Dzisiaj jest środa, 26 września 2018 roku

Terminarz

[Liga okręgowa] [IV liga] [Puchar Polski] [Towarzyskie]

Mazowsze Grójec - Perła Złotokłos Towarzysko 14.07.2012 13:00 1:1
Zodiak Sucha - Mazowsze Grójec Towarzysko 19.07.2012 19:00 2:2
Laura Chylice - Mazowsze Grójec Towarzysko 21.07.2012 12:00 1:3
Pilica Nowe Miasto - Mazowsze Grójec Towarzysko 25.07.2012 19:00 0:2
Mazowsze Grójec - Lechia Tomaszów Mazowiecki Towarzysko 01.08.2012 18:00 1:6
Mazowsze Grójec - Mazur Karczew Towarzysko 04.08.2012 12:00 1:0
Wilga Garwolin - Mazowsze Grójec IV liga 15.08.2012 17:30 1:1
Mazowsze Grójec - Żyrardowianka Żyrardów IV liga 19.08.2012 13:00 0:1
Okęcie Warszawa - Mazowsze Grójec IV liga 25.08.2012 17:00 0:1
Mazowsze Grójec - Mszczonowianka Mszczonów IV liga 01.09.2012 13:00 1:2
Józefovia Józefow - Mazowsze Grójec IV liga 05.09.2012 17:00 1:2
Mazowsze Grójec - Victoria Sulejówek IV liga 08.09.2012 16:00 0:0
Orzeł Gielniów - Mazowsze Grójec Puchar Polski 12.09.2012 17:00 1:10
Znicz II Pruszków - Mazowsze Grójec IV liga 16.09.2012 11:00 4:1
Plon Garbatka - Mazowsze Grójec Puchar Polski 19.09.2012 16:15 1:2
Mazowsze Grójec - Energia Kozienice IV liga 22.09.2012 16:00 0:0
Szydłowianka Szydłowiec - Mazowsze Grójec IV liga 29.09.2012 15:30 1:1
Powiślanka Lipsko - Mazowsze Grójec IV liga 03.10.2012 16:00 1:5
Mazowsze Grójec - Polonia Iłża IV liga 07.10.2012 16:00 2:5
Pilica Białobrzegi - Mazowsze Grójec IV liga 13.10.2012 13:00 4:0
Mazowsze Grójec - Wulkan Zakrzew Puchar Polski 17.10.2012 15:30 2:2 (k. 3-4)
Mazowsze Grójec - Wulkan Zakrzew IV liga 20.10.2012 15:00 1:2
Pogoń II Siedlce - Mazowsze Grójec IV liga 28.10.2012 11:00 1:4
Mazowsze Grójec - UKS Łady IV liga 03.11.2012 14:00 1:4
Sparta Jazgarzew - Mazowsze Grójec IV liga 10.11.2012 13:00 4:1
Broń Radom - Mazowsze Grójec Towarzysko 26.01.2013 11:00 2:1
Broń 94 Radom - Mazowsze Grójec Towarzysko 26.01.2013 13:00 2:1
Barciczanka Barcice - Mazowsze Grójec Towarzysko 30.01.2013 18:00 2:1
Huragan Wołomin - Mazowsze Grójec Towarzysko 09.02.2013 11:00 0:1
Mazowsze Grójec - KS Warka Towarzysko 13.02.2013 17:00 3:1
Mazowsze Grójec - Perła Złotokłos Towarzysko 16.02.2013 10:00 1:1
Mazowsze Grójec - Orzeł Wierzbica Towarzysko 20.02.2013 17:00 4:4
Mazowsze Grójec - Mazovia Rawa Mazowiecka Towarzysko 23.02.2013 10:00 2:0
Mazowsze Grójec - Sokół Przytyk Towarzysko 27.02.2013 17:00 4:2
Mazowsze Grójec - Proch Pionki Towarzysko 02.03.2013 12:00 4:1
Mazowsze - Mazowsze Grójec Towarzysko 12.03.2013 20:15 2:5
Oskar Przysucha - Mazowsze Grójec Towarzysko 16.03.2013 11:15 0:0
Broń Radom - Mazowsze Grójec Towarzysko 23.03.2013 13:00 2:0
OKS Otwock - Mazowsze Grójec Towarzysko 29.03.2013 18:15 2:3
Mazowsze Grójec - Józefovia Józefów IV liga 13.04.2013 16:00 2:4
Mazowsze Grójec - Wilga Garwolin IV liga 17.04.2013 17:00 3:0
Victoria Sulejówek - Mazowsze Grójec IV liga 20.04.2013 18:00 3:3
Mazowsze Grójec - Znicz II Pruszków IV liga 27.04.2013 16:00 2:1
Mazowsze Grójec - Okęcie Warszawa IV liga 01.05.2013 11:00 3:0
Energia Kozienice - Mazowsze Grójec IV liga 04.05.2013 17:00 1:1
Mazowsze Grójec - Szydłowianka Szydłowiec IV liga 11.05.2013 16:00 2:0
Polonia Iłża - Mazowsze Grójec IV liga 15.05.2013 16:30 1:4
Mazowsze Grójec - Pilica Białobrzegi IV liga 18.05.2013 16:00 2:2
Żyrardowianka Żyrardów - Mazowsze Grójec IV liga 22.05.2013 17:30 0:2
Wulkan Zakrzew - Mazowsze Grójec IV liga 25.05.2013 16:00 1:1
Mazowsze Grójec - Pogoń II Siedlce IV liga 02.06.2013 11:00 0:0
Mszczonowianka Mszczonów - Mazowsze Grójec IV liga 05.06.2013 18:00 0:0
UKS Łady - Mazowsze Grójec IV liga 08.06.2013 17:00 0:2
Mazowsze Grójec - Sparta Jazgarzew IV liga 15.06.2013 17:00 2:2

Sezony:


Wspierają nas



Tabela

1. Centrum Radom 7 18:3 19
2. Orzeł Wierzbica 7 21:9 15
3. KS Warka 7 22:10 15
4. Zamłynie Radom 7 21:11 14
5. Proch Pionki 7 16:11 12
6. Mazowsze Grójec 7 12:10 11
7. Gryf Policzna 7 14:14 11
8. Jodła Jedlnia-Letnisko 7 17:13 10
9. KS Potworów 7 14:16 10
10. Powiślanka Lipsko 7 13:12 10

Transfery

Przyszli:

Paweł Lepa (Mszczonowianka Mszczonów)

Bartosz Wysocki (MKS Piaseczno)

Odeszli:

Michał Orłowski (KS Promna)

Ostatni mecz


Mazowsze - Szydłowianka
3:2

8.kolejka Radomskiej Ligi Okręgowej
22.09.2018 16:00

Najlepsi strzelcy

1. Rafał Sobczak
2. Paweł Wysocki
3. Mikołaj Nojek
4. Paweł Grodzki
5. Jakub Derewicz

Wkrótce

Sobota, 29 września

Juniorzy: Mazowsze 2000 Grójec - Warka 10.00

Trampkarze: Champion - Mazowsze 2005 Grójec 11.00

Żaki: AS Radomiak - Mazowsze 2011 Grójec 12.00

Orliki: Centrum Radom - Mazowsze 2008 Grójec 17.00

Niedziela, 30 września

Trampkarze: Mazowsze 2004 Grójec - UKS Dobre 12.00

Seniorzy: Gryf Policzna - Mazowsze Grójec 15.00

Środa, 3 października

Orliki: UKS Lipie - Mazowsze 2009 Grójec 17.30

Sonda

Czy Mazowsza wygra ligę okręgową i wróci do IV ligi?
Tak
Nie

[zobacz wyniki]