Dzisiaj jest środa, 20 czerwca 2018 roku

Terminarz

[Liga okręgowa] [IV liga] [Puchar Polski] [Towarzyskie]

Mazowsze Grójec - Perła Złotokłos Towarzysko 15.07.2017 16:00 6:0
Oskar Przysucha - Mazowsze Grójec Towarzysko 22.07.2017 11:30 4:2
Mazowsze Grójec - Mszczonowianka Mszczonów Towarzysko 29.07.2017 14:00 0:1
Mazowsze Grójec - Radomiak Radom Towarzysko 01.08.2017 18:30 0:2
Iskra Zbrosza Duża - Mazowsze Grójec Puchar Polski 06.08.2017 17:00 0:6
Pilica Nowe Miasto - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 12.08.2017 17:00 1:3
Zodiak Sucha - Mazowsze Grójec Puchar Polski 15.08.2017 16:00 2:3
Mazowsze Grójec - Centrum Radom Liga okręgowa 19.08.2017 17:00 3:0
Młodzik Radom - Mazowsze Grójec Puchar Polski 23.08.2017 17:30 3:1
Gracja Tczów - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 27.08.2017 17:00 0:7
Mazowsze Grójec - Mogielanka Mogielnica Liga okręgowa 30.08.2017 17:00 6:1
Legion Głowaczów - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 02.09.2017 15:00 2:3
Mazowsze Grójec - Skaryszewianka Skaryszew Liga okręgowa 10.09.2017 11:00 6:0
Zwolenianka Zwoleń - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 13.09.2017 17:00 2:5
Mazowsze Grójec - Jodła Jedlnia-Letnisko Liga okręgowa 16.09.2017 16:00 1:2
Zawisza - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 24.09.2017 16:00 1:2
Mazowsze Grójec - KS Warka Liga okręgowa 30.09.2017 16:00 0:0
Zamłynie Radom - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 07.10.2017 15:00 1:1
Mazowsze Grójec - Proch Pionki Liga okręgowa 14.10.2017 15:00 0:0
Powiślanka Lipsko - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 21.10.2017 11:00 0:0
Szydłowianka Szydłowiec - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 29.10.2017 14:00 4:1
Mazowsze Grójec - Orzeł Wierzbica Liga okręgowa 04.11.2017 13:00 4:1
Iłżanka Kazanów - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 12.11.2017 11:00 0:4
Mazowsze Grójec - Radomiak II Radom Liga okręgowa 18.11.2017 13:00 4:0
MKS Piaseczno - Mazowsze Grójec Towarzysko 22.11.2017 18:00 1:2
Mazowsze Grójec - Burza Pilawa Towarzysko 20.01.2018 12:30
Mazowsze Grójec - Oskar Przysucha Towarzysko 27.01.2018 12:30 2:1
Legia Warszawa (CLJ) - Mazowsze Grójec Towarzysko 31.01.2018 18:00
Mazowsze Grójec - Perła Złotokłos Towarzysko 03.02.2018 15:00 2:2
Mazowsze Grójec - Pilica Białobrzegi Towarzysko 10.02.2018 12:30 3:8
Mazowsze Grójec - Znicz Pruszków (CLJ) Towarzysko 17.02.2018 12:30 3:5
Mazowsze Grójec - Sparta Jazgarzew Towarzysko 24.02.2018 12:30 1:7
Mazowsze Grójec - Wilga Garwolin Towarzysko 03.03.2018 12:30 5:1
Huragan Wołomin - Mazowsze Grójec Towarzysko 10.03.2018 15:00 1:5
Centrum Radom - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 24.03.2018 18:15 0:2
Mazowsze Grójec - Gracja Tczów Liga okręgowa 31.03.2018 11:00 5:1
Mogielanka Mogielnica - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 08.04.2018 14:00 1:1
Mazowsze Grójec - Legion Głowaczów Liga okręgowa 14.04.2018 16:00 6:1
Skaryszewianka Skaryszew - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 18.04.2018 17:00 2:0
Mazowsze Grójec - Zwolenianka Zwoleń Liga okręgowa 21.04.2018 17:00 1:0
Jodła-Jedlnia Letnisko - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 28.04.2018 14:00 1:1
Mazowsze Grójec - Pilica Nowe Miasto Liga okręgowa 02.05.2018 17:00 4:1
Mazowsze Grójec - Zawisza Sienno Liga okręgowa 05.05.2018 16:00 2:1
KS Warka - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 09.05.2018 18:00 2:2
Mazowsze Grójec - Zamłynie Radom Liga okręgowa 12.05.2018 16:00 2:2
Proch Pionki - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 19.05.2018 17:30 5:0
Mazowsze Grójec - Powiślanka Lipsko Liga okręgowa 26.05.2018 16:00 3:0
Mazowsze Grójec - Szydłowianka Szydłowiec Liga okręgowa 30.05.2018 18:00 4:0
Orzeł Wierzbica - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 02.06.2018 11:00
Mazowsze Grójec - Iłżanka Kazanów Liga okręgowa 09.06.2018 18:00 1:2
Radomiak II Radom - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 16.06.2018 17:00 2:3

Sezony:


Wspierają nas



Urodziny


Dzisiaj urodziny:
Daniel Złoch
Sebastian Kochaniak
Dawid Strojek
Życzymy wszystkiego najlepszego!

Tabela

1. Radomiak II Radom 27 91:28 63
2. Proch Pionki 27 50:13 60
3. Mazowsze Grójec 28 76:27 59
4. Orzeł Wierzbica 27 64:44 53
5. KS Warka 27 56:33 49
6. Powiślanka Lipsko 26 54:37 48
7. Zamłynie Radom 28 52:48 44
8. Jodła Jedlnia 28 41:37 43
9. Centrum Radom 25 47:31 51
10. Pilica NMN 28 44:57 35

Ostatni mecz


Radomiak II - Mazowsze
2:3

33.kolejka Radomskiej Ligi Okręgowej
16.06.2018 17:00

Najlepsi strzelcy

1. Rafał Sobczak
2. Paweł Grodzki
3. Michał Orłowski
4. Michał Czerepok
5. Mikołaj Nojek

Wkrótce

Sobota, 16 czerwca

Seniorzy: Radomiak II Radom - Mazowsze Grójec 17.00

Trampkarze: Mazowsze 2004 Grójec - Pilica 10.00


Niedziela, 17 czerwca

Młodzicy: Legion - Mazowsze 2005 Grójec 9.30


Sonda

Czy Mazowsza wygra ligę okręgową i wróci do IV ligi?
Tak
Nie

[zobacz wyniki]