Dzisiaj jest środa, 28 czerwca 2017 roku

Terminarz

[Liga okręgowa] [IV liga] [Puchar Polski] [Towarzyskie]

KS Łomianki - Mazowsze Grójec Towarzysko 16.07.2011 11:00 1:1
Mazowsze Grójec - Sadownik Błędów Towarzysko 20.07.2011 16:30 5:1
Mazowsze Grójec - Jandar Bodzechów Towarzysko 20.07.2011 18:30 5:2
Mazowsze Grójec - KP Piaseczno Towarzysko 23.07.2011 11:00 0:4
Broń Radom - Mazowsze Grójec IV liga 27.07.2011 17:30 4:2
Mazur Karczew - Mazowsze Grójec Towarzysko 30.07.2011 11:00 7:4
Mazowsze Grójec - Perła Złotokłos Towarzysko 30.07.2011 16:00 2:2
Mazowsze Grójec - Legion Głowaczów Towarzysko 06.08.2011 18:00 5:1
Mazowsze Grójec - Pilica Białobrzegi IV liga 13.08.2011 17:00 1:1
LKS Promna - Mazowsze Grójec Puchar Polski 17.08.2011 17:30 1:4
GLKS Nadarzyn - Mazowsze Grójec IV liga 20.08.2011 17:00 2:0
Mazowsze Grójec - Znicz II Pruszków IV liga 27.08.2011 17:00 2:1
Energia Kozienice Janików - Mazowsze Grójec IV liga 31.08.2011 17:00 1:1
Mazowsze Grójec - Wulkan Windoor Zakrzew IV liga 03.09.2011 16:00 1:0
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Mazowsze Grójec IV liga 10.09.2011 16:30 6:0
Mazowsze Grójec - Mszczonowianka Mszczonów IV liga 17.09.2011 16:00 2:2
UKS Łady - Mazowsze Grójec IV liga 21.09.2011 16:30 2:3
Mazowsze Grójec - Okęcie Warszawa IV liga 24.09.2011 16:00 1:3
Legia Warszawa - Mazowsze Grójec Towarzysko 26.09.2011 16:00 0:6
Sadownik Błędów - Mazowsze Grójec Puchar Polski 29.09.2011 16:00 2:1
Victoria Sulejówek - Mazowsze Grójec IV liga 01.10.2011 18:00 2:1
Mazowsze Grójec - Polonia Iłża IV liga 08.10.2011 15:00 1:3
Podlasie Sokołów Podlaski - Mazowsze Grójec IV liga 16.10.2011 15:00 2:2
Mazowsze Grójec - Skra Konstancin IV liga 22.10.2011 15:00 2:1
Naprzód Zielonki - Mazowsze Grójec IV liga 29.10.2011 11:00 0:1
Mazowsze Grójec - Żyrardowianka Żyrardów IV liga 11.11.2011 13:00 2:0
KS Warka - Mazowsze Grójec IV liga 19.11.2011 13:00 0:1
Mazowsze Grójec - KS Warka Towarzysko 18.01.2012 18:00 2:2
Mazowsze Grójec - Polonia Piotrków Trybunalski Towarzysko 21.01.2012 13:00 4:0
Mazowsze Grójec - Kosa Konstancin Towarzysko 25.01.2012 18:00 2:3
Mazowsze Grójec - Woy Bukowiec Opoczyński IV liga 28.01.2012 13:00 1:4
Mazowsze Grójec - Sokół Przytyk IV liga 08.02.2012 18:00 2:4
PKS Radość - Mazowsze Grójec Towarzysko 11.02.2012 14:45 2:1
Pilica Białobrzegi - Mazowsze Grójec IV liga 18.03.2012 15:00 3:1
Mazowsze Grójec - GLKS Nadarzyn IV liga 24.03.2012 15:00 4:1
Znicz II Pruszków - Mazowsze Grójec IV liga 01.04.2012 15:30 4:4
Mazowsze Grójec - Energia Kozienice-Janików IV liga 06.04.2012 16:00 0:0
Wulkan Zakrzew - Mazowsze Grójec IV liga 11.04.2012 16:00 2:1
Mazowsze Grójec - Pogoń Grodzisk Mazowiecki IV liga 14.04.2012 16:00 0:0
Mszczonowianka Mszczonów - Mazowsze Grójec IV liga 21.04.2012 16:00 3:0
Mazowsze Grójec - UKS Łady IV liga 28.04.2012 16:00 1:3
Okęcie Warszawa - Mazowsze Grójec IV liga 02.05.2012 16:30 1:0
Mazowsze Grójec - Victoria Sulejówek IV liga 05.05.2012 16:00 4:1
Polonia Iłża - Mazowsze Grójec IV liga 12.05.2012 16:00 4:1
Mazowsze Grójec - Podlasie Sokołów Podlaski IV liga 16.05.2012 17:00 8:0
Skra Konstancin - Mazowsze Grójec IV liga 19.05.2012 17:30 1:4
Mazowsze Grójec - Naprzód Zielonki IV liga 26.05.2012 16:00 3:0
Żyrardowianka Żyrardów - Mazowsze Grójec IV liga 02.06.2012 18:00 0:1
Mazowsze Grójec - KS Warka IV liga 06.06.2012 18:00 2:0

Sezony:


Wspierają nas





Urodziny


Dzisiaj urodziny:
Oskar Bawor
Życzymy wszystkiego najlepszego!

Tabela

1. LKS Jedlińsk 30 68:17 73
2. Mazowsze Grójec 30 72:32 64
3. Powiślanka Lipsko 30 65:36 55
4. KS Warka 30 55:32 53
5. Jodła Jedlnia-Letnisko 30 58:45 49
6. Zamłynie Radom 30 60:46 48
7. Centrum Radom 30 54:36 46
8. Pilica Nowe Miasto 30 53:44 43
9. Zawisza Sienno 30 59:60 38
10. Legion Głowaczów 30 48:60 36

Transfery

Przyszli:

Dariusz Cackowski (Mszczonowianka Mszczonów)

Paweł Grodzki (MKS Piaseczno)

Erden Almir (TKKF Grójec)

Odeszli:

Daniel Nojek (Kraska Jasieniec?)

Seweryn Kalinowski (Kraska Jasieniec?)

Michał Dusiński (nie wznowił treningów)

Damian Sioćko (nie wznowił treningów)

Ostatni mecz


Mazowsze - Zwolenianka
5:2

29.kolejka Radomskiej Ligi Okręgowej
14.06.2017 18:00

Najlepsi strzelcy

1. Rafał Sobczak
2. Andrzej Rogoziński
3. Daniel Złoch
4. Mikołaj Nojek
5. Michał Czerepok

Wkrótce

Brak najbliższych meczów.

Sonda

Czy Mazowsza wygra ligę okręgową i wróci do IV ligi?
Tak
Nie

[zobacz wyniki]