Dzisiaj jest poniedziałek, 21 maja 2018 roku

Terminarz

[Liga okręgowa] [IV liga] [Puchar Polski] [Towarzyskie]

Zamłynie Radom - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 01.04.2014 15:00 1:1
Mazowsze Grójec - Perła Złotokłos Towarzysko 23.07.2016 15:00 2:1
Energia Kozienice - Mazowsze Grójec Towarzysko 26.07.2016 19:00 3:3
Mazowsze Grójec - Pilica Białobrzegi Towarzysko 30.07.2016 13:30 1:1
Błotnica Stara - Mazowsze Grójec Puchar Polski 07.08.2016 17:00 1:5
Polonia Iłża - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 14.08.2016 17:00 1:2
Mazowsze Grójec - Zawisza Sienno Liga okręgowa 20.08.2016 11:00 5:1
Mazowsze Grójec - Zamłynie Radom Liga okręgowa 27.08.2016 13:00 0:3
Mazowsze Grójec - Centrum Radom Liga okręgowa 31.08.2016 17:00 0:1
KS Potworów - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 03.09.2016 16:00 3:3
Mazowsze Grójec - Broń Radom Puchar Polski 07.09.2016 17:00
Mazowsze Grójec - Legion Głowaczów Liga okręgowa 10.09.2016 15:00 2:0
Mazowsze Grójec - Pilica Nowe Miasto Liga okręgowa 17.09.2016 15:00 1:2
KS Warka - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 25.09.2016 15:00 1:2
Mazowsze Grójec - Jodła Jedlnia-Letnisko Liga okręgowa 01.10.2016 11:00 1:2
Powiślanka Lipsko - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 08.10.2016 12:00 2:3
Mazowsze Grójec - LKS Jedlińsk Liga okręgowa 15.10.2016 13:00 0:0
Iłżanka Kazanów - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 23.10.2016 14:00 1:3
Mazowsze Grójec - Skaryszewianka Skaryszew Liga okręgowa 29.10.2016 12:30 4:0
Zwolenianka Zwoleń - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 05.11.2016 13:30 2:6
Mazowsze Grójec - TKKF Grójec Liga okręgowa 11.11.2016 13:00 4:0
Mazowsze Grójec - Pilica Białobrzegi Towarzysko 23.11.2016 19:00 2:3
Mazowsze Grójec - Mszczonowianka Mszczonów Towarzysko 30.11.2016 19:00 3:5
Mazowsze Grójec - Perła Złotokłos Towarzysko 28.01.2017 12:30 2:3
Mazowsze Grójec - Bóbr Tłuszcz Towarzysko 04.02.2017 12:30 3:7
Mazowsze Grójec - Mszczonowianka Mszczonów Towarzysko 15.02.2017 18:00 1:1
Mazowsze Grójec - Wilga Garwolin Towarzysko 18.02.2017 12:30 1:2
Mazowsze Grójec - Pilica Białobrzegi Towarzysko 25.02.2017 12:30 1:5
Mazowsze Grójec - Rozwój Warszawa Towarzysko 04.03.2017 12:30 7:0
Mazowsze Grójec - LKS Chlebnia Towarzysko 11.03.2017 12:30 2:2
Mazowsze Grójec - Polonia Iłża Liga okręgowa 18.03.2017 15:00 2:0
Zawisza Sienno - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 26.03.2017 15:00 0:0
Centrum Radom - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 09.04.2017 17:00 0:1
Mazowsze Grójec - KS Potworów Liga okręgowa 15.04.2017 12:00 3:1
Legion Głowaczów - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 23.04.2017 15:00 0:1
Pilica Nowe Miasto - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 29.04.2017 16:00 2:1
Mazowsze Grójec - KS Warka Liga okręgowa 06.05.2017 16:00 3:0
Jodła Jedlnia-Letnisko - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 13.05.2017 15:00 1:3
Mazowsze Grójec - Powiślanka Lipsko Liga okręgowa 20.05.2017 16:00 2:1
LKS Jedlińsk - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 28.05.2017 16:00 2:0
Mazowsze Grójec - Iłżanka Kazanów Liga okręgowa 03.06.2017 17:00 8:1
Skaryszewianka Skaryszew - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 11.06.2017 13:00
Mazowsze Grójec - Zwolenianka Zwoleń Liga okręgowa 14.06.2017 18:00 5:2

Sezony:


Wspierają nas



Urodziny


Dzisiaj urodziny:
Cezary Przybylski
Życzymy wszystkiego najlepszego!

Tabela

1. Radomiak II Radom 27 91:28 63
2. Proch Pionki 27 50:13 60
3. Mazowsze Grójec 28 76:27 59
4. Orzeł Wierzbica 27 64:44 53
5. KS Warka 27 56:33 49
6. Powiślanka Lipsko 26 54:37 48
7. Zamłynie Radom 28 52:48 44
8. Jodła Jedlnia 28 41:37 43
9. Centrum Radom 25 47:31 51
10. Pilica NMN 28 44:57 35

Transfery

Przyszli:

Paweł Wysocki (Sparta Jazgarzew)

Odeszli:

Dominik Dąbrowski (Mogielanka Mogielnica)

Jarosław Wysocki (Grom Warszawa)

Daniel Wierzbicki (nie wznowił treningów)

Alan Sygnarek (KS Lesznowola)

Oskar Sygnarek (KS Lesznowola)

Kacper Siwiec (KS Lesznowola)

Ostatni mecz


Proch - Mazowsze
5:0

28.kolejka Radomskiej Ligi Okręgowej
19.05.2018 17:30

Najlepsi strzelcy

1. Paweł Grodzki
2. Rafał Sobczak
3. Michał Czerepok
4. Michał Orłowski
5. Mikołaj Nojek

Wkrótce

Sobota, 19 maja 2018 r.

Trampkarze: Radomiak Radom - Mazowsze 2005 Grójec 10.00

Juniorzy starsi: Mazowsze 1999 Grójec - KS Raszyn 13.00

Seniorzy: Proch Pionki - Mazowsze Grójec 17.30

Niedziela, 20 maja 2018 r.

Juniorzy młodsi: Mazowsze 2002 Grójec - Skaryszewianka Skaryszew 10.00

Poniedziałek, 21 maja 2018 r.

Trampkarze: Kraska Jasieniec - Mazowsze Grójec 19.00

Sonda

Czy Mazowsza wygra ligę okręgową i wróci do IV ligi?
Tak
Nie

[zobacz wyniki]