Dzisiaj jest niedziela, 22 kwietnia 2018 roku

Jakub Derewicz

-> Profil zawodnika

Imię i nazwiskoJakub Derewicz
Data urodzenia25-08-1996
Pozycjaobrońca
Poprzedni klubwychowanek / Varsovia Warszawa

-> Przebieg kariery

Sezon Drużyna
2015/2016I drużyna (runda jesienna)
2015/2016I drużyna (runda wiosenna)
2016/2017I drużyna (runda jesienna)
2017/2018I drużyna (runda jesienna)

-> Statystyki

Sezon Mecze Minuty Żółte kartki Czerwone kartki Gole
2015/2016 151027002

-> Ostatnie aktualności

14 marca 2018 r. Kompedium kibica Mazowsza - wiosna 2018
4 sierpnia 2017 r. Kadra Mazowsza Grójec na sezon 2017/2018
12 czerwca 2017 r. Gonili, dogonili i przegonili
7 maja 2017 r. Derby dla Mazowsza!
9 kwietnia 2016 r. Pewny tryumf Mazowsza z Plonem
14 marca 2016 r. Kadra Mazowsza Grójec na rundę wiosenną 2016
8 grudnia 2015 r. Konrad Główka: historia zatoczyła koło
11 sierpnia 2015 r. W sobotę inauguracja z Legionem

Wspierają nas



Tabela

1. Mazowsze Grójec 21 64:18 47
2. Radomiak II Radom 20 60:25 44
3. Proch Pionki 20 34:9 43
4. KS Warka 20 45:21 42
5. Orzeł Wierzbica 20 46:31 42
7. Zamłynie Radom 20 40:33 35
7. Jodła Jedlnia 20 34:23 36
8. Powiślanka Lipsko 20 36:31 34
9. Centrum Radom 20 37:25 31
10. Pilica NMN 21 33:44 25

Transfery

Przyszli:

Paweł Wysocki (Sparta Jazgarzew)

Odeszli:

Dominik Dąbrowski (Mogielanka Mogielnica)

Jarosław Wysocki (Grom Warszawa)

Daniel Wierzbicki (nie wznowił treningów)

Alan Sygnarek (KS Lesznowola)

Oskar Sygnarek (KS Lesznowola)

Kacper Siwiec (KS Lesznowola)

Ostatni mecz


Mazowsze - Zwolenianka

23.kolejka Radomskiej Ligi Okręgowej
21.04.2018 17:00

Najlepsi strzelcy

1. Paweł Grodzki
2. Rafał Sobczak
3. Michał Czerepok
4. Michał Orłowski
5. Mikołaj Nojek

Wkrótce

Sobota, 21 kwietnia

Orliki: Mazowsze 2007 Grójec - GKS Chynów 10.00 (boisko Orlik)

Młodziki: Mazowsze 2005 Grójec - Radomiak Radom 11.30

Orliki: Mazowsze 2008 Grójec - GKS Belsk Duży 12.00 (boisko Orlik)

Juniorzy starsi: Znicz Pruszków - Mazowsze 1999 Grójec 14.30

Żaki: Mazowsze 2009 Grójec - Drogowiec Jedlińsk 15.30

Trampkarze: Proch Pionki - Mazowsze 2004 Grójec 16.00

Seniorzy: Mazowsze Grójec - Zwolenianka Zwoleń 17.00

Niedziela, 22 kwietnia

Juniorzy młodsi: Mazowsze 2000 Grójec - Broń Radom 9.30

Żaki: Mazowsze 2010 Grójec - KS Warka 15.45

Sonda

Czy Mazowsza wygra ligę okręgową i wróci do IV ligi?
Tak
Nie

[zobacz wyniki]