Dzisiaj jest piątek, 20 października 2017 roku

Terminarz

[Liga okręgowa] [IV liga] [Puchar Polski] [Towarzyskie]

Mazur Karczew - Mazowsze Grójec Towarzysko 10.07.2010 11:00 0:2
Mazowsze Grójec - Victoria Częstochowa Towarzysko 14.07.2010 18:30 5:0
Mazowsze Grójec - KS Piaseczno Towarzysko 14.07.2010 19:30 0:1
Mazowsze Grójec - Pogoń Grodzisk Mazowiecki Towarzysko 17.07.2010 11:00 1:2
Legionovia Legionowo - Mazowsze Grójec Towarzysko 21.07.2010 18:30 2:1
Mazowsze Grójec - Ursus Warszawa Towarzysko 24.07.2010 10:00 3:1
Mazowsze Grójec - Radomiak Radom Towarzysko 28.07.2010 18:00 1:3
Mazowsze Grójec - Broń Radom Towarzysko 31.07.2010 11:00 1:3
Wilga Garwolin - Mazowsze Grójec Towarzysko 04.08.2010 18:30 0:5
Mazowsze Grójec - Orkan Sochaczew Towarzysko 08.08.2010 11:00 7:0
Mazowsze Grójec - UKS Łady IV liga 14.08.2010 17:00 1:1
Mazowsze Grójec - Znicz II Pruszków IV liga 21.08.2010 17:00 3:1
Sadownik Błędów - Mazowsze Grójec Puchar Polski 25.08.2010 17:00 0:5
Żyrardowianka Żyrardów - Mazowsze Grójec IV liga 28.08.2010 17:00 0:1
Mazowsze Grójec - Polonia Iłża IV liga 04.09.2010 17:00 1:1
Zodiak Sucha - Mazowsze Grójec Puchar Polski 08.09.2010 16:30 1:3
Naprzód Skórzec - Mazowsze Grójec IV liga 11.09.2010 16:30 3:4
Mazowsze Grójec - Mszczonowianka Mszczonów IV liga 15.09.2010 17:00 1:0
Naprzód Zielonki - Mazowsze Grójec IV liga 18.09.2010 16:00 2:3
Wulkan Zakrzew - Mazowsze Grójec Puchar Polski 22.09.2010 16:30 4:2
Mazowsze Grójec - Orzeł Wierzbica IV liga 25.09.2010 12:00 1:2
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Mazowsze Grójec IV liga 02.10.2010 15:00 2:3
Mazowsze Grójec - Sparta Jazgarzew IV liga 09.10.2010 15:00 4:3
Pilica Białobrzegi - Mazowsze Grójec IV liga 16.10.2010 15:00 0:4
Mazowsze Grójec - Zwolenianka Zwoleń IV liga 23.10.2010 14:00 2:1
Skra Konstancin - Mazowsze Grójec IV liga 30.10.2010 14:00 0:1
Mazowsze Grójec - KS Janików-Kozienice IV liga 06.11.2010 13:00 3:0
Okęcie Warszawa - Mazowsze Grójec IV liga 14.11.2010 11:00 1:2
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Mazowsze Grójec Towarzysko 05.02.2011 11:00 1:0
Polonia 92 Warszawa - Mazowsze Grójec Towarzysko 12.02.2011 11:00 4:3
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski - Mazowsze Grójec Towarzysko 19.02.2011 15:00 4:3
Broń Radom - Mazowsze Grójec Towarzysko 23.02.2011 16:00 7:1
Radomiak Radom - Mazowsze Grójec Towarzysko 26.02.2011 14:00 5:1
KP Piaseczno - Mazowsze Grójec Towarzysko 05.03.2011 09:00 5:1
Wilga Garwolin - Mazowsze Grójec Towarzysko 12.03.2011 10:00 3:0
UKS Łady - Mazowsze Grójec IV liga 19.03.2011 13:00 2:1
Znicz II Pruszków - Mazowsze Grójec IV liga 26.03.2011 10:30 2:4
Mazowsze Grójec - Żyrardowianka Żyrardów IV liga 03.04.2011 13:00 2:2
Polonia Iłża - Mazowsze Grójec IV liga 09.04.2011 11:00 0:1
Mazowsze Grójec - Naprzód Skórzec IV liga 16.04.2011 15:00 1:1
Mszczonowianka Mszczonów - Mazowsze Grójec IV liga 23.04.2011 11:00 3:2
Mazowsze Grójec - Naprzód Zielonki IV liga 30.04.2011 13:00 0:0
Orzeł Wierzbica - Mazowsze Grójec IV liga 07.05.2011 15:00 2:0
Mazowsze Grójec - Pogoń Grodzisk Mazowiecki IV liga 14.05.2011 17:30 3:2
Sparta Jazgarzew - Mazowsze Grójec IV liga 18.05.2011 17:00 3:0
Mazowsze Grójec - Pilica Białobrzegi IV liga 21.05.2011 16:00 1:1
Zwolenianka Zwoleń - Mazowsze Grójec IV liga 28.05.2011 14:30 4:1
Mazowsze Grójec - Skra Konstancin IV liga 04.06.2011 16:00 4:1
KS Kozienice-Janików - Mazowsze Grójec IV liga 11.06.2011 16:00 1:0
Mazowsze Grójec - Okęcie Warszawa IV liga 18.06.2011 16:00 1:1

Sezony:


Wspierają nas





Tabela

1. Radomiak II Radom 11 35:10 28
2. Mazowsze Grójec 11 37:10 26
3. Orzeł Wierzbica 11 28:18 25
4. KS Warka 11 23:8 24
5. Jodła Jedlnia 11 16:10 23
6. Proch Pionki 11 15:6 20
7. Iłżanka Kazanów 10 25:19 18
8. Zamłynie Radom 11 19:13 18
9. Centrum Radom 11 23:17 16
10. Pilica NMN 11 17:15 16

Ostatni mecz


Mazowsze - Proch
0:0

12.kolejka Radomskiej Ligi Okręgowej
14.10.2017 15:00

Następny mecz


Powiślanka - Mazowsze
21 paĽdziernika 2017 r.
godzina 11:00
Mecz o mistrzostwo Ligi okręgowej

Najlepsi strzelcy

1. Paweł Grodzki
2. Rafał Sobczak
3. Michał Czerepok
4. Kamil Zieliński
5. Daniel Złoch

Wkrótce

wtorek, 17 października

Juniorzy starsi: Mazowsze 1999 Grójec - Orzeł Wierzbica 16.30

sobota, 21 października

Młodzicy: Mazowsze 2005 Grójec - Radomiak Radom 9.30

Seniorzy: Powiślanka Lipsko - Mazowsze Grójec 11.00

Juniorzy starsi: Mazowsze 1999 Grójec - Gryf Policzna 12.00

niedziela, 22 października

Juniorzy młodsi: Mazowsze 2002 Grójec - Radomiak Radom 10.00

Trampkarze: MKS Piaseczno - Mazowsze 2004 Grójec 15.00

Sonda

Czy Mazowsza wygra ligę okręgową i wróci do IV ligi?
Tak
Nie

[zobacz wyniki]