Dzisiaj jest poniedziałek, 19 listopada 2018 roku

Terminarz

[Liga okręgowa] [IV liga] [Puchar Polski] [Towarzyskie]

Mazowsze Grójec - Perła Złotokłos Towarzysko 14.07.2012 13:00 1:1
Zodiak Sucha - Mazowsze Grójec Towarzysko 19.07.2012 19:00 2:2
Laura Chylice - Mazowsze Grójec Towarzysko 21.07.2012 12:00 1:3
Pilica Nowe Miasto - Mazowsze Grójec Towarzysko 25.07.2012 19:00 0:2
Mazowsze Grójec - Lechia Tomaszów Mazowiecki Towarzysko 01.08.2012 18:00 1:6
Mazowsze Grójec - Mazur Karczew Towarzysko 04.08.2012 12:00 1:0
Wilga Garwolin - Mazowsze Grójec IV liga 15.08.2012 17:30 1:1
Mazowsze Grójec - Żyrardowianka Żyrardów IV liga 19.08.2012 13:00 0:1
Okęcie Warszawa - Mazowsze Grójec IV liga 25.08.2012 17:00 0:1
Mazowsze Grójec - Mszczonowianka Mszczonów IV liga 01.09.2012 13:00 1:2
Józefovia Józefow - Mazowsze Grójec IV liga 05.09.2012 17:00 1:2
Mazowsze Grójec - Victoria Sulejówek IV liga 08.09.2012 16:00 0:0
Orzeł Gielniów - Mazowsze Grójec Puchar Polski 12.09.2012 17:00 1:10
Znicz II Pruszków - Mazowsze Grójec IV liga 16.09.2012 11:00 4:1
Plon Garbatka - Mazowsze Grójec Puchar Polski 19.09.2012 16:15 1:2
Mazowsze Grójec - Energia Kozienice IV liga 22.09.2012 16:00 0:0
Szydłowianka Szydłowiec - Mazowsze Grójec IV liga 29.09.2012 15:30 1:1
Powiślanka Lipsko - Mazowsze Grójec IV liga 03.10.2012 16:00 1:5
Mazowsze Grójec - Polonia Iłża IV liga 07.10.2012 16:00 2:5
Pilica Białobrzegi - Mazowsze Grójec IV liga 13.10.2012 13:00 4:0
Mazowsze Grójec - Wulkan Zakrzew Puchar Polski 17.10.2012 15:30 2:2 (k. 3-4)
Mazowsze Grójec - Wulkan Zakrzew IV liga 20.10.2012 15:00 1:2
Pogoń II Siedlce - Mazowsze Grójec IV liga 28.10.2012 11:00 1:4
Mazowsze Grójec - UKS Łady IV liga 03.11.2012 14:00 1:4
Sparta Jazgarzew - Mazowsze Grójec IV liga 10.11.2012 13:00 4:1
Broń Radom - Mazowsze Grójec Towarzysko 26.01.2013 11:00 2:1
Broń 94 Radom - Mazowsze Grójec Towarzysko 26.01.2013 13:00 2:1
Barciczanka Barcice - Mazowsze Grójec Towarzysko 30.01.2013 18:00 2:1
Huragan Wołomin - Mazowsze Grójec Towarzysko 09.02.2013 11:00 0:1
Mazowsze Grójec - KS Warka Towarzysko 13.02.2013 17:00 3:1
Mazowsze Grójec - Perła Złotokłos Towarzysko 16.02.2013 10:00 1:1
Mazowsze Grójec - Orzeł Wierzbica Towarzysko 20.02.2013 17:00 4:4
Mazowsze Grójec - Mazovia Rawa Mazowiecka Towarzysko 23.02.2013 10:00 2:0
Mazowsze Grójec - Sokół Przytyk Towarzysko 27.02.2013 17:00 4:2
Mazowsze Grójec - Proch Pionki Towarzysko 02.03.2013 12:00 4:1
Mazowsze - Mazowsze Grójec Towarzysko 12.03.2013 20:15 2:5
Oskar Przysucha - Mazowsze Grójec Towarzysko 16.03.2013 11:15 0:0
Broń Radom - Mazowsze Grójec Towarzysko 23.03.2013 13:00 2:0
OKS Otwock - Mazowsze Grójec Towarzysko 29.03.2013 18:15 2:3
Mazowsze Grójec - Józefovia Józefów IV liga 13.04.2013 16:00 2:4
Mazowsze Grójec - Wilga Garwolin IV liga 17.04.2013 17:00 3:0
Victoria Sulejówek - Mazowsze Grójec IV liga 20.04.2013 18:00 3:3
Mazowsze Grójec - Znicz II Pruszków IV liga 27.04.2013 16:00 2:1
Mazowsze Grójec - Okęcie Warszawa IV liga 01.05.2013 11:00 3:0
Energia Kozienice - Mazowsze Grójec IV liga 04.05.2013 17:00 1:1
Mazowsze Grójec - Szydłowianka Szydłowiec IV liga 11.05.2013 16:00 2:0
Polonia Iłża - Mazowsze Grójec IV liga 15.05.2013 16:30 1:4
Mazowsze Grójec - Pilica Białobrzegi IV liga 18.05.2013 16:00 2:2
Żyrardowianka Żyrardów - Mazowsze Grójec IV liga 22.05.2013 17:30 0:2
Wulkan Zakrzew - Mazowsze Grójec IV liga 25.05.2013 16:00 1:1
Mazowsze Grójec - Pogoń II Siedlce IV liga 02.06.2013 11:00 0:0
Mszczonowianka Mszczonów - Mazowsze Grójec IV liga 05.06.2013 18:00 0:0
UKS Łady - Mazowsze Grójec IV liga 08.06.2013 17:00 0:2
Mazowsze Grójec - Sparta Jazgarzew IV liga 15.06.2013 17:00 2:2

Sezony:


Wspierają nas


Urodziny


Dzisiaj urodziny:
Igor Strzyga
Życzymy wszystkiego najlepszego!

Tabela

1. KS Warka 10 33:12 24
2. Centrum Radom 10 22:7 23
3. Proch Pionki 10 24:13 21
4. Mazowsze Grójec 10 21:14 20
5. Orzeł Wierzbica 10 25:12 19
6. Zamłynie Radom 10 22:15 15
7. Powiślanka Lipsko 10 18:17 14
8. Iłżanka Kazanów 10 19:28 14
9. Jodła Jedlnia-Letnisko 10 19:19 13
10. Pilica Nowe Miasto 10 15:18 12

Transfery

Przyszli:

Paweł Lepa (Mszczonowianka Mszczonów)

Bartosz Wysocki (MKS Piaseczno)

Odeszli:

Michał Orłowski (KS Promna)

Ostatni mecz


Jodła - Mazowsze
3:1

15.kolejka Radomskiej Ligi Okręgowej
10.11.2018 13:00

Najlepsi strzelcy

1. Rafał Sobczak
2. Mikołaj Nojek
3. Paweł Wysocki
4. Daniel Złoch
5. Michał Czerepok

Wkrótce

Środa, 7 listopada

Trampkarze: Mazowsze 2004 Grójec - Radomiak 16.00

Sobota, 10 listopada

Seniorzy: Jodła Jedlnia-Letnisko - Mazowsze Grójec 13.00

Niedziela, 11 listopada

Orliki: Mazowsze 2008 Grójec - Kozienice 11.00

Trampkarze: Orlik Radom - Mazowsze 2005 Grójec 15.00

Sonda

Czy Mazowsza wygra ligę okręgową i wróci do IV ligi?
Tak
Nie

[zobacz wyniki]