Dzisiaj jest środa, 21 listopada 2018 roku

Terminarz

[Liga okręgowa] [IV liga] [Puchar Polski] [Towarzyskie]

Mazowsze Grójec - Sparta Jazgarzew Towarzysko 20.07.2013 11:00 5:1
Mazowsze Grójec - Energia Kozienice Towarzysko 24.07.2013 19:00 0:1
Huragan Wołomin - Mazowsze Grójec Towarzysko 27.07.2013 11:30 1:2
Mazowsze Grójec - Mazovia Rawa Mazowiecka Towarzysko 31.07.2013 18:00 7:2
Mazowsze Grójec - Pilica Białobrzegi Towarzysko 02.08.2013 18:30 2:4
Okęcie Warszawa - Mazowsze Grójec IV liga 10.08.2013 11:00 1:2
Mazowsze Grójec - Mszczonowianka Mszczonów IV liga 14.08.2013 17:30 2:1
UKS Łady - Mazowsze Grójec IV liga 17.08.2013 15:00 0:3
KS Błotnica Stara - Mazowsze Grójec Puchar Polski 21.08.2013 17:30 0:10
Mazowsze Grójec - Znicz II Pruszków IV liga 24.08.2013 17:00 0:0
Mazowsze Grójec - Szydłowianka Szydłowiec IV liga 04.09.2013 17:00 2:1
Oskar Przysucha - Mazowsze Grójec IV liga 07.09.2013 13:00 1:2
Mazowsze Grójec - Orzeł Wierzbica IV liga 14.09.2013 16:00 2:1
PKS Radość Warszawa - Mazowsze Grójec IV liga 18.09.2013 16:30 3:3
Mazowsze Grójec - Józefovia Józefów IV liga 21.09.2013 16:00 1:1
Akcja I Jastrzębia - Mazowsze Grójec Puchar Polski 25.09.2013 16:15 0:8
Ożarowianka Ożarów - Mazowsze Grójec IV liga 28.09.2013 16:00 1:1
Mazowsze Grójec - Szydłowianka Szydłowiec Puchar Polski 02.10.2013 16:00 3:1
Mazowsze Grójec - Energia Kozienice IV liga 05.10.2013 15:00 2:2
Jodła Jedlnia-Letnisko - Mazowsze Grójec Puchar Polski 09.10.2013 15:30 1:3
Drukarz Warszawa - Mazowsze Grójec IV liga 12.10.2013 15:00 0:3
Mazowsze Grójec - Victoria Sulejówek IV liga 19.10.2013 15:00 1:0
Radomiak II Radom - Mazowsze Grójec Puchar Polski 23.10.2013 15:00 0:0 (4:3)
Pogoń II Siedlce - Mazowsze Grójec IV liga 27.10.2013 13:00 2:1
Mazowsze Grójec - Wilga Garwolin IV liga 03.11.2013 13:00 1:1
Sparta Jazgarzew - Mazowsze Grójec IV liga 09.11.2013 13:00 4:1
Mazowsze Grójec - Okęcie Warszawa IV liga 16.11.2013 13:00 0:0
Mazowsze Grójec - Broń Radom Towarzysko 25.01.2014 13:00 1:2
Mazowsze Grójec - Mazur Karczew Towarzysko 01.02.2014 10:00 4:0
Mazowsze Grójec - Pilica Białobrzegi Towarzysko 05.02.2014 18:30 0:6
Mazowsze Grójec - Sparta Jazgarzew Towarzysko 08.02.2014 10:00 2:0
Mazowsze Grójec - Powiślak Końskowola Towarzysko 15.02.2014 10:30 1:2
Mazowsze Grójec - Energia Kozienice Towarzysko 22.02.2014 10:00 0:2
Mazowsze Grójec - KS Paradyż Towarzysko 01.03.2014 10:00 1:1
KS Warka - Mazowsze Grójec Towarzysko 08.03.2014 12:00 2:2
Mszczonowianka Mszczonów - Mazowsze Grójec IV liga 15.03.2014 14:30 1:0
Mazowsze Grójec - UKS Łady IV liga 22.03.2014 15:00 2:0
Znicz II Pruszków - Mazowsze Grójec IV liga 30.03.2014 18:00 4:1
Mazowsze Grójec - Unia Warszawa (juniorzy) Towarzysko 05.04.2014 10:00 7:0
Szydłowianka Szydłowiec - Mazowsze Grójec IV liga 12.04.2014 16:00 1:0
Mazowsze Grójec - Oskar Przysucha IV liga 18.04.2014 16:00 0:3
Orzeł Wierzbica - Mazowsze Grójec IV liga 26.04.2014 15:00 3:2
Mazowsze Grójec - PKS Radość Warszawa IV liga 03.05.2014 16:00 6:1
Józefovia Józefów - Mazowsze Grójec IV liga 10.05.2014 16:00 1:2
Mazowsze Grójec - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki IV liga 17.05.2014 16:00 1:2
Energia Kozienice - Mazowsze Grójec IV liga 24.05.2014 17:00 2:3
Mazowsze Grójec - Drukarz Warszawa IV liga 28.05.2014 18:00
Victoria Sulejówek - Mazowsze Grójec IV liga 01.06.2014 11:00 3:1
Mazowsze Grójec - Pogoń II Siedlce IV liga 08.06.2014 17:00 3:3
Wilga Garwolin - Mazowsze Grójec IV liga 14.06.2014 17:00 2:1
Mazowsze Grójec - Sparta Jazgarzew IV liga 21.06.2014 17:00 1:2

Sezony:


Wspierają nas


Urodziny


Dzisiaj urodziny:
Cezary Wińsko
Życzymy wszystkiego najlepszego!

Tabela

1. KS Warka 10 33:12 24
2. Centrum Radom 10 22:7 23
3. Proch Pionki 10 24:13 21
4. Mazowsze Grójec 10 21:14 20
5. Orzeł Wierzbica 10 25:12 19
6. Zamłynie Radom 10 22:15 15
7. Powiślanka Lipsko 10 18:17 14
8. Iłżanka Kazanów 10 19:28 14
9. Jodła Jedlnia-Letnisko 10 19:19 13
10. Pilica Nowe Miasto 10 15:18 12

Transfery

Przyszli:

Paweł Lepa (Mszczonowianka Mszczonów)

Bartosz Wysocki (MKS Piaseczno)

Odeszli:

Michał Orłowski (KS Promna)

Ostatni mecz


Jodła - Mazowsze
3:1

15.kolejka Radomskiej Ligi Okręgowej
10.11.2018 13:00

Najlepsi strzelcy

1. Rafał Sobczak
2. Mikołaj Nojek
3. Paweł Wysocki
4. Daniel Złoch
5. Michał Czerepok

Wkrótce

Środa, 7 listopada

Trampkarze: Mazowsze 2004 Grójec - Radomiak 16.00

Sobota, 10 listopada

Seniorzy: Jodła Jedlnia-Letnisko - Mazowsze Grójec 13.00

Niedziela, 11 listopada

Orliki: Mazowsze 2008 Grójec - Kozienice 11.00

Trampkarze: Orlik Radom - Mazowsze 2005 Grójec 15.00

Sonda

Czy Mazowsza wygra ligę okręgową i wróci do IV ligi?
Tak
Nie

[zobacz wyniki]