30 0:2
KS Konstancin - Mazowsze Grójec IV liga 27.09.2014 14:30 1:2
Zawisza Sienno - Mazowsze Grójec Puchar Polski 01.10.2014 16:00 2:2 (karne 4:2)
Mazowsze Grójec - Energia Kozienice IV liga 04.10.2014 16:00 1:1
Szydłowianka Szydłowiec - Mazowsze Grójec IV liga 11.10.2014 13:00 4:0
Zwolenianka Zwoleń - Mazowsze Grójec IV liga 15.10.2014 15:30 3:0
Mazowsze Grójec - Wilga Garwolin IV liga 18.10.2014 15:00 1:4
Oskar Przysucha - Mazowsze Grójec IV liga 25.10.2014 14:00 2:1
Sparta Jazgarzew - Mazowsze Grójec IV liga 08.11.2014 13:30 1:1
Mazowsze Grójec - Orzeł Wierzbica IV liga 16.11.2014 13:00 1:0
Mazowsze Grójec - Broń Radom Towarzysko 24.01.2015 13:00 1:5
Mazowsze Grójec - Bug Wyszków Towarzysko 31.01.2015 11:00 4:1
Mazowsze Grójec - Pogoń Grodzisk Mazowiecki Towarzysko 04.02.2015 18:00
Mazowsze Grójec - Oskar Przysucha Towarzysko 07.02.2015 13:00 2:0
Mazowsze Grójec - KS Warka Towarzysko 14.02.2015 13:00 2:2
Mazowsze Grójec - Perła Złotokłos Towarzysko 18.02.2015 18:00 0:1
Mazowsze Grójec - KS Paradyż Towarzysko 21.02.2015 13:00 3:1
Mazowsze Grójec - Mazovia Mińsk Mazowiecki Towarzysko 28.02.2015 13:00 2:2
Mazowsze Grójec - Hutnik Warszawa IV liga 07.03.2015 15:00 2:3
Mszczonowianka Mszczonów - Mazowsze Grójec IV liga 14.03.2015 13:30 1:0
Mazowsze Grójec - Zwolenianka Zwoleń IV liga 21.03.2015 15:00 1:0
Mazur Karczew - Mazowsze Grójec IV liga 28.03.2015 15:00 0:0
Mazowsze Grójec - Victoria Sulejówek IV liga 03.04.2015 16:00 1:2
Żyrardowianka Żyrardów - Mazowsze Grójec IV liga 11.04.2015 16:30 2:0
Mazowsze Grójec - KS Raszyn IV liga 18.04.2015 16:00 0:1
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Mazowsze Grójec IV liga 25.04.2015 16:00 2:1
Mazowsze Grójec - Okęcie Warszawa IV liga 01.05.2015 11:00 5:0
Znicz II Pruszków - Mazowsze Grójec IV liga 10.05.2015 11:00 2:1
Mazowsze Grójec - KS Konstancin IV liga 16.05.2015 16:00 1:4
Energia Kozienice - Mazowsze Grójec IV liga 20.05.2015 17:00 1:0
Mazowsze Grójec - Szydłowianka Szydłowiec IV liga 24.05.2015 11:00 0:0
Wilga Garwolin - Mazowsze Grójec IV liga 30.05.2015 11:00 2:3
Mazowsze Grójec - Oskar Przysucha IV liga 03.06.2015 18:00 2:6
Orzeł Wierzbica - Mazowsze Grójec IV liga 06.06.2015 11:00 2:1
Mazowsze Grójec - Sparta Jazgarzew IV liga 13.06.2015 12:00 0:0

Sezony:


Wspierają nas



Tabela

1. Centrum Radom 7 18:3 19
2. Orzeł Wierzbica 7 21:9 15
3. KS Warka 7 22:10 15
4. Zamłynie Radom 7 21:11 14
5. Proch Pionki 7 16:11 12
6. Mazowsze Grójec 7 12:10 11
7. Gryf Policzna 7 14:14 11
8. Jodła Jedlnia-Letnisko 7 17:13 10
9. KS Potworów 7 14:16 10
10. Powiślanka Lipsko 7 13:12 10

Transfery

Przyszli:

Paweł Lepa (Mszczonowianka Mszczonów)

Bartosz Wysocki (MKS Piaseczno)

Odeszli:

Michał Orłowski (KS Promna)

Ostatni mecz


Mazowsze - Szydłowianka
3:2

8.kolejka Radomskiej Ligi Okręgowej
22.09.2018 16:00

Najlepsi strzelcy

1. Rafał Sobczak
2. Paweł Wysocki
3. Mikołaj Nojek
4. Paweł Grodzki
5. Jakub Derewicz

Wkrótce

Sobota, 29 września

Juniorzy: Mazowsze 2000 Grójec - Warka 10.00

Trampkarze: Champion - Mazowsze 2005 Grójec 11.00

Żaki: AS Radomiak - Mazowsze 2011 Grójec 12.00

Orliki: Centrum Radom - Mazowsze 2008 Grójec 17.00

Niedziela, 30 września

Trampkarze: Mazowsze 2004 Grójec - UKS Dobre 12.00

Seniorzy: Gryf Policzna - Mazowsze Grójec 15.00

Środa, 3 października

Orliki: UKS Lipie - Mazowsze 2009 Grójec 17.30

Sonda

Czy Mazowsza wygra ligę okręgową i wróci do IV ligi?
Tak
Nie

[zobacz wyniki]