Dzisiaj jest sobota, 26 maja 2018 roku

Almir Erden

-> Profil zawodnika

Imię i nazwiskoAlmir Erden
Data urodzenia21-09-1997
Pozycjabramkarz
Poprzedni klubTKKF Grójec

-> Przebieg kariery

Sezon Drużyna
2017/2018I drużyna (runda jesienna)

-> Statystyki

Sezon Mecze Minuty Żółte kartki Czerwone kartki Gole

-> Ostatnie aktualności

29 kwietnia 2018 r. Remis na trudnym terenie
22 kwietnia 2018 r. Gol Orłowskiego dał punkty ze Zwoleniem
20 kwietnia 2018 r. Wpadka w Skaryszewie, w sobotę okazja do rehabilitacji
15 kwietnia 2018 r. Legion odprawiony z sześcioma golami! Hattrick Czerepoka
31 marca 2018 r. Wielkosobotni tryumf nad Gracją. Łatwo nie było
25 marca 2018 r. Udany start
14 marca 2018 r. Kompedium kibica Mazowsza - wiosna 2018
3 marca 2018 r. Towarzysko: przekonujące zwycięstwo nad Wilgą
18 listopada 2017 r. Mazowsze mistrzem jesieni!
31 pazdziernika 2017 r. Wysoka porażka w meczu na wodzie

Wspierają nas



Tabela

1. Radomiak II Radom 27 91:28 63
2. Proch Pionki 27 50:13 60
3. Mazowsze Grójec 28 76:27 59
4. Orzeł Wierzbica 27 64:44 53
5. KS Warka 27 56:33 49
6. Powiślanka Lipsko 26 54:37 48
7. Zamłynie Radom 28 52:48 44
8. Jodła Jedlnia 28 41:37 43
9. Centrum Radom 25 47:31 51
10. Pilica NMN 28 44:57 35

Transfery

Przyszli:

Paweł Wysocki (Sparta Jazgarzew)

Odeszli:

Dominik Dąbrowski (Mogielanka Mogielnica)

Jarosław Wysocki (Grom Warszawa)

Daniel Wierzbicki (nie wznowił treningów)

Alan Sygnarek (KS Lesznowola)

Oskar Sygnarek (KS Lesznowola)

Kacper Siwiec (KS Lesznowola)

Ostatni mecz


Proch - Mazowsze
5:0

28.kolejka Radomskiej Ligi Okręgowej
19.05.2018 17:30

Następny mecz


Mazowsze - Powiślanka
26 maja 2018 r.
godzina 16:00
Mecz o mistrzostwo Ligi okręgowej

Najlepsi strzelcy

1. Paweł Grodzki
2. Rafał Sobczak
3. Michał Czerepok
4. Michał Orłowski
5. Mikołaj Nojek

Wkrótce

Sobota, 26 maja

Młodziki: Mazowsze 2005 Grójec - Ajax Radom 10.00

Trampkarze: Mazowsze 2004 Grójec - Gracja Tczów 12.15

Orliki: Mazowsze 2009 Grójec - UKS Lipie 14.00

Seniorzy: Mazowsze Grójec - Powiślanka Lipsko 16.00

Juniorzy starsi: Mazowsze 1999 Grójec - Znicz Pruszków 18.15

Niedziela, 27 maja

Juniorzy młodsi: Broń Radom - Mazowsze 2002 Grójec 13.00

Wtorek, 29 maja

Juniorzy młodsi: Mazowsze 2002 Grójec - Gryfia Mirów 18.30

Środa, 30 maja

Seniorzy: Mazowsze Grójec - Szydłowianka Szydłowiec 18.00

Sonda

Czy Mazowsza wygra ligę okręgową i wróci do IV ligi?
Tak
Nie

[zobacz wyniki]