Dzisiaj jest środa, 21 listopada 2018 roku

Terminarz

[Liga okręgowa] [IV liga] [Puchar Polski] [Towarzyskie]

Mazur Karczew - Mazowsze Grójec Towarzysko 10.07.2010 11:00 0:2
Mazowsze Grójec - Victoria Częstochowa Towarzysko 14.07.2010 18:30 5:0
Mazowsze Grójec - KS Piaseczno Towarzysko 14.07.2010 19:30 0:1
Mazowsze Grójec - Pogoń Grodzisk Mazowiecki Towarzysko 17.07.2010 11:00 1:2
Legionovia Legionowo - Mazowsze Grójec Towarzysko 21.07.2010 18:30 2:1
Mazowsze Grójec - Ursus Warszawa Towarzysko 24.07.2010 10:00 3:1
Mazowsze Grójec - Radomiak Radom Towarzysko 28.07.2010 18:00 1:3
Mazowsze Grójec - Broń Radom Towarzysko 31.07.2010 11:00 1:3
Wilga Garwolin - Mazowsze Grójec Towarzysko 04.08.2010 18:30 0:5
Mazowsze Grójec - Orkan Sochaczew Towarzysko 08.08.2010 11:00 7:0
Mazowsze Grójec - UKS Łady IV liga 14.08.2010 17:00 1:1
Mazowsze Grójec - Znicz II Pruszków IV liga 21.08.2010 17:00 3:1
Sadownik Błędów - Mazowsze Grójec Puchar Polski 25.08.2010 17:00 0:5
Żyrardowianka Żyrardów - Mazowsze Grójec IV liga 28.08.2010 17:00 0:1
Mazowsze Grójec - Polonia Iłża IV liga 04.09.2010 17:00 1:1
Zodiak Sucha - Mazowsze Grójec Puchar Polski 08.09.2010 16:30 1:3
Naprzód Skórzec - Mazowsze Grójec IV liga 11.09.2010 16:30 3:4
Mazowsze Grójec - Mszczonowianka Mszczonów IV liga 15.09.2010 17:00 1:0
Naprzód Zielonki - Mazowsze Grójec IV liga 18.09.2010 16:00 2:3
Wulkan Zakrzew - Mazowsze Grójec Puchar Polski 22.09.2010 16:30 4:2
Mazowsze Grójec - Orzeł Wierzbica IV liga 25.09.2010 12:00 1:2
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Mazowsze Grójec IV liga 02.10.2010 15:00 2:3
Mazowsze Grójec - Sparta Jazgarzew IV liga 09.10.2010 15:00 4:3
Pilica Białobrzegi - Mazowsze Grójec IV liga 16.10.2010 15:00 0:4
Mazowsze Grójec - Zwolenianka Zwoleń IV liga 23.10.2010 14:00 2:1
Skra Konstancin - Mazowsze Grójec IV liga 30.10.2010 14:00 0:1
Mazowsze Grójec - KS Janików-Kozienice IV liga 06.11.2010 13:00 3:0
Okęcie Warszawa - Mazowsze Grójec IV liga 14.11.2010 11:00 1:2
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Mazowsze Grójec Towarzysko 05.02.2011 11:00 1:0
Polonia 92 Warszawa - Mazowsze Grójec Towarzysko 12.02.2011 11:00 4:3
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski - Mazowsze Grójec Towarzysko 19.02.2011 15:00 4:3
Broń Radom - Mazowsze Grójec Towarzysko 23.02.2011 16:00 7:1
Radomiak Radom - Mazowsze Grójec Towarzysko 26.02.2011 14:00 5:1
KP Piaseczno - Mazowsze Grójec Towarzysko 05.03.2011 09:00 5:1
Wilga Garwolin - Mazowsze Grójec Towarzysko 12.03.2011 10:00 3:0
UKS Łady - Mazowsze Grójec IV liga 19.03.2011 13:00 2:1
Znicz II Pruszków - Mazowsze Grójec IV liga 26.03.2011 10:30 2:4
Mazowsze Grójec - Żyrardowianka Żyrardów IV liga 03.04.2011 13:00 2:2
Polonia Iłża - Mazowsze Grójec IV liga 09.04.2011 11:00 0:1
Mazowsze Grójec - Naprzód Skórzec IV liga 16.04.2011 15:00 1:1
Mszczonowianka Mszczonów - Mazowsze Grójec IV liga 23.04.2011 11:00 3:2
Mazowsze Grójec - Naprzód Zielonki IV liga 30.04.2011 13:00 0:0
Orzeł Wierzbica - Mazowsze Grójec IV liga 07.05.2011 15:00 2:0
Mazowsze Grójec - Pogoń Grodzisk Mazowiecki IV liga 14.05.2011 17:30 3:2
Sparta Jazgarzew - Mazowsze Grójec IV liga 18.05.2011 17:00 3:0
Mazowsze Grójec - Pilica Białobrzegi IV liga 21.05.2011 16:00 1:1
Zwolenianka Zwoleń - Mazowsze Grójec IV liga 28.05.2011 14:30 4:1
Mazowsze Grójec - Skra Konstancin IV liga 04.06.2011 16:00 4:1
KS Kozienice-Janików - Mazowsze Grójec IV liga 11.06.2011 16:00 1:0
Mazowsze Grójec - Okęcie Warszawa IV liga 18.06.2011 16:00 1:1

Sezony:


Wspierają nas


Urodziny


Dzisiaj urodziny:
Cezary Wińsko
Życzymy wszystkiego najlepszego!

Tabela

1. KS Warka 10 33:12 24
2. Centrum Radom 10 22:7 23
3. Proch Pionki 10 24:13 21
4. Mazowsze Grójec 10 21:14 20
5. Orzeł Wierzbica 10 25:12 19
6. Zamłynie Radom 10 22:15 15
7. Powiślanka Lipsko 10 18:17 14
8. Iłżanka Kazanów 10 19:28 14
9. Jodła Jedlnia-Letnisko 10 19:19 13
10. Pilica Nowe Miasto 10 15:18 12

Transfery

Przyszli:

Paweł Lepa (Mszczonowianka Mszczonów)

Bartosz Wysocki (MKS Piaseczno)

Odeszli:

Michał Orłowski (KS Promna)

Ostatni mecz


Jodła - Mazowsze
3:1

15.kolejka Radomskiej Ligi Okręgowej
10.11.2018 13:00

Najlepsi strzelcy

1. Rafał Sobczak
2. Mikołaj Nojek
3. Paweł Wysocki
4. Daniel Złoch
5. Michał Czerepok

Wkrótce

Środa, 7 listopada

Trampkarze: Mazowsze 2004 Grójec - Radomiak 16.00

Sobota, 10 listopada

Seniorzy: Jodła Jedlnia-Letnisko - Mazowsze Grójec 13.00

Niedziela, 11 listopada

Orliki: Mazowsze 2008 Grójec - Kozienice 11.00

Trampkarze: Orlik Radom - Mazowsze 2005 Grójec 15.00

Sonda

Czy Mazowsza wygra ligę okręgową i wróci do IV ligi?
Tak
Nie

[zobacz wyniki]