Dzisiaj jest środa, 21 listopada 2018 roku

Terminarz

[Liga okręgowa] [IV liga] [Puchar Polski] [Towarzyskie]

KS Łomianki - Mazowsze Grójec Towarzysko 16.07.2011 11:00 1:1
Mazowsze Grójec - Sadownik Błędów Towarzysko 20.07.2011 16:30 5:1
Mazowsze Grójec - Jandar Bodzechów Towarzysko 20.07.2011 18:30 5:2
Mazowsze Grójec - KP Piaseczno Towarzysko 23.07.2011 11:00 0:4
Broń Radom - Mazowsze Grójec IV liga 27.07.2011 17:30 4:2
Mazur Karczew - Mazowsze Grójec Towarzysko 30.07.2011 11:00 7:4
Mazowsze Grójec - Perła Złotokłos Towarzysko 30.07.2011 16:00 2:2
Mazowsze Grójec - Legion Głowaczów Towarzysko 06.08.2011 18:00 5:1
Mazowsze Grójec - Pilica Białobrzegi IV liga 13.08.2011 17:00 1:1
LKS Promna - Mazowsze Grójec Puchar Polski 17.08.2011 17:30 1:4
GLKS Nadarzyn - Mazowsze Grójec IV liga 20.08.2011 17:00 2:0
Mazowsze Grójec - Znicz II Pruszków IV liga 27.08.2011 17:00 2:1
Energia Kozienice Janików - Mazowsze Grójec IV liga 31.08.2011 17:00 1:1
Mazowsze Grójec - Wulkan Windoor Zakrzew IV liga 03.09.2011 16:00 1:0
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Mazowsze Grójec IV liga 10.09.2011 16:30 6:0
Mazowsze Grójec - Mszczonowianka Mszczonów IV liga 17.09.2011 16:00 2:2
UKS Łady - Mazowsze Grójec IV liga 21.09.2011 16:30 2:3
Mazowsze Grójec - Okęcie Warszawa IV liga 24.09.2011 16:00 1:3
Legia Warszawa - Mazowsze Grójec Towarzysko 26.09.2011 16:00 0:6
Sadownik Błędów - Mazowsze Grójec Puchar Polski 29.09.2011 16:00 2:1
Victoria Sulejówek - Mazowsze Grójec IV liga 01.10.2011 18:00 2:1
Mazowsze Grójec - Polonia Iłża IV liga 08.10.2011 15:00 1:3
Podlasie Sokołów Podlaski - Mazowsze Grójec IV liga 16.10.2011 15:00 2:2
Mazowsze Grójec - Skra Konstancin IV liga 22.10.2011 15:00 2:1
Naprzód Zielonki - Mazowsze Grójec IV liga 29.10.2011 11:00 0:1
Mazowsze Grójec - Żyrardowianka Żyrardów IV liga 11.11.2011 13:00 2:0
KS Warka - Mazowsze Grójec IV liga 19.11.2011 13:00 0:1
Mazowsze Grójec - KS Warka Towarzysko 18.01.2012 18:00 2:2
Mazowsze Grójec - Polonia Piotrków Trybunalski Towarzysko 21.01.2012 13:00 4:0
Mazowsze Grójec - Kosa Konstancin Towarzysko 25.01.2012 18:00 2:3
Mazowsze Grójec - Woy Bukowiec Opoczyński IV liga 28.01.2012 13:00 1:4
Mazowsze Grójec - Sokół Przytyk IV liga 08.02.2012 18:00 2:4
PKS Radość - Mazowsze Grójec Towarzysko 11.02.2012 14:45 2:1
Pilica Białobrzegi - Mazowsze Grójec IV liga 18.03.2012 15:00 3:1
Mazowsze Grójec - GLKS Nadarzyn IV liga 24.03.2012 15:00 4:1
Znicz II Pruszków - Mazowsze Grójec IV liga 01.04.2012 15:30 4:4
Mazowsze Grójec - Energia Kozienice-Janików IV liga 06.04.2012 16:00 0:0
Wulkan Zakrzew - Mazowsze Grójec IV liga 11.04.2012 16:00 2:1
Mazowsze Grójec - Pogoń Grodzisk Mazowiecki IV liga 14.04.2012 16:00 0:0
Mszczonowianka Mszczonów - Mazowsze Grójec IV liga 21.04.2012 16:00 3:0
Mazowsze Grójec - UKS Łady IV liga 28.04.2012 16:00 1:3
Okęcie Warszawa - Mazowsze Grójec IV liga 02.05.2012 16:30 1:0
Mazowsze Grójec - Victoria Sulejówek IV liga 05.05.2012 16:00 4:1
Polonia Iłża - Mazowsze Grójec IV liga 12.05.2012 16:00 4:1
Mazowsze Grójec - Podlasie Sokołów Podlaski IV liga 16.05.2012 17:00 8:0
Skra Konstancin - Mazowsze Grójec IV liga 19.05.2012 17:30 1:4
Mazowsze Grójec - Naprzód Zielonki IV liga 26.05.2012 16:00 3:0
Żyrardowianka Żyrardów - Mazowsze Grójec IV liga 02.06.2012 18:00 0:1
Mazowsze Grójec - KS Warka IV liga 06.06.2012 18:00 2:0

Sezony:


Wspierają nas


Urodziny


Dzisiaj urodziny:
Cezary Wińsko
Życzymy wszystkiego najlepszego!

Tabela

1. KS Warka 10 33:12 24
2. Centrum Radom 10 22:7 23
3. Proch Pionki 10 24:13 21
4. Mazowsze Grójec 10 21:14 20
5. Orzeł Wierzbica 10 25:12 19
6. Zamłynie Radom 10 22:15 15
7. Powiślanka Lipsko 10 18:17 14
8. Iłżanka Kazanów 10 19:28 14
9. Jodła Jedlnia-Letnisko 10 19:19 13
10. Pilica Nowe Miasto 10 15:18 12

Transfery

Przyszli:

Paweł Lepa (Mszczonowianka Mszczonów)

Bartosz Wysocki (MKS Piaseczno)

Odeszli:

Michał Orłowski (KS Promna)

Ostatni mecz


Jodła - Mazowsze
3:1

15.kolejka Radomskiej Ligi Okręgowej
10.11.2018 13:00

Najlepsi strzelcy

1. Rafał Sobczak
2. Mikołaj Nojek
3. Paweł Wysocki
4. Daniel Złoch
5. Michał Czerepok

Wkrótce

Środa, 7 listopada

Trampkarze: Mazowsze 2004 Grójec - Radomiak 16.00

Sobota, 10 listopada

Seniorzy: Jodła Jedlnia-Letnisko - Mazowsze Grójec 13.00

Niedziela, 11 listopada

Orliki: Mazowsze 2008 Grójec - Kozienice 11.00

Trampkarze: Orlik Radom - Mazowsze 2005 Grójec 15.00

Sonda

Czy Mazowsza wygra ligę okręgową i wróci do IV ligi?
Tak
Nie

[zobacz wyniki]